Пресс-релизы
Статьи

News subscribe

Unsubscribe

Главная  /   Новости  /   Статьи

Навчання в Канаді. Середня та вища освіта

Навчання в Канаді. Середня та вища освіта
07 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НАВЧАННЯ В КАНАДІ. СЕРЕДНЯ ТА ВИЩА ОСВІТА800px_COLOURBOX4315790.jpgСЕРЕДНЯ ОСВІТА

 

Шановні батьки, рішення відправити вашого сина чи дочку здобувати середню освіту за кордоном - дуже відповідальний крок. Ви можете реалізувати вашу ідею тільки раз в житті, тому важливо, щоб навчання вашої дитини було успішним, а перебування в іншій країні – комфортним. Ви повинні бути абсолютно впевнені, що форма шкільної освіти та програма навчання підібрані відповідно до ваших вимог і здібностям дитини. Щоб перебування було у безпечним, а дозвілля - організованим і різноманітним.

Наш професійний досвід, а це більше 20 років, дозволив нам відібрати найкращі приватні заклади. Ми постійно стежимо за рейтингом шкіл і контролюємо якість послуг, які вони надають іноземним студентам. Випускники цих шкіл вступають до кращих університетів світу.


Наші послуги:

 • Ми підберемо для вас найбільш актуальну програму і школу, спираючись на рекомендації академічних рад, розташованих в країні, яку ви виберете.
 • Проведемо необхідні тести і організуємо інтерв'ю. За вашим бажанням ми можемо організувати ознайомчі візити до шкіл за вашим вибором.
 • Проведемо реєстрацію, організуємо проживання та харчування, трансфери, якщо необхідно підберемо опікунську службу, страхове обслуговування.
 • Забезпечимо візову підтримку.
 • Протягом всього періоду навчання наші координатори допомагатимуть вам впоратися з повсякденними труднощами.

Середню освіту в Канаді представлено широким вибором програм і закладів.

 

Школи партнери:


Школи-пансіони (boarding school): школи-пансіони для хлопчиків, школи-пансіони для дівчаток, школи-пансіони спільного типу навчання - це приватні школи, де учні не лише вчаться, а й живуть під час навчальних семестрів разом з іншими дітьми і вчителями .

З якого віку можна починати навчання: приватні школи приймають іноземних учнів з 9 років.

Програми навчання: програми отримання сертифіката про повну загальну середню освіту(OSSD, High School Diploma). Також приватні школи пропонують можливість короткострокового навчання від 1 триместру до 1 року без отримання сертифіката.

Програми обміну – академічний рік за кордоном: дані програми дають можливість провести рік, навчаючись у середній школі в Канаді. Учні проходять навчання разом зі своїми іноземними однолітками і проживають в приймаючій сім'ї.

Тривалість програм: від 1 семестру до 2 років

Даний тип програм не надає можливості отримати сертифікат про закінчення школи, але дає чудову можливість вивчити мову і отримати досвід проживання та навчання за кордоном.

Менеджери компанії Domar Travel Education допоможуть підібрати середню освіту в Канаді безпосередньо для Вашої дитини. Ми розуміємо, що вибір школи - відповідальний етап, оскільки від цього залежить не тільки академічна успішність дитини, але і його адаптація.

Перед тим як обрати програму в приватній школі Канади, ми пропонуємо дитині пройти попереднє тестування з англійської (або іншої іноземної) мови, математики та пройти тестування психологічної готовності до навчання за кордоном в середній школі.

Тест з англійської (іншої іноземної) мови допоможе нам визначити рівень знань іноземної мови для того, щоб спланувати програму навчання. Якщо рівень англійської недостатній для початку програми, учневі пропонується пройти додаткову програму вивчення англійської мови з поступовим включенням в навчальну програму предметів основного циклу.

Супровід дитини ведеться протягом усього періоду навчання, від зарахування та отримання візи до випуску учня зі школи.

Ми розуміємо, як Важливо батькам розуміти, що їхня дитина перебуває в безпеці під час поїздки і в школі.

Перед від'їздом ми обговоримо з вами деталі поїздки дитини, організуємо зустріч дитини в аеропорту, а також супровід дитини стюардесою на борту літака. Вам також буде надана інформація про те, в якій школі навчається дитина, контактні телефони відповідальних осіб в школі, які відповідають за безпеку учнів, контактний телефон екстреної служби, а також телефон відповідального менеджера компанії Domar Travel Education.

Вам також буде надана повна інформація про курс, місті, соціальній програмі організованою у даний період, а також інша корисна інформація. Ми гарантуємо, що всі ваші індивідуальні питання будуть вирішені, вам буде наданий номер телефону екстреної служби допомоги, який працює 24 години на добу.


 

Bronte-College--bmLQurX.jpg

ВИЩА ОСВІТА

 

Вважається, що система вищої освіти в Канаді займає друге місце у світі за популярністю після Сполучених Штатів Америки. На відміну від США, Канада безпечніша, а навчання в цій країні дешевше.

На сьогоднішній день в Канаді налічується близько 100 університетів, ВНЗ Канади ведуть підготовку студентів за програмами бакалаврату і магістратури. Дипломи університетів цієї країни котируються в усьому світі. Вищі навчальні заклади Канади подарували світові чимало нобелівських лауреатів, видатних політиків і бізнесменів.


Вибір спеціальностей дуже великий, всі студенти канадських вузів крім академічного навчання (теорії) отримують практичний досвід в наукових центрах і лабораторіях університетів. Студенти беруть участь в наукових дослідженнях, які проводяться університетами, проходять практику в провідних компаніях. Тривалість навчання в університеті, перш за все залежить від програми. Навчання за програмою бакалаврату в Канадському університеті триває 4 роки, на магістратурі - 1,5 - 2 роки.


Плюси навчання в Канаді

 • Проведені експертами ООН масштабні дослідження за програмою «Індекс людського розвитку» показали, що серед усіх держав світу Канада сьогодні знаходиться на першому місці за рівнем життя.
 • На відміну від більшості вузів Європи, канадські коледжі та університети займають великі площі - це справжні студентські містечка. Корпуси навчальних закладів виконані за сучасними проектами, які враховують максимум гігієнічних норм і вимог в процесі навчання.
 • Невелика кількість учнів в групах і висока кваліфікація педагогічного складу дозволяють отримати максимальний ефект в процесі навчання. При прийнятній вартості отримання освіти канадське законодавство до того ж дозволяє студентам, які навчаються за довгостроковими програмами, у вільний час займатися заробітчанством. Такий підхід дозволяє істотно компенсувати витрати на освіту і проживання. В середньому, студент може заробляти на годину від 10 до 15 канадських доларів.
 • Система канадської освіти орієнтована на практику. Більшість навчальних програм включають в себе стажування за фахом, яке оплачується в повному обсязі. Така «виробнича практика» дає ще один плюс - закінчуючи навчальний заклад, у вас вже буде не тільки диплом, але і практичний досвід, що важливо для працевлаштування. До того ж, якщо на стажуванні ви покажете себе з кращого боку, то після отримання диплома перебувати в пошуку працевлаштування вам не доведеться - багато роботодавців приглядають персонал ще на етапі практики.
 • Канадські вузи не змушують студентів з України проходити підготовчий курс. У цьому вони знов-таки вигідно відрізняються від інших країн. На світовому ринку робочої сили дипломи університетів Канади котируються дуже високо. При цьому вартість навчання в канадському вищому навчальному закладі в півтора-два рази нижче, ніж в Європі. Нижче тут і вартість життя. При тому ж рівні комфорту і соціального захисту в Канаді потрібно витрачати на 20-25 відсотків, менше, ніж в сусідніх Сполучених Штатах.
 • У Канаді дві державні мови - французька і англійська, а тому вчитися можна на будь-якому з них. Канадське законодавство дозволяє іноземним випускникам продовжити візу на 1-2 роки і працевлаштуватися. Якщо роботодавець забажає продовжити контракт, а у випускника за цей час не сталося проблем з законом, то можна вважати, що вид на проживання у нього в кишені.

Вартість навчання

Вартість навчання в кожному канадському коледжі і університеті різна. Що стосується витрат на проживання, то вони залежать від розміру міста та регіону. Якщо усереднити дані по різних провінціях, то виявиться, що ціна одного року навчання складе близько 10-11 тисяч канадських доларів. Приблизно ще стільки ж піде на харчування, транспортні витрати та оплату різних побутових послуг.

Але в Канаді досить високий рівень «стартових» зарплат для молодих фахівців. Підраховано, що працевлаштування відразу після закінчення вузу дозволить вже за 2-3 роки повністю покрити витрати на навчання і мати необхідний статок для повноцінного життя в Канаді.

 

Для отримання більш детальної інформації чекаємо на Вас в офісі DTE за адресою:

вул. Волоська, 24, оф. 1

 

Тел: (044) 425-40-45, (068) 594-45-26
Email: info@dteducation.com


ПРИЗНАЧИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Автор: Yaroslav Savenko
 • Ваше имя *:

 • Дата рождения *:

 • Удобное для Вас время *:

 • Какая программа Вас интересует?:  

 • E-mail *:

 • В какой стране Вы бы хотели учится?:  

 • Контактный телефон:  

 • Когда Вы бы хотели учится? : 

 • Защитный код
 • EBA
 • ACC
 • ICEF AGENCY
 • ALT