Вища освіта Британії

Британська вища освіта онлайн

 • Програми: Бакалавр, магістратура
 • Вік: 17+
 • Мова навчання: англійська
 • Вартість на рік: від 3000 GBP
Опис
Бакалавр
Магістр
Спеціальності

На сьогодні кожен студент акредитованого вищого навчального закладу України, може паралельно пройти 2 курси (з трьох)  університету Великої Британії.

20 січня 2020 року, в штаб-квартирі Британської Ради в Лондоні в межах Education World Forum, Міністерство освіти та науки України та Британська Рада підписали Меморандум, в якому визначено пріоритети співпраці до 2024 року. 

Британська Рада протягом років підтримує реформу вищої освіти в Україні, а також проекти, спрямовані на зміцнення навичок XXI століття серед викладачів, студентів університетів, коледжів та школярів, і підписання Меморандуму було наступним кроком на цьому шляху.

Меморандумом визначено одним з головних пріоритетів співпраці української та британської сторони розвиток співпраці для більшої обізнаності про освітні системи двох країн шляхом створення прямих партнерських зв’язків між університетами, коледжами, школами та іншими освітніми закладами.

Вимоги до учасника програми: 

 • Свідоцтво про повну загальну середню освіту. 
 • Рівень англійської В2 

Термін навчання  3 роки. 

Перший рік навчання - 10 модулів  - 120 кредитів рівня 4, 

Другий рік - 10 модулів - 120 кредитів 5 рівня.

Кожен рівень також включає  8 екзаменаційних письмових завдань. 

Кожен модуль складається з, приблизно, 40 годин навчального матеріалу з додатковими 30-50 годинами додаткового навчального матеріалу. 

Ці матеріали включають рекомендовані відеоматеріали, пдф файли, вправи, та рекомендовані медіа ресурси. 

Після проходження всіх необхідний навчальних модулів студенти отримують доступ до екзаменаційних завдань. Письмова робота складає приблизно 5000-8000 слів. 

Студенти отримують підтримку в модулях та завданнях через розділ «Репетитор» навчальної платформи.

В результаті успішного закінчення 1 року навчання, згідно порядку уряду Великої Британії, студент отримує Сертифікат  4 ступеню Higher National Certificates (HNCs)- академічну довідку, яка є підставою для зарахування студента на 2 курс українського університету.

В результаті успішного закінчення 2 років навчання, студент отримує Диплом 5 рівня Higher National Diplomas (HNDs), що є професійною вищою освітою. Диплом, рівня 5 дорівнюється диплому молодшого спеціаліста української системи навчання.

HND (Higher National Diplomas) - це 5 рівень вищої освіти Великобританії, що дає право випускнику програми продовжувати навчання в університетах Великої Британії на 3 курсі бакалаврату.

Спеціальності: 

 • Менеджмент  
 • Бухгалтерський облік та фінанси
 • Маркетинг 
 • ІТ і комп'ютерні технології
 • Управління персоналом
 • Медичні служби охорони здоров'я
 • Менеджмент готельної та туристичної індустрії
 • Охорона здоров'я та соціальне забезпечення

Критерії оцінювання студента - є дуже прозорими та зрозумілими. 

По закінченню навчання за модулем, протягом години студент відповідає на запитання, шляхом вибору варіанта відповіді. Програма опитування дає можливість студенту редагувати та переглядати відповіді. 

Після завершення тесту студент негайно отримує результати. Закінчення навчання за модулем підтверджується відповідним Електронним Свідоцтвом. Якщо студент не пройшов тестування за модулем, він має право виконати цей модуль ще раз у власному темпі, оскільки немає терміну для завершення курсу.

Після того, як відповідні он-лайн модулі будуть успішно виконані, виконуються остаточні письмові завдання, які перевіряють знання та розуміння модулів. В разі успішного виконання восьми завдань, студент отримує Диплом.

Студенти нашої програми мають постійний доступ до  кваліфікованих викладачів-наставників. Студент на інформаційній панелі може вказати, для якої теми  потрібна допомога для нього допомога, або вони можуть зв’язатися з командою підтримки. Додаткова інформація доступна у посібнику для студентів та відповідних пакетах інформації про курси.

Третій рік можна навчатися або дистанційно в Україні, або очно в Британії. Якщо студент обрав навчання у Великобританії, ми подаємо документи на  студентську візу TIER 4, з правом на роботу 20 годин на тиждень під час навчання і 40 годин на тиждень під час канікул.  Після закінчення бакалаврату, за новими імміграційними законами, студент отримує право залишатися в Великій Британії до 2 років, для пошуку постійної роботи.

Вимоги до учасника програми: 

 • Диплом бакалавра (спеціальність не має значення)
 • Рівень англійської В2

Термін навчання  1,5 -2 роки 

Спеціальність: Business Strategic Management MBA (Advance Entry level 7)

7 рівень

Розширений диплом зі стратегічного менеджменту рівня 7 - це перший курс MBA, який надає студентам  120 кредитів із 180 кредитів, необхідних для досягнення повної MBA. 

Сам курс складається з 30 інтерактивних модулів та 8 письмових екзаменаційних завдань, приблизно 40 керованих годин навчання на модуль. Усі модулі мають додаткові 30-50 навчальних годин із додаткових матеріалів, які містять рекомендовані вправи, рекомендовані читання, Інтернет ресурси та вправи для самоперевірки. Ви також отримаєте доступ до цілодобової підтримки, навчання та різноманітних інших механізмів підтримки. 

Отримавши диплом рівня 7, ви маєте право подати заявку на курс MBA в Інтернеті чи на території університету в різних університетах Великобританії. На цьому рівні потрібно буде пройти навчання з кінцевих 60 кредитів або виконати дисертацію.

Диплом ATHE рівня 7 з курсу стратегічного управління має 30 модулів та 8 письмових завдань. Після закінчення модулів студенти отримують доступ до письмових завдань. Завдання складають приблизно 5000-8000 слів кожна. Студентам надається допомога та  підтримка в виконанні модулів та завдань через розділ «Викладач-наставник» навчальної платформи.

Модулі магістратури:

1. Стратегічний маркетинг

2. Особистий розвиток для лідерства та стратегічного управління

3. Організаційна поведінка

4. Стратегічне планування

5. Дослідження стратегічного розвитку

6. Фінанси для стратегічних менеджерів

7. Стратегічне управління людськими ресурсами

8. Стратегії корпоративного спілкування 

Після того, як відповідні он-лайн модулі будуть успішно виконані, виконуються остаточні письмові завдання, які перевіряють знання та розуміння модулів. В разі успішного виконання восьми завдань, студент отримує відповідний Диплом.

Студенти нашої програми мають постійний доступ до  кваліфікованих викладачів-наставників. Студент на інформаційній панелі може вказати, для якої теми  потрібна допомога для нього допомога, або вони можуть зв’язатися з командою підтримки. Додаткова інформація доступна у посібнику для студентів та відповідних пакетах інформації про курси.

Другий рік можна навчатися або дистанційно в Україні, або очно в Британії. Якщо студент обрав навчання у Великобританії, ми подаємо документи на  студентську візу TIER 4, з правом на роботу 20 годин на тиждень під час навчання і 40 годин на тиждень під час канікул.  Після закінчення магістратури, за новими імміграційними законами, студент отримує право залишатися в Великій Британії до 2 років, для пошуку постійної роботи.

Перші 2 курси бакалаврату та 1 курс магістратури студенти проходять по стандартизованій програмі, затвердженій державою Великої Британії, згідно Ofqual- Office of Qualifications and Examinations Regulation  https://www.gov.uk/government/organisations/ofqual  та має відповідну акредитацію ATHE https://athe.co.uk/

Перелік університетів в Великій Британії, в яких студенти можуть пройти третій курс бакалаврату та другий курс магістратури.

 • University of Derby
 • Edinburgh Napier University
 • Anglia Ruskin University
 • University of Worcester
 • University of Sunderland – On Campus
 • University of Lincoln
 • University of Bolton
 • University of Portsmouth
 • Buckinghamshire New University
 • Coventry University
 • Southern Cross University
 • University of Nicosia, Cyprus
 • Birmingham City University

Спеціальності: 


Менеджмент  

Бухгалтерський облік та фінанси

Маркетинг 

ІТ і комп'ютерні технології

Управління персоналом

Медичні служби охорони здоров'я

Менеджмент готельної та туристичної індустрії

Охорона здоров'я та соціальне забезпечення

 

Отримати консультацію