Maltalingua School of English

 • Розташування: Сент-Джуліанс, Мальта
 • Мова: англійська
 • Вік: від 8 років
 • Тривалість: від 1 тижня
 • Проживання: приймаюча сім’я, резиденція
 • Харчування: повний пансіон, напівпансіон, вегетаріанське / безглютенове / безлактозне харчування
 • Вартість за тиждень: від 240 EUR
Про Maltalingua School of English
Локація
Програми
Проживання
Розваги
Вартість
Мальталінгва

Мовна школа Maltalingua має відмінну атмосферу та престижну міжнародну акредитацію EAQUALS за відмінну якість викладання англійської мови. Атмосфера школи дозволяє студентам відчувати себе невимушено і налаштовує на ефективне навчання.

З професійно підготовленими викладачами та доброзичливим персоналом школи ви можете бути впевнені, що ваш час буде продуктивним і приємним. Заняття проводяться щодня, щоб ви могли швидко відчути мову, який ви вивчаєте. Ви можете пройти тест до початку курсу, щоб встановити поточний рівень мови. Це допоможе школі підібрати найбільш підходящий курс для вас і розподілити навантаження в навчанні. Невеликі навчальні групи є більш комфортними для студента, оскільки в разі виникнення питань і проблем викладач може підтримати кожного учня.

 

навчання на Мальті

Комунікативні інтерактивні методи навчання допоможуть вам безпосередньо застосувати новий словниковий запас і закріпити свої знання. Тому через деякий час ви можете дізнатися в розмовах з іншими студентами, що ви вже відчуваєте себе в більшій безпеці. Також можна знайти контакт з місцевими мешканцями, щоб вдосконалити свої знання. Ви можете забронювати різні курси англійської мови і значно поліпшити свою англійську за короткий час. Дорослі і підлітки, беручи участь в мовних програмах, досягають значного прогресу у відповідному мовному середовищі на Мальті.

У Maltalingua ви знайдете курси будь-якого рівня та інтенсивності. Ви також можете замовити індивідуальний курс за оптимальною ціною.

 

Мальталінгва знаходиться в Сент-Джуліанс на Мальті, в 15 хвилинах від Валетти. Maltalingua розташована у відреставрованому історичному будинку з видом на мальовничу і яскраву затоку Сент-Джуліанс.

Школа має сучасні класи, комп'ютерну студію з безкоштовним інтернетом і бібліотеку. Проте Maltalingua зберегла самобутність свого традиційної мальтійської будівлі з високими стелями, колонами і кришталевими люстрами в класах.

 

Пропоновані програми навчання:

 • Програма для підлітків і дітей
 • Family programme
 • Стандартний курс англійської
 • Інтенсивний "Crash Course"
 • Стандартний бізнес-англійська
 • Інтенсивний "Crash Course"
 • Курс підготовки до іспиту IELTS
 • Індивідуальний курс англійської

 

 

МальталингваМальталингва пропонує дві опції розміщення:

 • проживання в приймаючій сім’ї
 • проживання в резиденції

Для дітей надається резиденція з 2-4-місними номерами, вітальнями, лаунж-зоною, де діти можуть користуватися XBOXамі, грати в настільний теніс і крикет, дивитися фільми, займатися на спортивному майданчику, купатися в закритому і відкритому басейні, джакузі під наглядом співробітників школи. Розміщення може бути вибрано відповідно до ваших побажань.

З одного боку, для студента доступні приймаючі сім'ї, де можна отримати не тільки знання мови, а й розуміння культури місцевих жителів. Але і для студентів можуть бути заброньовані готельні номери. Ви зможете вибрати проживання в 2-4-місній кімнаті і проживати зі студентами різних національностей, що безсумнівно буде перевагою у вивченні мови та розширенні своїх культурних кордонів.

У будь-якому випадку, ви можете розраховувати на прекрасний час на Мальті, де ви придбаєте впевнені навички англійської мови і залишите в пам'яті багато щасливих спогадів.

Навчання у МальтіВсі дитячі та підліткові програми включають в себе повноцінний пакет екскурсій по острову і активну культурно-розважальну програму: відвідування гаваней, водні процедури, конкурси та інтерактивні вечора. Опціонально кожен студент може купити екскурсії від школи.

 

 

 

 

 

 


Назва курсу

Вартість за тиждень

Програма для підлітків та  дітей (сім’я/резиденція)

від 640/731 EUR (з проживанням та харчуванням)

Family programme 

від 310 EUR

Індивідуальний курс

від 640 EUR

Стандартний курс англійської

від 240 EUR

Інтенсивний "Crash Course" 

від 252 EUR

Стандартна бізнес-английска 

від 430 EUR

Підготовка до іспиту IELTS 

від 345 EUR

 

Вартість проживання при Maltalingua School of English Тип проживання

Вартість за тиждень

Приймаюча сім’я (харчування  полупансіон) від  224 EUR
Резиденція від  196 EUR

 

Отримати консультацію