Шкільна освіта (US)

Отримай американський атестат онлайн

  • Вік: учні 7-11 класів
  • Країна: США
  • Мова: англійська
  • Програма: на базі української школи
  • Вартість: 12000 USD. Оплата може здійснюватись рівними частинами на протязі навчання
Відмінні риси
чому обрати
процес навчання та предмети
вимоги до вступу
Вартість
HIGH SCHOOL ELECTIVES
MIDDLE SCHOOL ELECTIVES
ELEMENTARY ELECTIVES

 

Чи знаєте Ви, що Ваша дитина може отримати атестат США дистанційно?

Він буде зарахований в американську школу і буде навчитися нарівні з іншими американськими та міжнародними учнями. 

 В результаті він отримає:

  • Безцінний навчальний досвід однієї з кращих в світі шкільних програм 
  • Повноцінний атестат US HIGH SCHOOL DIPLOMA
  • Пріорітетне право зарахування в ТОП Університети по всьому світу

Навчання відбувається дистанційно, але це не самонавчання. Вчити будуть кращі американські викладачі. 

Щомісяця батьки отримують звіт по прогресу учня. 

Доступ до навчальних матеріалів, завдань і оцінками 24/7.

Онлайн сесії з американськими вчителями - 1 година в тиждень по кожному предмету 

 

На будь-якому етапі можна продовжити навчання безпосередньо в США. 

 

Учні програми вивчають і складають іспити з 8-12 навчальних предметів, які поділяються на обов'язкові та предмети за вибором, в залежності від профілю навчання і майбутньої спеціальності навчання в Університеті.

 

 Основні: Англійська мова, Математика, Наука. На вибір: більше 200 предметів, більшість з яких взагалі немає в програмі нашої школи. Всі предмети можуть вивчатися на різних рівнях. Аж до Університетського.

 По кожному предмету - видається документ, яких можна подавати при вступі до університету. ⠀

 

Високій рівень англійської мови. Під час навчання за програмою, студенти вивчають повний курс англійської мови і літератури за 9-12 класи американської середньої школи. Рівень «advanced speaker», який вони повинні отримати по закінченню програми, дозволяє поступити без додаткової мовної підготовки в будь-який університет світу.

 

 Умови зарахування та навчання, строки, оплати і гарантії прописуються в офіційному договорі з офіційним представником школи у вашій країні або безпосередньо з американською школою.

 Є можливість пройти пробні уроки з предметів .

 

 

 

Студенти програми мають високий рівень володіння англійської мови.

Під час навчання за нашою програмою, учні вивчають повний курс англійської мови та літератури за 9- 12 класи американської середньої школи, а також здають іспит на мовну компетентність. Рівень англійської мови учнів, «advanced speaker», який вони мають отримати по закінченню програми, дозволяє випускнику нашої програми в подальшому поступити на навчання без додаткової мовної підготовки у будь-який університет світу.

Диплом US High School Diploma дає можливість пріорітетного вступу до 1топ університетів по всьому світу.  Це може бути не тільки США, але і Канада, Велика Британія, Німеччина, Франція, Італія, Швейцарія тощо.

Більшість наших випускників отримують пропозиції про зарахування ще на початку 11 класу і навчаються на стипендіальних програмах.

Навчання в старшій школі США передбачає вивчення академічних курсів з більш ніж 100 предметів. Але завдяки тому, що Україно-Американським центром Інновацій та Virtual Schools of Excellence, в співпраці з департаментом освіти в США, було проведено експертну роботу, щодо інтеграції учбових планів української та американської старших шкіл, більшість предметів української програми навчання отримали залік в американської програмі. В результаті, українським учням додатково, в рамках нашої програми, необхідно буде вивчити та скласти іспити з 12 учбових предметів, які поділяються на обов’язкові, та предмети за вибором, залежно від профілю навчання та майбутньої спеціальності навчання в Університеті.

ПРОГРАМА МАЄ НАСТУПНІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ:

МЕДИЦИНА, БІЗНЕС ТА МЕНЕДЖМЕНТ, ФІНАНСИ, ПРАВО, АРХІТЕКТУРА ТА ІНЖЕНЕРІЯ, ПРОГРАМУВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ.

Учасник нашої програми отримає подвійні документи про закінчення школи: Диплом Середньої Школи США (US High School Diploma) та «Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти» української школи та рекомендаційний лист для вступу до університету в США, Канади, Європи, Австралії, Нової Зеландії.

У процесі навчання учні отримують унікальні знання, які в подальшому полегшують навчання в університетах США, Канади, Великобританії та Західної Європи. Виконання програми забезпечується на базі американської школи Virtual Schools of Excellence, яка розташована у Флориді, США.

Програма розрахована на 3-4 роки.

Програма розрахована на учнів 8-11 класів.

Починати навчання можна в 8-10 класах.

Навчання може проходити як частина навчальної програми, або як позашкільне додаткове навчання на базі школи.

Уроки проходять в групах.

Використовується спеціальна он-лайн платформа. При підтримці висококваліфікованого вчителя з США та асистується українським викладачем. Тестування під час навчання та випускні іспити приймаються школою.

Програма старшої школи розрахована на учнів 8-11 класів.

Рівень англіської - А2

 

Учні молодших класів можуть вивчати предмети middle school

 

Вартість проходження всіх предметів та отримання Диплому Старшої Школи США _US High School Diploma - 12000 USD.

Оплата може здійснюватись рівними частинами на протязі навчання.

Нижче наведений перелік деяких предметів, які можна обрати для вивчення.

Будь-який з них можна вивчати  незалежно від програми атестату. В разі виконання всіх завдань і умов програми курсу, студент отримує окремий  транскріпт, який можна подавати при вступі у будь-який університет світу.  Таким чином  значно підвищуються  шанси на зарахування і отримання стипендії!

  

Бухгалтерський облік (0,5 кредит)

У цьому семестровому курсі студенти будуть вивчати бухгалтерський облік, в тому числі вивчення бухгалтерської кар'єри. Студенти будуть вивчати базові навички і процедури бухгалтерського обліку як з комп'ютером, так і без нього для загальних журналів, загальних бухгалтерських книг, журналів грошових платежів, журналів касових чеків, торгових журналів, бухгалтерських книг кредиторської заборгованості та бухгалтерських книг дебіторської заборгованості. Студенти також дізнаються, як вивіряти виписку з банківського рахунку і готувати облікові відомості. Цей курс охоплює основні принципи фінансового обліку для фізичних осіб і компаній, приділяючи увагу як математичних формул, так і етичний бік бухгалтерського обліку. Кожен блок має практичні вправи, включаючи проект в кінці.

Сертифікаційний курс Adobe Illustrator (0,5 кредита)

Цей курс знайомить студентів з Adobe Illustrator і готує їх до здачі сертифікаційного іспиту ACE в Illustrator. Студенти отримають уявлення про те, яке це працювати в індустрії графічного дизайну. Студенти вивчать всі, від абсолютних основ, таких як навігація в Illustrator, до виконання складних завдань, таких як управління квітами, малювання, створення ілюстрацій і багато іншого. Курс містить відеоуроки, практичні проекти і покрокові ресурси, які допоможуть студентам навчитися працювати в Illustrator.

Сертифікаційний курс Adobe InDesign (0,5 кредита)

Цей курс знайомить студентів зі світом Adobe InDesign і готує студентів до здачі сертифікаційного іспиту ACE в InDesign. Студенти отримають уявлення про те, яке це працювати в індустрії друкованих та цифрових видань. З більш ніж 10 модулів учні вивчать всі, від абсолютних основ, таких як навігація в InDesign, до виконання складних завдань, таких як створення багатосторінкових документів, застосування ефектів і навіть створення оригінальних ілюстрацій. Курс містить посібники, проекти «зроби сам» і великі ресурси, які допоможуть студентам практикуватися і вчитися працювати в InDesign.

Сертифікаційний курс Adobe Photoshop (0,5 кредита)

Цей курс готує студентів до демонстрації досвіду роботи з програмним забезпеченням Adobe Photoshop і здачі сертифікаційного іспиту ACE в Photoshop. Студенти навчатимуться за допомогою інтерактивного контенту, проектів і практичних предметів іспиту, що відповідають меті навчання, зазначеним у специфікаціях іспиту Adobe. Студенти покинуть цей курс з готовими до кар'єри навичками в режимі реального часу в одній з найпопулярніших програм в світі!

Антропологія I: Розкриття людських таємниць (0,5 кредита)

Мета антропології - використовувати широкий підхід для розуміння нашого минулого, сьогодення і майбутнього, а також вирішувати проблеми, з якими люди стикаються в біологічній, соціального і культурного життя. Цей курс досліджує еволюцію, схожість і різноманітність людства в часі. Ми розглянемо, як ми еволюціонували від біологічно і культурно слабких видів до тих, які здатні викликати катастрофічні зміни. Захоплюючі онлайн-відео-подорожі по різним областям антропологічного світу - тільки один з потужних інструментів навчання, що використовуються в цьому курсі.

Антропологія II: більше людських таємниць розкрито (0.5 кредита)

Антропологія допомогла нам краще зрозуміти культури по всьому світу і в різні періоди часу. Цей курс продовжує вивчення глокредитьних культур і способів, якими люди усвідомили свій світ. Ми розглянемо деякі способи, якими культури розуміли і надавали значення різним етапам життя і смерті. Курс також досліджує створення мистецтва в культурах і досліджує, як культури розвиваються і змінюються з часом. Нарешті, ми застосуємо концепції та ідеї, витягнуті з вивчення антропології, до кількох культур, знайденим в сучасному світі.

Оцінка мистецтва (0,5 кредита)

Оцінка мистецтва досліджує, як якість визначається і створюється художниками, щоб оцінювати і цінувати мистецтво на більш глибокому рівні. Студенти будуть ознайомлені з елементами і принципами мистецтва, а також з важливістю контексту і перспективи художників. Курс охоплює різні періоди в історії мистецтва, різні техніки в мистецтві і способи дослідження і оцінки мистецтва, підкреслюючи, чому кожен з них сприяє оцінці твори мистецтва і надає необхідні знання для цього.

Історія мистецтв (0,5 кредита)

Цей курс історії мистецтв об'єднує чотири компоненти вивчення мистецтва: виробництво творів мистецтва, історичний і культурний контекст, критичний процес і естетичний процес. Студенти зможуть ідентифікувати і описати мистецтво з доісторичних часів до сучасності. Протягом цього курсу студенти будуть обговорювати різні твори мистецтва, дослідників, а також створювати документи і презентації, що демонструють вивчені концепції.

Кар'єра у мистецтві (0,5 кредита)

* Для кожного бродвейського танцюриста, кожної телевізійної зірки і кожного поп-співака за лаштунками незліченна безліч людей допомагає цьому статися. Кар'єра в мистецтві знайомить студентів з навичками, які є частиною багатьох захоплюючих кар'єр в мистецтві. Вивчення мистецтва створює незалежних і інноваційних мислителів, і багато двері відкриті для художника з відповідною підготовкою. Обов'язкові матеріали:

• цифрова камера (камера телефону, DSLR та інші пристрої з камерою прийнятно)

• відеокамера (камера телефону, DSLR та інші пристрої з камерою допустимі)

• відео програмне забезпечення (iMovie та інше програмне забезпечення для редагування відео прийнятно)

Доповнена і віртуальна реальність (0,5 кредита)

Останні досягнення в області технологій дозволили системам доповненої і віртуальної реальності (AR / VR) стати надзвичайно складними і реалістичними. Цей курс знайомить студентів з технологіями, які лежать в основі систем AR / VR. Курс розглядає п'ять додатків AR / VR і то, як вони зміняться і вплинуть на численні аспекти нашого життя і економіки. Студенти також дізнаються і обговорять ризики і побічні ефекти цих систем для здоров'я, конфіденційності та етичних наслідків.

Базовий веб-дизайн (0,5 кредита)

* На цьому курсі студенти дізнаються, як створити красивий і функціональний веб-сайт. Студенти дізнаються, як взяти свій дизайн і перевести його на живий сайт, використовуючи мови програмування Hypertext Markup Language (HTML) і Cascading Style Sheets (CSS). HTML5 та CSS3 будуть стандартними версіями, використовуваними в класі. Студенти зрозуміють компоненти дизайну веб-сайтів, включаючи використання кольору, макета і того, коли слід використовувати різні методи, правила типографіки і важливість зображень. В кінці курсу студенти представлять класу веб-сайт. По завершенні цього курсу кожен студент отримає практичний досвід створення повноцінного веб-сайту. Студенти не повинні мати попереднє технічна освіта з HTML або CSS, перш ніж пройти цей курс. Обов'язкові матеріали:

• Текстовий редактор HTML (виберіть один):

o TextEdit - для використання на Mac - поставляється з ОС o Notepad - для використання в Windows - поставляється з ОС o Text - для використання на Chromebook - безкоштовне скачування програми з Google Store

• програмне забезпечення для редагування зображень (виберіть одне):

o Pixlr - https://pixlr.com/editor/ (в браузері) o GIMP - http://www.gimp.org/downloads/ (завантажується програма)

• веб-хостинг і базовий FTP в браузері:

o Neocities - https://www.neocities.org

Початкова живопис (0,5 кредита)

Дайте відповідь на це курс знайомить студентів з класичної та сучасної живописом, технікою і концепціями, з акцентом на розуміння її формального мови і основи художнього вираження. Живопис з натюрморту, ландшафту і моделей життя з спостереження буде орієнтована на реалізм; в той же час, різні інші стилі живопису можуть бути вивчені. Теорія кольору, лінійна перспектива, композиційна структура, відносини фігура / підставу, візуальне сприйняття, просторові концепції і навички критичного мислення - все це буде підкреслено. Студенти будуть вивчати і досліджувати основні стилі живопису і руху в історичному контексті. Надія полягає в тому, що студенти будуть використовувати цей глокредитьний підхід, щоб розвинути «критичний погляд» в оцінці сучасного живопису. Акрилові та акварельні фарби є середовищами, використовуваними в цьому класі. Основний акцент цього курсу полягає в заохоченні і харчуванні індивідуальності і творчості. Обов'язкові матеріали:

• хромакріловая трубка акрилових фарб

• кругла щітка

• плоска щітка

• акварельні фарби (включаючи кисть)

• набір маркерів

• папір для малювання (блокнот може бути позначений акварельного папером. Будь ласка, використовуйте для всіх картин, в тому числі акрилових.)

• папір для газетного паперу (Цей папір призначена для ескізів і тестування фарб. Не використовуйте для малювання проектів.)

• 1-4b олівець

• 7 сторінок картотек проекту

Підприємницька діяльність (0,5 кредиту)

Підприємницька діяльність зосереджена на визнання можливостей для бізнесу, створенні бізнесу на основі цієї можливості, а також на веденні та підтримці цього бізнесу. Студенти будуть розвивати розуміння і розуміння підприємництва в нашій економіці і в усі більш конкурентному корпоративному світі. Підприємництво об'єднує функціональні області бізнесу - бухгалтерський облік, фінанси, маркетинг і управління - і правову і економічне середовище, в якій працює будь-яке нове підприємство. Цей курс визнає важливість технологій для бізнес-операцій і продуктивності; досліджує спектр електронних інструментів, доступних в даний час для ведення діловодства; і використовує інтерактивні технології (блоги, веб-трансляції і т. д.) для виявлення і вирішення різних бізнес-задач, включаючи розвиток ділового присутності в Інтернеті.

Ділові комп'ютерні інформаційні системи (1,0 кредит)

Ділові комп'ютерні інформаційні системи - це річний курс, в якому розглядається використання технологічних додатків як в ділових, так і в особистих ситуаціях. Курс надає ключові знання і навички в наступних областях: комунікація, бізнес-технології, обробка текстів, електронні таблиці і додатки баз даних, телекомунікації, настільні видавничі системи і технології презентацій, комп'ютерні мережі і комп'ютерні операційні системи.

Бізнес-право (0,5 кредита)

На цьому курсі студенти дізнаються про американській правовій системі. Вони вивчатимуть етику, судові системи, кримінальне право і правопорушення. Вони вивчать, як судові системи працюють разом і які види неправомірних дій призводять до звернення в суд. У міру проходження курсу студенти також отримають розуміння того, що правильно і що неправильно в ділових діях і трудовому законодавстві. Дослідження буде зосереджено на формуванні бізнесу і основних правових питаннях, пов'язаних з кожним типом бізнесу.

Планування кар'єри (0,5 кредиту)

Курс «Планування кар'єри» допомагає студентам пройти через основні елементи процесу планування кар'єри і розробки певного плану кар'єри. Студенти розглянуть безліч факторів, які впливають на кар'єрний успіх і радість. Використовуючи процес дослідження, дослідження і самопізнання, студенти придбають розуміння, критично важливе для процесу планування кар'єри. Після закінчення курсу учні створять практичне і всеосяжне портфоліо для переходу в коледж або кар'єру, яке відображає їх навички та здібності, а також їх інтереси, цінності і цілі.

Навчання характерам (0,5 кредита)

Цей курс навчає студентів практичним навичкам розуміння і управління своїми емоціями, постановки цілей і організації, розуміння і спілкування з іншими людьми в нашому різноманітному світі і прийняття правильних рішень. Дослідження показують, що люди, які практикують ці навички, досягають великих успіхів у навчанні, а дорослі - більше успіху і задоволення.

Цивільне право (0,5 кредита)

У цьому курсі студенти зрозуміють значення уряду, права і політики. Вони вивчать основні документи Сполучених Штатів і те, як вони сформували уряд Сполучених Штатів. Студенти вивчать цілі і функції федерального, державного і місцевого управління, системи правосуддя, політичних систем, навколишнього середовища і економіки. Учні будуть оцінювати свою роль і громадянську відповідальність перед своїми сім'ями, громадами і країною, в тому числі голосувати і бути продуктивним членом суспільства. Студенти познайомляться з лідерами і впливовими людьми, які відстоюють багато інтересів, зокрема щодо цивільні права і навколишнє середовище. Учні також дізнаються, як правильно взаємодіяти в суспільстві, включаючи навички міжособистісного спілкування і повагу відмінностей в інших, включаючи інвалідність. Учні будуть слідувати покроковому підходу для успішного завершення кожного уроку, який включає читання підручника, інтерактивні дії, додаткове читання, лекцію, відеокліпи і презентації Power Point для поліпшення і посилення навчання. Учні отримують часті відгуки від вчителя і вдивляється в дискусії. До кінця курсу студенти будуть мати глибоке розуміння своїх громадянських обов'язків, а також відмінностей, які окремі люди можуть мати в суспільстві.

Готовність до вступу в коледж і кар'єрі (0,5 кредита)

Цей курс допоможе студентам дізнатися про різноманітні письмових завданнях в коледжі, а також про найбільш ефективних і дієвих методах їх виконання. Кожен блок фокусується на різному типі написання і методах коледжу.

Основи роботи з комп'ютером (0,5 кредита)

У цьому курсі ви дізнаєтеся, як використовувати інструменти для підвищення продуктивності і спільної роботи, такі як G Suite від Google Cloud, для створення текстових документів, електронних таблиць, опитувань і форм, таких як особисті бюджети і запрошення.

Consumer Math (1,0 кредита)

Цей курс присвячений математиці, використовуваної для прийняття мудрих споживчих рішень. Студенти досліджують безліч способів, якими математика впливає на їхнє повсякденне життя. Перший семестр буде присвячений зарплати і зарплати, податків, страхування, бюджетам, банківських рахунків, кредитних картах, розрахунками відсотків і порівняльним покупкам. Теми другого семестру включають покупку автомобілів і будинків, інвестування, управління бізнесом і співробітниками.

Сучасні романи (0,5 кредита)

* Для цього курсу студенти прочитають низку романів і новел, які були написані в двадцятому столітті і відображають теми, загальні для сучасної літератури, такі як здатність людського духу підніматися над, здавалося б, неможливими обставинами. , За допомогою творчих проектів і письмових завдань студенти будуть виявляти і аналізувати теми кожного роману, а також порівнювати і протиставляти ставлення романів до загальних тем. Зверніть увагу, що, як і більшість сучасної літератури, романи, призначені для цього курсу, містять реалістичні ситуації і мову. На додаток до перерахованих романам кожен учень прочитає інший сучасний роман за своїм вибором, який повинен схвалити викладач. Документація MLA (Modern Language Association) потрібно для всіх представлених документів. Обов'язкові матеріали:

• Картина Наречена Йошико Учіда; ISBN-10: 9780295976167; ISBN-13: 978-0295976167

• Ніч Елі Вайзел; ISBN-10: 9780374500016; ISBN-13: 978-0374500016

• Вбити пересмішника Харпер Лі; ISBN-10: 0060935464; ISBN-13: 978-0060935467

• Занепалі ангели Уолтера Діна Майерса; ISBN-10: 0545055768; ISBN-13: 978-0545055765

«Старий і море» Ернеста Хемінгуея; ISBN-10: 0684801221; ISBN-13: 978-0684801223

• різні сезони від Стівена Кінга; ISBN-10: 1501143484, ISBN-13: 978-1501143489

Кібербезпека (1,0 кредита)

Ми все більше залежимо від технологій, з якими ми співпрацюємо кожен день, і ми розміщуємо все більше і більше наших особистих даних в Інтернеті. Чи можуть всі ці дані бути дійсно «секретними»? Нам всім потрібно більше знати про те, як захистити нашу особисту інформацію, особливо з урахуванням того, наскільки ми покладаємося на наші мережеві пристрої і носії і використовуємо їх. Ви дізнаєтеся про різні частинах вашого комп'ютера, про те, як вони працюють разом, і як ви можете маніпулювати ними для забезпечення безпеки ваших даних. Ви також поринете в інструменти, технології і методи, які допоможуть захистити вас від атак і відкриють безліч можливостей в швидкому зростанні області кібербезпеки.

Digital Design I (1,0 кредит)

Дайте відповідь на це курс призначений для розвитку навичок початкового рівня, необхідних для кар'єри в області цифрового дизайну. Зміст включає в себе навички роботи з комп'ютером; концепції та операції цифрової публікації; макетування, дизайн і вимірювання діяльності; цифрове зображення; комунікація, співробітництво та прийняття рішень; критичне мислення і рішення проблем. Він доповнюється уроками, які готують студентів до здачі іспиту InDesign CC і отримання сертифіката InDesign CC, сертифікованого Adobe (ACA). Необхідні матеріали: програмне забезпечення InDesign та Photoshop CC. Його можна придбати через Інтернет у вигляді щомісячної підписки і скасувати, коли ви закінчите урок або представите свій остаточний проект.

Digital Design II (1,0 кредит)

Дайте відповідь на це курс продовжує розвиток навичок початкового рівня, необхідних для кар'єри в цифровому дизайні. Зміст включає в себе навички роботи з комп'ютером; цифрова видавнича діяльність; макетування, дизайн і вимірювання діяльності; цифрове зображення; комунікація, співробітництво та прийняття рішень; критичне мислення і рішення проблем. Він доповнюється уроками, які готують студентів до здачі іспиту Illustrator CC і отримання сертифіката Adobe Certificate Associate (ACA) Illustrator CC. Пререквізіти: Digital Design I Необхідні матеріали: програмне забезпечення Illustrator CC. Його можна придбати через Інтернет у вигляді щомісячної підписки і скасувати, коли ви закінчите урок або представите свій остаточний проект.

Цифрове мультимедіа (0,5 кредита)

* Цифрове мультимедіа - це проектне дослідження різних форм цифрового мультимедіа, таких як цифрове аудіо, зображення та ілюстрації, редагування фільмів і анімація. Курс орієнтований на навчання широким, гнучким інструментам і концепціям, які не прив'язані до якої-небудь одній платформі або програмі. Кожен модуль закінчується кульмінаційної завданням (такий як подкаст або короткометражний фільм). Студенти зможуть складати проекти і розробляти проекти, розвиваючи свої навички на кожному уроці. Необхідні матеріали: принтер, камера, сканер (додатково) і одна з таких програм: Audacity, GIMP, Inkscape, DaVinci Resolve (безкоштовна версія), Pencil2D, Blender, GDevelop або Piskel.

Цифрова фотографія (0,5 кредита)

* Розуміння інструментів, доступних в цифровій фотографії, відкриває можливості для створення зображень з ефектом. У цифровій фотографії студенти вивчатимуть історію фотографії, а також основні операції з цифровою камерою. У міру того, як вони знайомляться з різними стилями фотографії та фотографами, студенти почнуть розвивати художні навички, а також свій власний голос за допомогою своїх фотографій. Необхідні матеріали: цифрова камера (штатив, лінзи, необов'язкове освітлення), папір, ножиці, клей, доступ до програмного забезпечення для обробки фотографій.

Малювання (1,0 кредит)

* У базовому малюванні учні будуть експериментувати з кількома різними художніми матеріалами та інструментами, щоб побачити, що кожен інструмент може зробити найкраще. Студенти будуть досліджувати звичайні речі навколо них, щоб стати більш уважними до структур і значень речей, які можна побачити в вашому домі і суспільстві. Ваша робота буде вашим власним вивченням форм, текстур, рухів і моделей речей, які ви бачите кожен день.

Кожен проект і кожен урок засновані на попередньому; тому завжди робіть уроки в тому порядку, в якому вони дані. Обов'язково дотримуйтесь інструкцій, які точно визначають, які матеріали, розміри і предмет для використання в кожному проекті. Кожен урок буде вивчати новий спосіб малювання. Наведені приклади покажуть тільки метод і матеріали, які будуть використовуватися, і ніколи не будуть збігатися з темою або розміром, зазначеними в проекті. Приклади ніколи не копіюються. Приклад покаже тільки один спосіб використання описаної техніки. Стаючи більш спостережливими, експериментуючи з новими матеріалами і вивчаючи різні методи, студенти будуть продовжувати рости в художній майстерності і отримувати задоволення. Крім фундаментальних навичок існують різні рівні творчості. Кожен урок дає можливість висловити технічні навички, набуті унікальним, творчим способом. Обов'язкові матеріали:

• 1 олівець для малювання, 2В

• 1 кругла щітка для волосся № 10

• 1 флакон туш, чорний

• 1 Pilot Varsity Pen, автономні чорне чорнило

• 2 кольорові олівці: білий, чорний

• 1 гумка Art gum

• 1 білий, воскової олівець Crayola

• 40 аркушів білого паперу для малювання, 9 × 12

• 5 аркушів будівельної паперу, 9 × 12, чорний

• 15 аркушів сірої будівельної паперу, 9 × 12

• 14 великих конвертів, 10 х 13

• 2 листи білої акварельного паперу (груба, важка, жорстка)

• 2 листи рисового паперу 9 1/2 х12 (м'яка, напівпрозора)

• 25 аркушів газетного паперу, 9 × 12

• 1 пляшка білого клею (купується на місці)

Дрони - Сертифікація віддаленого пілота (0,5 кредита)

Область безпілотних літальних апаратів швидко зростає, так як можливості їх використання для пошуку та рятування, фотографування, відпочинку, інспекції та багатьох інших додатків продовжують рости. Цей курс готує студентів до здачі іспиту Федеральної авіаційної адміністрації за частиною 107, який необхідний для того, щоб стати комерційним пілотом-дроном. Студенти будуть вивчати важливі факти для підготовки до тесту, включаючи правила, повітряний простір і вимоги, погоду, завантаження і продуктивність, а також операції. Курс завершиться знайомством з найбільш перспективними професіями в області дронів.

Кіберспорт і історія відеоігор (0,5 кредита)

На цьому курсі студенти дізнаються про технології і принципи дизайну, які були основою технології та розвитку відеоігор за останні 50 років. Студенти вивчать і обговорять вплив відеоігор на культуру і економіку. Студенти дізнаються про поточний ігровому і кіберспортивного ландшафті, в тому числі про стратегії і техніках кращих команд і окремих осіб. У цьому курсі також будуть обговорюватися ризики і небезпеки відеоігор і розуміння того, як встановити відповідний час і параметри контенту. Нарешті, курс визначить кар'єрні можливості і можливості для тих, хто захоплений іграми.

Наука про Землю (1,0 кредит)

* У цьому курсі студенти дізнаються про наукові дослідження, структуру та склад Всесвіту і особливості Сонячної системи. Студенти дізнаються про важливість наукових досліджень і про те, як донести результати наукових досліджень. Конкретні теми включають в себе теорію Великого вибуху; руху небесних об'єктів; зоряна еволюція; особливості сонця і планет; погода, клімат і круговорот води на землі; атмосфера і хмари; фактори, які впливають на місцевий і глокредитьний клімат; фізична структура Землі і тектонічна система Землі; вивітрювання, ерозія і грунтоутворення; земля як система; геологічна історія, включаючи еволюцію земної атмосфери, геологічний масштаб часу і дані скам'янілостей; природні ресурси і вплив людського населення на природні ресурси; як наука і технологія працюють разом, і процес технологічного проектування в додатках науки про Землю. Пререквізіти: Попередня алгебра, фізика. 8 Необхідні матеріали:

• круглий надувний кредитон

• перманентний маркер

• 50 маленьких цукерок з буквами на одній стороні (наприклад, M & Ms або Skittles)

• маленький пластиковий пакет з блискавкою

• дві кухонні миски

• кубики льоду

• вода

• постійний маркер

• блок з дерева

• плоскогубці

• пінцет з голчастим носиком

• видовбана ложка

• трубочка

• насіння соняшника в шкаралупі

• кольорова вода

• довга вузька ваза

• рисові зерна

• невеликий блок з пінопласту

• 3 або 4 великих зефіру

• чайна ложка трав (підійде будь-який вид, наприклад, базилік або петрушка)

Інжиніринг і розробка продукту (0,5 кредита)

Цей семестровий курс містить огляд концепцій інжинірингу та розробки продукту. Студенти аналізують життєвий цикл продукту, щоб підготувати продукт для поширення і для цільових ринків. Курс починається з побудови розуміння життєвого циклу продукту, від первісної ідеї до розробки вимог до використання інструментів тривимірного моделювання та інших інструментів проектування. Останній блок фокусується на збірці частин в рамках плану проекту для отримання продукту і оцінці планів для успішного запуску продукту. Крім того, курс надає інформацію про різні професії, доступних студентам, які цікавляться проектуванням, розробкою продуктів та управлінням проектами.

Сертифікація підприємництва та малого бізнесу (0,5 кредита)

Цей курс готує студентів до іспиту з підприємництва та малого бізнесу. Ця сертифікація була розроблена для перевірки концепцій створення і управління малим бізнесом. Ці теми включають в себе підприємництво, оцінку можливостей, підготовку до початку бізнесу, управління бізнесом, маркетинг і управління фінансами. Студенти отримують знання і розуміють реальні програми, які дозволять їм не тільки успішно здати сертифікаційний іспит, а й успішно розпочати, працювати або керувати малим бізнесом.

Мода і дизайн інтер'єру (0,5 кредита)

* У вас є талант до моди? Ви постійно ремонтуєте свою кімнату? Якщо це так, індустрія дизайну може бути тільки для вас! У цьому курсі ви дізнаєтеся, як це працювати в галузі, досліджуючи можливості кар'єрного росту та передумови, які вам потрібні для їх реалізації. Будьте готові спробувати свої сили в проектуванні, вивчіть основи кольору і дизайну, а потім перевірте свої навички в практичних проектах. Крім того, ви придбаєте необхідні навички спілкування, які забезпечать успіх в будь-якому бізнесі. До кінця курсу ви вже будете на шляху до розробки портфоліо, яке необхідно для того, щоб ваша стильно одягнена нога була в дверях цієї захоплюючої області. Обов'язкові матеріали:

• предмети одягу

• швейна машина

• цифрова камера

• нитка

• тканина

• викрійки одягу

• вимірювальна стрічка

• альбом для малювання

• папір

• ножиці

Кіно і телебачення (0,5 кредита)

Культура кіно і телебачення розповідає унікальну історію та інновації. Студенти кіно і телебачення познайомляться з іконами індустрії і зірками великого і маленького екрану. Вивчаючи і писати про кіно і телебаченні, студенти будуть аналізувати тенденції в технології і культурі і краще розуміти, як бути поінформованим глядачем.

Фінансова грамотність (0,5 кредита)

Цей курс призначений для того, щоб допомогти студентам скласти бюджет, зберегти чекову книжку і систему реєстрації, розібратися з боргами і кредитами і стати більш розумними споживачами. Студенти дізнаються, як гроші і динаміка навколо них впливають на їх відносини, спосіб життя і вихід на пенсію.

Перша допомога (0,5 кредита) У цьому курсі студенти вивчають і практикують процедури надання першої допомоги при різних поширених станах, включаючи травми м'язів, скелета і м'яких тканин. Крім того, учні дізнаються, як правильно реагувати на різні надзвичайні ситуації. Вони також вивчають процедури задухи і СЛР для немовлят, дітей і дорослих. Крім екстреного реагування, студенти будуть вивчати особисту, побутову та зовнішню безпеку, а також готовність до стихійних лих.

Flying Cars і майбутнє транспорту (0.5 кредиту)

Цей курс знайомить студентів з новими і передовими футуристичними транспортними технологіями. Студенти познайомляться з історією розвитку транспорту і зрозуміють, як оцінювати нові види транспорту. Студенти вивчать 10 різних технологій на горизонті, плюси і мінуси кожного режиму, а також вивчать потенційні можливості кар'єрного росту в цих нових областях.

Французька мова I (1,0 кредит)

Французька мова I призначений для успішного спілкування через усне мовлення, письмо, читання та аудіювання і забезпечує глибоке розуміння аспектів культури. Заходи поєднують різні форми спілкування і культури, щоб гарантувати, що студенти відповідають всім стандартам. Стратегії курсу включають в себе розминку, вивчення словникового запасу, читання, тематичні дискусії, мультимедійні презентації, самоконтроль, практичні заняття та ігри, усні і письмові завдання, проекти, тести та іспити. Навчальна діяльність у кожному блоці орієнтована на конкретну тему.

Французький II (1,0 кредит)

Французький II призначений для успішного спілкування через усне мовлення, письмо, читання та аудіювання і забезпечує глибоке розуміння аспектів культури. Заходи поєднують різні форми спілкування і культури, щоб гарантувати, що студенти відповідають всім стандартам. Стратегії курсу включають в себе розминку, вивчення словникового запасу, читання, тематичні дискусії, мультимедійні презентації, самоконтроль, практичні заняття та ігри, усні і письмові завдання, проекти, тести та іспити. Навчальна діяльність у кожному блоці орієнтована на конкретну тему. Умова: французький я

Французька мова III (1,0 кредит)

У цьому курсі студенти поглиблять своє розуміння французької мови, зосередившись на трьох способах спілкування: інтерпретатівную, міжособистісному і презентаційному. Кожен блок складається з безлічі вправ, які вчать студентів розуміти складніші письмові та усні уривки, спілкуватися з іншими людьми за допомогою неформальних розмовних і письмових взаємодій і висловлювати свої думки і думки в більш формальних усних і письмових контекстах. Студенти будуть активно займатися вивченням власної мови; використовувати правильні словникові терміни і фрази природним чином; послідовно і правильно використовувати широкий спектр граматичних концепцій при розмові і листі; брати участь в розмовах і відповідати відповідним чином на розмовні підказки; аналізувати і порівнювати культурні традиції, продукти і перспективи різних франкомовних країн; читати і аналізувати важливі твори французької літератури; і проводити часті оцінки для моніторингу прогресу. Курс проводиться майже повністю французькою мовою і відповідає національним стандартам, встановленим ACTFL (Американська рада з викладання іноземних мов). Умова: французький II

Майбутнє освіти (0,5 кредита)

Цей курс призначений для підготовки майбутніх викладачів до класу, який вони успадкують! Все починається з історії освіти і того, як змішане, адаптивне і персоналізоване навчання виходить на передній план у навчанні. Потім він досліджує нові і з'являються технології, а також їх поточний і майбутній вплив на освіту. Протягом всього курсу студенти будуть вивчати широкий спектр кар'єрних можливостей в сфері освіти і оцінювати як перспективи, так і недоліки технології в освіті.

Майбутнє кар'єри охорони здоров'я (0,5 кредита)

Цей курс знайомить студентів з цікавими та різноманітними можливостями кар'єрного росту в галузі охорони здоров'я, які будуть затребувані в майбутньому! Курс представить ролі і завдання, визначить освіту і необхідні навички, визначить обов'язки ролей, які підтримують або контролюють їх роль, проаналізує юридичні та етичні обов'язки, обмеження і наслідки для кожної з цих професій.

Future of Home Construction (0,5 кредиту)

Цей курс знайомить студентів з економікою, що розвивається індустрією будівництва! На додаток до стандартних концепціям, таким як технічні навички, планування проекту та правила, студенти дізнаються про різноманітні можливості кар'єрного росту в будівництві. Вони також вивчать підприємницьку сторону будівництва і з'ясують, що потрібно, щоб почати і вести власний бізнес у цій галузі. Нарешті, курс буде дивитися в майбутнє і аналізувати тенденції в області екологічно чистих матеріалів, енергоефективності та технологій, щоб визначити, як вони вплинуть на будинку, в яких ми будуємо і живемо.

Майбутнє космічних подорожей: факти, вигадка і можливості (0,5 кредита) Цей курс знайомить студентів з історією і найближчим майбутнім космічних подорожей. Студенти будуть вивчати можливості місячних баз, колоній Марса і відвідування зовнішніх планет нашої сонячної системи і їх лун. Студенти обговорять етичні та правові питання, пов'язані з освоєнням космосу, такі як видобуток астероїдів і війна в космосі. Курс дає велике уявлення про технології, науці і теоріях, які можуть стати реальністю протягом життя студентів.

Game Design I (0,5 кредита)

* Можливості безмежні, коли справа доходить до дизайну відеоігор! Дізнайтеся про історію ігор, програмного і апаратного забезпечен

Оцінка мистецтва

У цьому курсі студенти вивчать елементи мистецтва і принципи дизайну. Вони будуть досліджувати, як художники використовували ці елементи і принципи в створенні мистецтва протягом століть. Завдяки своєму дослідженню студенти зрозуміють, що робить цей твір мистецтва шедевром, чому художники створюють мистецтво, а також відмінні риси різних періодів і напрямків думки.

Вивчення мистецтва

Курс «Вивчення мистецтва» спонукає студентів познайомитися з сучасними художніми дисциплінами - образотворчим мистецтвом, театром, музикою, медіамистецтва і танцями. Студенти також зможуть визначити області, що представляють особливий інтерес, де вони хотіли б продовжити навчання, і способи, якими мистецтво може стати частиною їхньої кар'єри.

 Малювання

Дайте відповідь на це курс знайомить студентів з класичними та сучасними техніками і концепціями живопису, приділяючи особливу увагу розумінню формального мови та основ художнього вираження. Живопис натюрмортів, пейзажів і моделей життя зі спостережень дозволить учням досліджувати реалізм, а також інші стилі живопису. Теорія кольору, лінійна перспектива, композиційна структура, відносини фігура / підставу, візуальне сприйняття, просторові концепції і навички критичного мислення. Студенти будуть вивчати і досліджувати основні стилі живопису і руху в історичному контексті, розвиваючи «критичний погляд» в оцінці сучасного живопису. Акцент робиться на заохочення індивідуальності і креативності. Необхідні матеріали:

• хромакріловая трубка акрилових фарб

• кругла щітка

• плоска щітка

• акварельні фарби (включаючи кисть)

• набір маркерів

• 1-4b олівець

• барвна папір (блокнот може бути позначений акварельного папером. Будь ласка, використовуйте для всіх картин, в тому числі акрилових.)

• папір для газетного паперу (Цей папір призначена для ескізів і тестування фарб. Не використовуйте для малювання проектів.)

• 7 сторінок картотек проекту

Навчання 7 і 8 класів

Цей курс навчає студентів практичним навичкам розуміння і управління своїми емоціями, постановки цілей і організації, розуміння і спілкування з іншими людьми в нашому різноманітному світі і прийняття правильних рішень. Дослідження показують, що люди, які практикують ці навички, мають більш високі академічні досягнення і відчувають більше успіху і задоволення як дорослі.

Основи роботи з комп'ютером

На цьому курсі студенти дізнаються, як використовувати інструменти підвищення продуктивності і спільної роботи, такі як G Suite від Google Cloud, для створення документів, електронних таблиць, опитувань і форм, таких як особисті бюджети і запрошення, для обробки текстів.

малювання

* У цьому курсі студенти будуть експериментувати з різними художніми матеріалами та інструментами, щоб побачити, що кожен з них може зробити найкраще. Студенти стануть більш уважними до структур і значень речей, які можна побачити, вивчаючи форми, текстури, руху і зразки речей, які ми бачимо щодня. Кожен урок розкриває новий спосіб малювання. і надає студентам простір для вираження нових технічних навичок унікальними і творчими способами. Необхідні матеріали:

• 1 олівець для малювання, 2В

• 1 кругла щітка для волосся № 10

• 1 флакон туш, чорний

• 1 Pilot Varsity Pen, автономні чорне чорнило

• 2 кольорові олівці: білий, чорний

• 1 гумка Art gum

• 1 білий, воскової олівець Crayola

• 40 аркушів білого паперу для малювання, 9 × 12

• 5 аркушів будівельної паперу, 9 × 12, чорний

• 15 аркушів сірої будівельної паперу, 9 × 12

• 14 великих конвертів, 10 х 13

• 2 листи білої акварельного паперу (груба, важка, жорстка)

• 2 листи рисового паперу 9 1/2 х12 (м'яка, напівпрозора)

• 25 аркушів газетного паперу, 9 × 12

• 1 пляшка білого клею (купується на місці)

French I (High School Course - 1.0 кредит)

Цей курс спрямований на розвиток навичок аудіювання шляхом багаторазового вивчення розмовної мови. Розмовні навички заохочуються через рекомендовані завдання з використанням голосових інструментів. Навички читання і письма, а також мовні структури практикуються в реальних контекстах. Використання технології підсилює і підсилює розвиток справжнього мови і сприяє розумінню культури завдяки спілкуванню з носіями мови і їх повсякденними справами.

French II (High School Course - 1.0 кредит)

Цей курс розширює мовні навички, розвинуті на рівні 1. Словниковий запас та граматичні структури розширені, щоб допомогти студентам перейти до проміжного рівня розуміння. Студенти покращують свої навички говоріння та аудіювання за допомогою реальної діяльності, а навички аудіювання - через онлайн-діалоги. Навички читання і письма розвиваються завдяки змістовним занять і цікавим статтями, пов'язаними з культурою. Студенти будуть вивчати франкомовні райони по всьому світу. Умова: французький I

German I (High School Course - 1.0 кредит)

Цей вступний курс навчає основам спілкування і розуміння на німецькій мові. Він координує вивчення мови з культурою за допомогою використання відео, аудіо та засобів масової інформації. Цей курс знайомить з основами німецького розмови і граматики. Студенти почнуть розвивати функціональну компетентність в чотирьох основних мовних областях: розмовна мова, читання, аудіювання та письмо; і встановити міцну граматичну базу. У другому семестрі студенти будуть розвивати свої навички вимови, граматики, граматичних структур і словникового запасу. Різні культури німецькомовного світу підкреслюються в читаннях, відео та інших заходах.

Німецька мова II (курс середньої школи - 1,0 кредит)

На цьому курсі студенти будуть розвивати свої знання німецької мови і граматику. Студенти будуть вивчати базові граматичні навички, вивчати і вивчати відмінювання дієслів, змінюють основи, і досліджувати культурні теми, що стосуються поточних подій, відомих німецьких людей, музики і фестивалів. У другому семестрі студенти будуть підвищувати свою кваліфікацію, формуючи більш складні пропозиції. Культурні теми переплітаються впродовж всього курсу. Умова: німецький I

здоров'я

Цей курс допоможе студентам зрозуміти важливість прийняття рішень, які вплинуть на їх фізичне, емоційне, психічне і соціальне здоров'я. Він надасть учням знання і ресурси, які їм знадобляться для прийняття відповідальних, обґрунтованих рішень щодо їх здоров'я. Студенти матимуть можливість оцінити свої власні цінності, думки і ставлення до здоров'я.

JavaScript Game Design

* JavaScript - один з кращих мов для вивчення, він оживляє браузер! Цей курс навчить студентів JavaScript через кодування безлічі комп'ютерних ігор, включаючи понг, рибу, платформер і захист вежі! Потім вони будуть кодувати або налаштовувати свою власну гру! Студенти писатимуть весь код самостійно, пройшовши окремі уроки і переглянувши відеоогляди. Вони дізнаються про змінних, функції, події прослуховування, циклах, масивах і об'єктах. Цей курс не передбачає досвіду написання коду і включає в себе самостійні тести і тести. Студенти також будуть завантажувати свої роботи в кінці кожного проекту при створенні онлайн-портфоліо. Необхідні матеріали: для цього курсу студентам потрібно ПК з Windows або Mac; Chromebook і планшети не досить.

клавіатура

Дайте відповідь на це курс по клавіатурі підходить для учнів початкової і середньої школи. Навчальна програма вводить нові клавіші по рядках, де студенти спочатку вивчають середній ряд, потім верхній ряд, а потім нижній ряд клавіатури. Контент орієнтований на зір і високочастотні слова. Цей курс не передбачає досвіду гри на клавіатурі і буде направляти студентів по всій клавіатурі. Необхідні матеріали: студентам знадобиться комп'ютер або ноутбук для цього курсу; планшета недостатньо.

оцінка музики

У цьому курсі студенти отримають глибоке розуміння музики, вивчаючи елементи музики, музичних інструментів та історії музики, а також пропаганду музики. Студенти будуть представлені оркестру і композиторам з усього світу. Вони повинні бути композитором, виконавцем, винахідником інструменту і адвокатом.

Фізичне виховання Цей курс підкреслює цінність фізичної активності та спорту. Студенти дізнаються про правила та основні принципи різних видів спорту, включаючи стрілянину з лука, їзда на велосипеді, гольф, катання на лижах, теніс, волейбол, бейсбол, баскетбол, футбол, хокей і футбол. Обговорення охоплюють інформацію про ігровій зоні та обладнанні, основні правила, міркуваннях безпеки і термінології для кожного виду спорту.

Розраховані на багато користувачів пригоди на Python

Дайте відповідь на це курс дозволяє студентам вивчати мову Python, спочатку пройшовши текстову консольную гру, а потім перетворивши її в багатокористувацької пригода! Студенти вивчать Python і зрозуміють відносини клієнт-сервер. Вони будуть кодувати на своєму власному веб-сервері Python, використовуючи змінні, класи, функції, списки, словники, генератори і правильне форматування Python. Цей курс не передбачає досвіду написання коду і включає в себе самостійні тести і тести. Необхідні матеріали: для цього курсу студентам потрібно ПК з Windows або Mac; Chromebook і планшети не досить.

Scratch Coding

* Scratch - це програма, розроблена MIT, яка навчає студентів основам мислення комп'ютерів. Цей курс познайомить студентів з програмами кодування і дозволить їм перетягувати блоки кодування для створення повнофункціональної програми. Інтерфейс і навчальні посібники дозволяють учням швидко створювати і запускати свій код, щоб побачити його результати. Цей курс не передбачає ніяких попередніх знань комп'ютерного кодування і включає в себе самостійні тести і тести. Необхідні матеріали: студентам знадобиться комп'ютер або ноутбук для цього курсу; планшета недостатньо.

Іспанська мова I (курс середньої школи - 1.0 кредит)

Іспанська мова I призначений для розвитку справжнього і практичного розуміння іспанської мови та культури. Студенти навчаться висловлювати свої думки, почуття і думки на іспанською мовою, використовуючи базові, реальні ситуації і сценарії навчання. Нові концепції, граматика і культурна інформація будуть представлені в контексті різних заходів з аудіювання, мовлення та письма.

Іспанська мова II (курс середньої школи - 1.0 кредит)

У цьому курсі студенти будуть спиратися на основи, розроблені на іспанською мовою 1. Вони продовжують розвивати словниковий запас, вивчати нові дієслівні часи і граматичні поняття, а також покращувати свої навички спілкування з іншими. Студенти вивчать нові поняття, такі як рефлексивні дієслова, нескінченні вирази, команди, недосконале час. Вони будуть досліджувати нові країни, в яких розмовляють іспанською, і будуть стежити за поточними подіями в іспаномовних світі.

навички навчання

Цей курс дає студентам навички та знання, які мають вирішальне значення для ефективного навчання. Це вплітає розуміння ролі мозку в навчанні в навчання навичкам і стратегіям дискретного навчання. Цей курс виходить за рамки списку корисних порад і ідей і стимулює студентів до розробки цілеспрямованих підходів до навчання. Вони зв'яжуть стратегії та навички, які вони вивчать в цьому курсі, з реалізацією в інших своїх курсових роботах. Студенти отримають краще розуміння своїх власних переваг в навчанні і стануть готові розробляти і реалізовувати конкретні плани навчання і навчання.

 

 

Рівень мистецтва 1, рівень мистецтва 2, рівень мистецтва 3 і рівень мистецтва 4

** Мистецтво дає студентам можливість розвинути використання своїх почуттів. Він пропонує студентам спосіб висловити свої почуття і емоції. Цей курс заохочує самодисципліну і співробітництво, надаючи студенту можливість для самовираження, використовуючи образне мислення для творчих рішень. Знову ж таки, це необхідність в життєвому досвіді. Студент побачить художні вираження і винаходи культур всього світу, які є частиною історії людства і розвитку. Сучасні медіа надають студентам багато можливостей. Проте, студент має перевагу, щоб випробувати його найближче в художніх класах. Повторення, важливе для маленьких дітей, очевидно на цих уроках. Повторення надається на різних вікових рівнях при використанні різних інструментів і середовищ. Будинок, сім'я і друзі, домашні тварини та іграшки - це світ молодих студентів. Студент почне зі свого особистого світу, який, як вони думають, він знає, і дізнається набагато більше про це. Ці уроки забезпечують більш глибоке розуміння світу навколо них, і в кінцевому підсумку їх подорож буде рости звідти. Кожен студент - це людина з унікальними ідеями і талантами. Наша мета - надати кожному студенту можливість для особистісного зростання для себе і для світу, в якому ми живемо.

Kindergarten Arts & Crafts

** Цей курс забезпечує основу для художньої уяви і творчості дітей, ділячись основами мистецтва і мистецтва. Учні знайомляться з лініями, колами, розпізнаванням і використанням форм, створенням колажів і такими поняттями, як симетрія. Молоді художники будуть вивчати різні засоби, такі як пастель, акварель, крейда, темпера і малюнок олівцем. Студенти працюватимуть з глиною, робити квіти відбитків пальців, малювати сараї і тварин, використовуючи форми, і можуть створювати годівницю для птахів, маріонетку для свиней, паперові квіти, попурі, колаж з серця, дзвіночок або пресовані квіти.

Grade 1 Arts & Crafts

** Цей курс забезпечує основу для художньої уяви і творчості дітей, ділячись основами мистецтва і мистецтва. Учні знайомляться з основними кольорами, колірним кругом, формами, такими як лінії і кола, і такими поняттями, як симетрія. Молоді художники будуть вивчати різні засоби, такі як пастель, акварель, крейда, темпера і малюнок олівцем. Студенти створять акварельне дерево, використовують друкований блок і створять картину погоди. У міру просування учні будуть застосовувати те, чому навчилися, для створення більш детальних творів мистецтва, створення барвистих календарів, трафаретів, створення складних квіткових малюнків, повторного відвідування симетричних об'єктів і змішування кольорів.

Grade 2 Arts & Crafts

** Мистецтво дає можливість учням розвинути використання своїх почуттів. Він пропонує студентам спосіб висловити свої почуття і емоції. Цей курс заохочує самодисципліну і співробітництво, надаючи студенту можливість для самовираження, використовуючи образне мислення для творчих рішень. Студенти створять колірне колесо і вивчать різницю між основними, додатковими і додатковими квітами. Вони будуть використовувати акварелі для створення діаграми цінностей, почнуть розуміти симетрію в мистецтві і працювати з глиною. У міру просування учні продовжать вивчати свої творчі здібності, одночасно вивчаючи, як мистецтво може бути функціональним і покращувати предмети і матеріали, які ми використовуємо щодня. Студенти працюватимуть над малюванням форми і складати сезонну діаграму, використовуючи об'єкти для кожного з чотирьох сезонів.

Музика - рівень 1

** Цей курс поєднує в собі музику і виконавське мистецтво. Студенти будуть відчувати і вивчати нові пісні і виконувати їх, використовуючи своє тіло. Крім того, студент почне вчитися грати на магнітофоні.

Дитячий садок Elementary Health і 1-й клас, 2-й і 3-й клас

** Елементарний Health K / 1 та Elementary Health 2/3 допомагають юним учням отримати базове уявлення про здоров'я. Студенти зосереджуються на різних аспектах свого здоров'я і на те, як вони можуть зробити здоровий вибір. Теми включають особисту безпеку, здорове поведінку, харчування, спілкування, профілактику захворювань, базову анатомію і фізіологію, а також цінності співпраці та командної роботи.

Дитячий садок Elementary Health 4-й клас, 5-й клас

** У цьому курсі 4/5 учні здобувають базову розуміння аспектів здоров'я. Вони зосереджені на різних аспектах свого здоров'я і на те, як вони можуть зробити здоровий вибір. Теми включають особисту безпеку, зменшення хвороб, уникнення знущань, харчування, здорову дружбу, надзвичайні ситуації та людське тіло. Четвертий клас вивчатиме функціонування систем організму. П'ятий клас буде охоплювати репродуктивну систему, статеве дозрівання і венеричні захворювання (ЗПСШ).

Початкова фізична школа Дитячий садок і 1 клас

** Елементарна фізична культура K / 1 допомагає молодим учням зрозуміти основи здоров'я і фізичної форми. Студенти зосереджуються на фітнесі і вивчають, як стати більш придатними і здоровими. Теми включають безпеку вправ; робити здоровий вибір; харчування; переваги, компоненти і принципи фітнесу; базова анатомія і фізіологія; і цінності співпраці та командної роботи. Студенти вивчають вікові моторні, що не локомоторним і маніпулятивні навички. Вони зобов'язані брати участь у регулярних фізичних навантаженнях.

Початкова фізична культура, класи 2 і 3

** Елементарна фізична культура 2/3 допомагає молодим учням зрозуміти основи здоров'я і фізичної форми. Студенти зосереджуються на фітнесі і вивчають, як стати більш придатними і здоровими. Теми включають розминку і охолодження, безпеку води, постановку цілей, харчування, м'язову силу і гнучкість. Студенти вивчають вікові моторні, що не локомоторним і маніпулятивні навички. Вони зобов'язані брати участь у регулярних фізичних навантаженнях.

Початкова фізична культура, 4 і 5 класи

** Елементарна фізична культура 4/5 допомагає учням зрозуміти основи здоров'я і фізичної форми. Студенти зосереджуються на фітнесі і вивчають, як стати більш придатними і здоровими. Теми включають розминку і охолодження, безпеку води, постановку цілей, харчування, м'язову силу і гнучкість. Студенти вивчають вікові моторні, що не локомоторним і маніпулятивні навички. Вони зобов'язані брати участь у регулярних фізичних навантаженнях.

клавіатура

** Цей курс по клавіатурі підходить для учнів початкової і середньої школи. Навчальна програма вводить нові клавіші по рядках, де студенти спочатку вивчають середній ряд, потім верхній ряд, а потім нижній ряд клавіатури. Контент орієнтований на зір і високочастотні слова. Цей курс не передбачає досвіду гри на клавіатурі і буде направляти студентів по всій клавіатурі.

Scratch Coding

** Scratch - це програма, розроблена MIT, яка навчає студентів основам мислення комп'ютерів. Цей курс познайомить студентів з програмами кодування і дозволить їм перетягувати блоки кодування для створення повнофункціональної програми. Інтерфейс і навчальні посібники дозволяють учням швидко створювати і запускати свій код, щоб побачити його результати. Цей курс не передбачає ніяких попередніх знань комп'ютерного кодування і включає в себе самостійні тести і тести.

 

 

Отримати консультацію