Beechwood Sacred Heart School

  • Розташування: Танбрідж Уелс
  • Рік заснування: 1915
  • Тип: приватна школа змішаного типу навчання
  • Вік: 11-18
  • Кількість студентів: 300
  • Мова навчання: англійська
  • Вартість за перший курс: від £30 600
Опис
Локація
Проживання
Досуг
Програми
Вартість
Школа Beechwood Sacred Heart School була заснована в 1915 році. 

Beechwood Sacred Heart School - це невелика школа, з класами невеликих розмірів. Досконалість викладання та навчання означає, що всі учні роблять все можливе, незалежно від їх академічних здібностей.

Освіта в школі Бічвуд Сакред Харт зосереджується на навичках, які знадобляться учням в майбутньому, в університеті та світі праці.

Етос школи  полягає у тому, щоб усі учні навчилися поваги до інших, чесності та толерантності.

Школа Бічвуд Сакред Харт займає дуже красиві будівлі і володіє сучасною інфраструктурою. Школа невелика і в ній панує дружня сімейна обстановка.

Спираючись на досвід спільного навчання в молодшій школі, з 2008 року старша школа стала приймати хлопчиків, а з 2013 року школа повністю перейшла на спільне навчання.

 

 

Близьке розташування до Танбрідж і Лондону дає перевагу збагатити культурне життя школи.

 

 

ВІДОМІ ВИПУСКНИКИ

Поліна Говер - піонерка-авіатор - британська льотчиця та письменниця, яка очолювала першу жіночу гілку АТА у Другій світовій війні

Ліббі Первес - письменниця та ведуча

Баронеса Камберлеж - політична партія та бізнес-леді Британської консервативної партії

 


 

Будинок Лорето відкрився у вересні 2014 року, коли перші учні приєдналися до Beechwood. Він розташований у крилі збоку від основної будівлі школи. Кімнати сучасні та комфортні. Старшокласники  мають одномісні спальні з умивальниками. Молодші школярі ділять кімнату з 2-3 учнями. Сучасні душові кімнати розташовані поруч з кімнатами.

 

Хлопчики можуть спілкуватися та грати в ігри в загальній кімнаті після навчання та у вихідні дні. Повний спектр клубів та заходів доступний після навчання; у вихідні дні організовуються виїзди до визначних місць.

 

Пансіон для дівчат розташований на верхніх поверхах основного корпусу школи. Нещодавнє оновлення створило одномісні навчальні кімнати з умивальниками для старшокласників та двомісні кімнати для молодших учениць. Є загальні кімнати відпочинку для різних вікових груп, а також доступні консерваторія вечорами та у вихідні дні. Є кухні, де дівчата можуть приготувати гарячі напої та закуски. Сучасні душові кімнати розташовані на невеликій відстані від спалень. 

Учням пропонується велика різноманітність спортивних занять  та розвиток широкого спектру інтересів, акцент робиться на розвазі та участі. Спортивні споруди включають майданчики для хокею та футболу, майданчики для баскетболу та тенісу, сітки для крикетів, гімнастичні, бадмінтонні та волейбольні майданчики тощо.

Музика в школі пронизує всі аспекти шкільного життя. В школі вважають, що кожна дитина повинна мати доступ до музики та насолоджуватися нею.

Кафедра драми в школі створює роботи найвищого рівня та максимально включає учнів в творчий процес.  

  • GCSEs (2 роки)
  • Pre-A level course
  • A levels

 

Плата за навчання і проживання (1 навчальний рік) становить від £30 600 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)


 

Отримати консультацію