Embley

Приватна школа змішаного типу навчання

  • Розташування: Ромсі
  • Рік заснування: 2006
  • Тип: приватна школа змішаного типу навчання
  • Вік: 11-18
  • Кількість студентів: 495
  • Мова навчання: англійська
  • Початок занять: вересень
  • Вартість за перший курс: від £30 762
Про Embley
Локація
Програми
Проживання
Досуг
Вартість

Емблі - тепла та привітна незалежна школа-пансіон для хлопців та дівчат. Школа розташована в приватній садибі площею 130 акрів, яка забезпечує живописний простір, в якому студенти можуть вчитися, грати, змагатися та досягати. Значна частина головного будинку на території школи в парку Емблі була побудована в 16-17 століттях. У школі є процвітаюча спільнота пансіону, яка приваблює як студентів Великобританії, так і міжнародних.

Основна мета школи полягає в тому, щоб мати позитивний вплив на світ завдяки успіху учнів Embley та персоналу школи на основі 3 принципів:

Академічна амбіційність: оволодіння вміннями та знаннями для усвідомлення своїх особистих найкращих можливостей та планування власного майбутнього.

Віра: Кожна людина повинна бути собою і жити справжнім життям, створивши свій власний курс в житті.

Співчуття: Визнання того, що світ не зупиняється наприкінці наших переживань, але ми зобов’язані мислити стратегічно.

Емблі знаходиться в 1 годині їзди від аеропорту Хітроу (Лондон ). До аеропорту Саутгемптона можна дістатися за 30 хв, міжнародний аеропорт Борнмут - приблизно за 40 хв. Поруч залізничні станції: Ромсі (7 хв.) та Центральний Саутгемптон (20 хв.)

  • GCSEs (2 роки)
  • A levels
Освіта за кордоном

Проживання в Емблі відкриває широкий спектр захоплюючих вражень та академічних можливостей, коли віддана команда співробітників підтримує та допомагає студентам. Учням надається простір, який вони можуть називати своїм домом; де вони почуваються безпечними, щасливими та задоволеними; де вони навчаються та розвивають почуття мети та себе; і де вони будують дружні стосунки.

Учні живуть в історичному маєтку, що датується 16-17 століттями. Це був сімейний дім видатної медсестри та статистики Флоренс Соловей. Колишні житлові площі будинку підтримують домашнє відчуття з дубовими стінами, кам'яними камінами, антикварними меблями та таємними дверима.

 

Освіта за кордоном Англія

Спальні розташовані на трьох поверхах, з кожного з яких відкривається чудовий 130-акровий історичний парк парку. В кімнатах проживають учні аналогічного віку та статі, і є декілька одномісних номерів для старшокласників. Кімнати укомплектовані зручними диванами для відпочинку, є кухня для вечірніх закусок та континентального сніданку у вихідні дні та ігрова кімната. Учні також мають доступ до великої бібліотеки.

навчання у Англіїї середня освіта

В школі Embley повноцінна та цікава програма навчальних програм як в обід, так і після школи. Музичні, спортивні, драматичні та мистецькі таланти учнів сприяють такій програмі.

Вітрильний спорт є частиною навчальної програми школи, а катання на лижах, гольф, верхова їзда та підводне плавання - лише деякі інші можливості, які можуть спробувати учні.

 

 

Плата за навчання і проживання 2020/2021 (1 навчальний рік) становить від £30 762 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)
Отримати консультацію