Mayfield

приватна школа для дівчат

  • Розташування: Мейфілд
  • Рік заснування: 1872
  • Тип: приватна школа для дівчат
  • Вік: 11-18
  • Кількість студентів: 405
  • Мова навчання: англійська
  • Початок занять: вересень
  • Вартість за перший курс: від £35 250
Про Mayfield
Локація
Проживання
Дозвілля
Програми
Вартість

Школа Мейфілд є успішною незалежною школою-пансіоном для дівчаток у віці від 11 до 18 років. Заснована в 1872 році, школа розташована в прекрасній сільській місцевості Сассекс, лише в годині їзди від центрального Лондона та в недалекій досяжності від аеропортів Гатвік та Хітроу. Академічна майстерність, широта можливостей та зразкова підтримка учениць. 

Етос школи відображає його католицьку спадщину та заохочує доброчесність, щедрість та співчуття. Академічні результати школи регулярно розміщують серед провідних шкіл країни, а широкий та інноваційний навчальний план на GCSE та A Level заохочує зацікавленість, роздуми, творчість та свободу вчитися на помилках. Школа має першокласну репутацію в творчих напрямах та виконавських мистецтв. Дівчата вступають до престижних університетів, включаючи Оксфорд та Кембридж і все частіше до США та Європи, вивчаючи широкий спектр предметів. 

Учениці виграють різноманітні нагороди - включаючи дебати; Нагорода герцога Едінбургського; з танців, музики і драми; мистецтва, текстилю та кераміки. Настільки ж важливі, як успіх у навчанні, дівчата залишають Мейфілд з міцними дружніми стосунками, відкритими думками, силою характеру та життєвою підтримкою глобальної спільноти. Навички, цінності, прагнення та стійкість, що прищеплюються дівчатам, готують їх відповідати можливостям і викликам XXI століття та позитивно змінювати своє життя.

Проживання дівчат на території школи дозволяє зосередити увагу на конкретних соціальних та академічних питаннях. У той же час у дівчат розвивається незалежність і почуття особистої відповідальності.

У всіх чотирьох пансіонатах дівчата насолоджуються стимулюючим до успіху середовищем. Задоволення вдома переплітається з графіком навчання, покликаним заохотити їх виховувати себе в повному розумінні цього слова.

Кожен будинок оглядає господиня дому, яка також працює у складі педагогічного колективу - таким чином забезпечується життєво важливий зв’язок між домашньою та академічною сторонами шкільного життя. Вони часто контактують з дівчатами протягом дня - під час їжі, під час навчання та нарешті в режимі сну, і завжди доступні, щоб вислухати питання дівчат та запропонувати поради. Господині підтримуються своїми помічниками, а також репетиторами-резидентами та нерезидентами.

 

У школі є чудові спортивні приміщення, серед яких AstroTurf, 6 кортів з футболу / 8 тенісних кортів, сучасна танцювальна студія, критий 25-метровий басейн з підігрівом, повністю обладнаний фітнес-зал та добре обладнаний тренажерний зал. Школа також може похвалитися вражаючими спорядженнями для їзди з спеціально побудованим кінним центром, розташованим на території школи.

Також в Мейфілді вважають, що індивідуальна творчість є важливою частиною освіти - забезпечує важливі навички для виховання творчості та індивідуальності кожної дівчини.

Кожен з відділів мистецтв заохочує своїх учениць бути допитливими, сміливими та оригінальними у своїй конкретній предметній області - будь то музика, драма, мистецтво, текстиль чи кераміка.

 
  • GCSEs (2 роки)
  • A levels
Плата за навчання і проживання 2020/2021 (1 навчальний рік) становить від £35 250 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)
Отримати консультацію