Moreton Hall School

приватна школа для дівчат

  • Розташування: Уестон Рін
  • Рік заснування: 1913
  • Тип: приватна школа для дівчат
  • Вік: 11-18
  • Кількість студентів: 493
  • Мова навчання: англійська
  • Початок занять: вересень
  • Вартість за перший курс: від £34 350
Про Moreton
Локація
Проживання

Moreton Hall School - це перспективна школа, де однаково цінують успіхи в навчанні та позашкільні досягнення. Школа відома своєю маленькою, доброзичливою та відкритою, не обмеженою дрібними правилами, але чітким набором цінностей, погоджених усіма членами шкільної громади.

Заснована в 1913 році сім’єю Ллойда-Вільямса, сьогодні Мортон Хол пишається тим, що є однією з найрейтинговіших незалежних шкіл у Великобританії, навчаючи дівчат віком від 11 до 18 років та хлопчиків від 3 до 11 років.

Академічна майстерність, унікальна навчальна програма, турбота під час проживання та різноманітна позакласна діяльність є основою школи. Кожного учня виховують і заохочують реалізовувати свій потенціал. 

Мортон Холл розташований в 100 акрах приватної території в Шропширі, з найближчими за відстаню містами - Манчестером і Ліверпулем.

В школі є чудові будинки з неймовірним відчуттям простору, адже у школі немає і 500 учнів, і тому школа може розмістити власне поле для гольфу, астротурф, басейн, тенісні корти та спортивний зал.

 

 

В Moreton Hall всі учениці проживають в будинках згідно свого віку:

Pilkington - один із двох пансіонів для дітей 13-14 років. Він розташований в самому центрі шкільного комплексу і являє собою теплий і комфортний будинок, який забезпечує дім від домашнього середовища. Він розміщений на двох поверхах і вміщує 45 учениць з проживанням в загальних тримісних кімнатах, де є доступ до Інтернету. Є спільна загальна кімната, галерея Marchant, яка дає студентам можливість дивитися телевізор, грати в ігри, робити напої та закуски, спілкуватися і, звичайно, вчитися.

Gem - другий з двох пансіонів для дівчат 14-15 років, який забезпечує домашнє середовище. Є одномісні, двомісні та тримісні спальні, у кожній з яких є робочий стіл, де дівчата виконують підготовку до наступного навчального дня. У цих кімнатах також є доступ до Інтернету.

Lloyd-Williams - дім для дівчат 15-16 років тільки  з одномісними кімнатами.

Rylands  - пасіон для дівчат 16-17 років з розміщенням в одномісних та двомісних кімнатах, у яких є ванні кімнати та доступ до Інтернету. Загальні кімнати - це ідеальний центр для приготування їжі, спілкування та перегляду телевізора. Студенти мають свою пральню.

 

Отримати консультацію