Newbury Hall School

  • Розташування: Н’юбері
  • Рік заснування: 1854
  • Тип: приватна школа змішаного типу навчання
  • Вік: 11-18
  • Кількість студентів: 50
  • Мова навчання: англійська
  • Вартість : від £52 920
Опис
Локація
Проживання
Досуг
Програми
Вартість

 

Newbury Hall School (Ньюбері Холл Скул) - незалежна приватна школа спільного навчання для дівчаток і хлопчиків у віці 13-18 років. Школа пропонує тільки пансіон. У школі навчається всього близько 50 учнів, і всі вони проживають на території школи. 

 

Школа була заснована в 1854 році. За цей час школа кілька разів змінювала вектор розвитку, і власників. В даний момент школа є частиною знаменитої освітньої компанії OISE і пропонує короткострокові, до 6 місяців, курси по індивідуальній підготовці. Студентами коледжу стають молоді люди які планують почати навчання в британській школі пансіоні, а також ті, хто з якихось причин не справляється з навчанням і потребує додаткових заняттях. Особливо популярним, тут, вважається курс, який проводиться під час Великодніх канікул, з підготовки до іспитів GCSE і A level. Керівництво школи стверджує, що готово знайти викладача з будь-якого предмету і організувати заняття за індивідуальним планом для будь-якого учня.


По своїй організації, школа є міні-версією традиційної британської школи-пансіону.


Знаходиться школа в місті Newbury (Ньюбері), графство Berkshire (Беркшир), на південному заході Англії, приблизно в годині їзди від Лондона.

 

Всі студенти проживають на території школи в сучасних, зручних резиденціях. Кімнати розділені за віком і статтю. При кожній резиденції постійно проживає вихователь.

 


 

У розташованому неподалік спортивному комплексі студенти займаються різноманітними видами спорту. На території школи створені кілька гуртків і клубів. Два рази на місяць студенти обов'язково відправляються на екскурсії.

 

  

GCSEs (2 роки)

A levels

 

Плата за навчання і проживання (1 навчальний рік) становить від  £52 920 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)

 
Отримати консультацію