Ryde School

приватна школа змішаного типу навчання

  • Розташування: острів Уайт
  • Рік заснування: 1921
  • Тип: приватна школа змішаного типу навчання
  • Вік: 11-18
  • Кількість студентів: 737
  • Мова навчання: англійська
  • Початок занять: вересень
  • Вартість за перший курс: від £30 300
Про школу
Локація
Проживання
Дозвілля
Програми
Вартість

Ryde School - це школа з глобальним світоглядом, розташована на прекрасному англійському острові Вайт, недалеко від південного узбережжя Англії та в комфортних межах досяжності від Лондона. Заснована в 1921 році, Райд - це процвітаюча школа, що надає виняткові навчальні можливості для дівчаток та хлопчиків. Школа - це надихаюча сукупність сучасного обладнання та традиційного англійського заміського будинку, розташованого на просторах з видом на море. Школа забезпечує безпечне та виховне середовище, де учні можуть розвиватися та ставати всеохоплюючими, які прагнуть зробити позитивний внесок у світ.

Школа Ryde розташована на прекрасному, безпечному та ідилічному острові недалеко від Південного узбережжя Англії. Школа знаходиться поруч з швидкісними морськими, залізничними та повітряними сполученнями до регіональних, європейських та міжнародних напрямків. 

 

В пансіоні школи проживають вихованці як з Великобританії, так і з-за кордону. Ryde School надає винятковий рівень турботи та допомоги учням, базуючись на міцних сімейних цінностях. Будинки з 1, 2 або 3-місними кімнатами безпечні та  затишні, мають комфортне домашнє середовище для навчання та відпочинку.

Спорт та відпочинок на природі відіграють велику роль у житті школи Райд. Більшість спортивних тренувань проходить на основному шкільному майданчику, де є площа для гри в крикет, спортивний зал та павільйон, майданчики для регбі та хокею, тенісні та нетбольні майданчики та маленький Астро.

Крім основної навчальної програми з музики, мистецтва та драми, для учнів є багато інших можливостей досліджувати мистецтво та реально впливати на культурне серце школи. Деякі учні приїжджають у Райд з обмеженою або відсутністю музичної, мистецької чи драматичної підготовки, а інші вже володіють певним інструментом чи знанням певної сфери. Школа пропонує широкий спектр можливостей. Музика та вистави в Театрі (відкриті для публіки), регулярні художні виставки у Галереї, численні музичні концерти, оркестри та багато інших проспектів забезпечують розкриття учнями їхніх талантів.

   

GCSEs (1 рік)

GCSEs (2 роки)

Pre-A level

A levels

Pre-IB Diploma

IB Diploma

BTEC

Плата за навчання і проживання 2020/2021 (1 навчальний рік) становить від £30 300 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)

Отримати консультацію