Saint Felix School

приватна школа змішаного типу навчання

 • Розташування: Рейдон
 • Рік заснування: 1897
 • Тип: приватна школа змішаного типу навчання
 • Вік: 9-18
 • Кількість студентів: 272
 • Мова навчання: англійська
 • Початок занять: вересень
 • Вартість за перший курс: від £30 225
Про школу
Локація
Проживання
Дозвілля
Програми
Вартість

Saint Felix School заснована у 1897 році та є процвітаючою незалежною школою змішаного типу навчання. Мета школи - забезпечити своєрідну та захоплюючу освіту з урахуванням особливостей кожної дитини, що дозволить учням досягти успіхів в академічному навчанні, творчості та спорті.

Пансіони, де живуть учні, повністю інтегровані з британськими та міжнародними студентами.

Відмінні академічні результати, широкий вибір предметів, виняткова шкільна культура та широкий спектр з-понад 40 позакласних занять, включаючи спорт, музику, драму та образотворче мистецтво, гарантують, що кожна дитина отримує повноцінну всебічну освіту.  Більше того, Saint Felix School забезпечує атмосферу, яка виховує у дитини соціальні навички, впевненість у собі та всі якості, необхідні для того, щоб стати самостійною людиною.

На території школи є лекційні заклади, навчальні майданчики, спеціалізований навчальний центр і кафе, медичний центр, каплиця, наукові лабораторії, студії мистецтва, фотографії, музики, а також театральні та танцювальні студії, спортивний зал, фітнес-центр, 25-метровий басейн, тенісні та сквош-корти з кількома спортивними майданчиками.

Плавальна програма школи входить у п’ять найкращих шкіл з плавання в Англії. Кінна команда регулярно проводить змагання на регіональному та національному рівні. Нещодавно школа запустила тенісну академію, яка пропонує професійний коучинг разом із першокласною академічною освітою.

Школа Сейнт Фелікс розташована на узбережжі Саффолка, в 3 годинах їзди від Лондона. Найближчі аеропорти - Норвіч та Станстед, в 1 годині 15 хвилинах їзди автівкою або потягом.

У школі Сент Фелікс пишаються багаторічною історією спільноти, яка багата на різноманітність культурного та етнічного походження.

Для учнів період проживання в пансіоні може бути цінним досвідом, оскільки вони навчаються жити у більшій громаді та, нарешті, готуються до життя університету чи світу праці.

Учні можуть безкоштовно користуватися всім оснащенням на місці, включаючи спортивний зал, фітнес-центр та відкриті тенісні корти або відвідувати Саутволд для шопінгу та дозвілля.

В школі наявний різноманітний графік культурних, освітніх та соціальних заходів у вихідні дні, включаючи поїздки до Лондона та Кембриджу, щоб гарантувати, що діти дізналися якомога більше під час свого перебування у Сент Фелікс.

Спортивні та творчі заняття включають різні спортивні клуби від більш традиційних регбі та хокею до фехтування та стрільби, мистецькі, драматичні та музичні заходи, шаховий клуб, кіно клуб та STEM. Школа має новітнє спортивне оснащення: критий басейн розміром 25 м, майданчики для сквош, фітнес-люкс, кінно-біговий курс на 25 акрах та абсолютно нова тенісна академія на чолі з міжнародним тренером. 

Для старшокласників програма life skills працюватиме протягом усіх років їхнього навчання. Розглянуті теми включатимуть розробку ефективних аргументів, дискусії, Модель ООН, управління фінансами, кулінарія тощо.

 • GCSEs (1 рік)
 • GCSEs (2 роки),
 • Pre-A level
 • A levels
Плата за навчання і проживання 2020/2021 (1 навчальний рік) становить від £30 225 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)
Отримати консультацію