Sedbergh School

приватна школа змішаного типу навчання

  • Розташування: Седберг
  • Рік заснування: 1525
  • Тип: приватна школа змішаного типу навчання
  • Вік: 13-18
  • Кількість студентів: 721
  • Мова навчання: англійська
  • Початок занять: вересень
  • Вартість за перший курс: від £35 532
Про школу
Локація
Проживання
Дозвілля
Програми
Вартість

Школа Sedbergh - це приватна школа-пансіон змішаного типу навчання, заснована в 1525 році.

Sedbergh school  пропонує широкий спектр можливостей для кожного учня, щоб вони знаходили інтереси та розвивали навички впродовж всього життя. 

В цій школі вони можуть знайти нові інтереси та розвинути існуючі таланти. Добре зароблені досягнення є найсолодшими і учні продовжують досліджувати та розширювати межі своїх можливостей разом з однолітками та вчителями. Роблячи це, вони стають знайомими з незнайомим та стійким в умовах невизначеності. 

Одна з небагатьох у Великій Британії, де 97% учнів знаходяться на кампусі сім днів на тиждень. Чудове розташування школи дає можливість учням насолоджуватися шкільним життям у безпечному, здоровому та динамічному середовищі. Викладання та навчання є основою академічних успіхів. Седбергійці досягають чудових результатів і більшість вступає до найпрестижніших університетів світу  Значна кількість учнів представляють свою країну або змагаються на національному рівні у багатьох видах спорту. Позанавчальна програма є різноманітною і включає спорт, музику, драму та мистецтво. Напевно, пансіон - це те, що Седберг робить краще, ніж будь-яка інша школа. Вихідні дні заповнені уроками, спортом, соціальними та іншими заходами.

 

В Sedbergh school є 9 пансіонів, 6 - для хлопчиків і 3 - для дівчаток. У кожному будинку є своя їдальня, яка дає можливість всьому будинку їсти разом з персоналом. Домашні кухарі відповідають на індивідуальні харчові потреби. Загальні кімнати та бібліотека дозволяють учням спілкуватися та навчатися разом.

Персонал та домашні репетитори проживають у кожному пансіоні. Керівники пансіонів контролюють успіхи в навчанні та тісно співпрацюють з працівниками будинку, щоб забезпечити школярам підтримку в навчанні.

 

 

 

 Школа Sedbergh має міжнародну репутацію своїх спортивних досягнень, і школа також пишається тим, що пропонує широкий спектр спортивних занять для всіх школярів, незалежно від їх схильностей та здібностей. 

Виконавчі мистецтва є потужним елементом шкільного життя, і дуже велика кількість учнів займається музикою та драмою. Школа спрямована на те, щоб якомога більше учнів, різного віку та стандартів мали змогу виступити перед публічною аудиторією. Окрім великих постановок, протягом року проводяться численні менші мистецькі події.

 

GCSEs (2 роки),

iGCSEs (2 роки)

Pre-A level

A levels

Плата за навчання і проживання 2020/2021 (1 навчальний рік) становить від £35 532 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)
Отримати консультацію