Sidcot School

приватна школа змішаного типу навчання

  • Розташування: Сомерсет
  • Рік заснування: 1699
  • Тип: приватна школа змішаного типу навчання
  • Вік: 11-18
  • Кількість студентів: 457
  • Мова навчання: англійська
  • Початок занять: вересень
  • Вартість за перший курс: від £33 690
Про Sidcot
Локація
Проживання
Дозвілля
Програми
Вартість

Школа Sidcot  була заснована у 1699 році, і є процвітаючою приватно школа змішаного типу навчання, що розташована в Сомерсеті, недалеко від Брістоля та Бат і лише за 2 години їзди на поїзді з Лондона. Sidcot використовує прогресивний підхід, щоб розкрити дитячі уявлення, розвиваючи навички, які їм знадобляться, щоб вони отримали максимум користі від їхньої освіти. 

Природна інтелектуальна цікавість дітей і самостійне мислення та творчість - цінності школи Сідкот.  

Школа Сідкот - це місце, де учні наполегливо працюють і досягають відмінних результатів. Школа заохочує індивідуальність, креативність та закликає студентів мислити з більшою глибиною, щоб краще зрозуміти себе та світ, у якому вони живуть. У Сідкот є міжнародна спільнота з близько 30 різних національностей. 

 

Учні проживають в пансіоні, де кожен з них має повний Wi-Fi доступ, комфортабельну кімнату та кухню студентів. Працівники пансіону є експертами, які допомагають міжнародним студентам адаптуватися до життя в британській школі-пансіоні та роблять усе можливе, щоб допомогти студентам швидко звикнути до нових умов.

Окрім 160 акрів території, у Sidcot є чудові спортивні майданчики, 25-метровий басейн, всесезонне ігрове поле та кінно-спортивний центр. Центр мистецтв з’єднує традиції із сучасними технологіями та включає студії для живопису, скульптури та кераміки, текстилю, фотографії, цифровий медіа-центр, спеціалізований зал для виступу, практичні кабінети, студію звукозапису та музичні зали та драматичну студію. В школі є ще кілька незвичайних об'єктів - наприклад, сад, де студенти беруть участь у вирощуванні продуктів для кухні, вулики, щоб дізнатися про бджільництво та навіть добре обладнана обсерваторія, що дозволяє студентам досліджувати нічне небо.

GCSEs (2 роки)

iGCSEs (1 рік)

Pre-A level

A level

Pre-IB Diploma

IB Diploma

BTEC

Плата за навчання і проживання 2020/2021 (1 навчальний рік) становить від £33 690 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)
Отримати консультацію