Тематична літня школа в Лондоні

 • Розташування: Лондон
 • Мова : англійська
 • Вік: 14-17
 • Тривалість : 2 тижні
 • Проживання: резиденція
 • Харчування: триразове
 • Вартість: від £2995 за 2 тижні
Опис
Локація
Програми
Проживання
Досуг
Вартість


 

Chelsea Independent College (СIC) знаходиться в самому центрі Лондона - процвітаючому глобальному центрі освіти. Лондон посідає перше місто в світі як місто для студентів англомовних країн, де зараз навчається понад 400 000 студентів!

У CIC студентам рекомендується бути самим собою. Культура індивідуального підходу та відкритості є у всій школі, акцентуючи на свободі індивідуальних амбіцій та самовираження. Освітній підхід Chelsea Independent College визначається унікальною програмою навчання. Виділяючи час, щоб зрозуміти мотивацію, інтереси, здатність та здібності кожного студента, школа розробляє індивідуальний план навчання, який допоможе їм досягти своїх особистих навчальних цілей.

 

Мета школи - успішне навчання учнів, які залишаючи школу, були впевненими, культурно усвідомленими молодими чоловіками та дівчинами, які впевнені у своїх можливостях, але все ж таки скромні та, що головне, гнучкі, коли справа стосується наближення до їхньої кар’єри у світі, що швидко змінюється.

 

 


 

Дати курсу:

1 група: 28 червня - 11 липня 2020 року

2 група: 12 липня - 25 липня 2020 року

3 група: 26 липня - 8 серпня 2020 року


До вибору доступні такі спеціалізації програми:

Арт & Дизайн

 

Ця програма орієнтована на те, щоб допомогти студенту розвинути навички та знання, необхідні для успішної кар’єри в творчих галузях на найвищому рівні. Викладачі школи навчають дизайнерів та художників, і тому можуть дати студенту уявлення про підготовку до університету, необхідну для успішності в академічному та професійному плані в довгостроковій перспективі. Програма включає візити в студії дизайнерів, відвідування музеїв, творчих школ, різноманітні семінари тощо.


Приклад розкладу


Бізнес & Фінанси

 

Програма "Бізнес та фінанси" спрямована на розвиток знань про комерційне середовище. Школа надає студенту ознайомлення з принципами бізнесу та фінансів та допомагає визначити, які області цих галузей найкраще підходять студенту у майбутньому. Заняття  включатимуть маркетинг, бухгалтерський облік, дослідження ринку, управління фінансами, підприємництво, бізнес-планування, мікро- та макроекономіка тощо.

Приклад розкладу

Інжинерія & Computing

 

Основним аспектом комп'ютерних наук та інженерії є те, як все робиться, з основ. Ці загальні навички можна застосувати для різних сценаріїв - від створення роботів та комп'ютерних ігор до соціальних медіа та автомобілів. Замість того, щоб просто використовувати програмне забезпечення та пристрої, інформатика та інженерія дозволяють студентам створювати їх. Цей шлях об'єднує широкий спектр навичок від математики та науки до творчості, необхідної для побудови наступної великої ідеї.

 

Приклад розкладу


 

Право, Політика & Міжнародні відносини

 

Вивчення цієї популярної програми в міжнародній літній школі CIC дозволяє студентам розширити і посилити свої політичні ідеї, набути навичок спілкування та навчання, практикувати ефективну аргументацію та аналізувати зміну сутності ключових політичних процесів і явищ, що відбуваються сьогодні, як на місцевому, так і на глобальному рівні.

 

Приклад розкладу

Драма & Театр

Ця програма CIC призначена для студентів, які бажають розвинути свої акторські навички за допомогою реквізиту, імпровізації та розповіді, а також експертного навчання голосовому коучингу, сценічному бою та виконанню наживо.

Драма вчить великій різноманітності практичних навичок. До них належать впевненість, вміння читати та спілкуватись складними поняттями, імпровізувати та залучати аудиторію перед несподіваним.

Студенти драматичної та театральної студій користуються новим арт-театральним простором в партнерській школі, де вони виступлять наприкінці курсу.

 

Приклад розкладу

Медицина

Ця програма призначена для тих студентів, які розглядають можливість подати заяву до медичної школи у Великобританії, програма є прекрасною можливістю розпочати підготовку та отримати консультацію експертів щодо доступних можливостей на шлаху медичної освіти. Програма включає поєднання академічних досліджень, орієнтованих на природничі науки в медичних контекстах та їх практичне застосування, екскурсії до важливих медичних установ різноманітні тематичні семінари тощо. 

 

 Приклад розкладу


 

Princess Beatrice House - для студентів віком від 14 до 17 років.

Завдяки своїм яскравим, відкритим та сучасним просторам, пансіон школи є одним з найкращих у Великобританії. Школа пропонує одномісні, двомісні та тримісні кімнати з ваннами. Він розташований в 15 хвилинах ходьби від школи і в 5 хвилинах ходьби від станції метро Earl's Court.

До послуг учнів:

 • Ванна кімната та міні-кухня
 • Наглядачі будинку, які доступні цілодобово для забезпечення добробуту і безпеки студентів
 • Високошвидкісний доступ до Інтернету по всій будівлі
 • Безпечний доступ в будинок для студентів лише за допомогою відбитку пальця
 • Покриття відеоспостереження у всіх зонах загального користування

Учні снідають і вечеряють в Princess Beatrice House, мають обід в школі, виключаючи вихідні, коли в пансіонаті подаються бранчі та вечері.

Їжа ретельно готується Холройдом Хоу, незалежним кейтером, який працює виключно з приватними школами. Вони забезпечують школу чудовою свіжою та різноманітньою їжею. 


Школа пропонує ряд інтерактивних семінарів та виступів запрошених доповідачів - провідних професіоналаів галузі. Вони діляться своїм досвідом, даючи відчути студентам реальну міжнародну перспективу для подальшого професійного розвитку.

Ретельно підібрані тематичні екскурсії дозволяють студентам досліджувати яскравий і космополітичний Лондон, дізнаваючись більше про обрану сферу.

Зі студентами з усього світу школа заохочує студентів розвивати своє культурне та історичне розуміння Великобританії за допомогою інших цікавих екскурсій, таких як театральне шоу Вест-Енд, відвідування Королівської обсерваторії та Букінгемського палацу тощо.

 

 

Вартість двотижневої програми - від 2995 фунтів стерлінгів

Включає:

 • навчання,
 • проживання,
 • триразове харчування,
 • тематичні семінари,
 • сертифікат про закінчення программи,
 • трансфер до аеропорту у визначені години,
 • страховий поліс,
 • культурно-розважальні заходи,
 • стандартні екскурсії.

 

Отримати консультацію