Англійська з BOSS (UK)

Вивчай англійську онлайн

 • Мова: англійська
 • Вік: 8-17
 • Рівні: усі рівні від А1 до С2
 • Дати: гнучкі дати
 • Програми: One-to-One English, Group English, Exam Preparation
 • Кількість студентів: максимум 6 у групі
 • Вартість: від 19$ / година
Опис
One-to-One English Lessons
Group English Lessons
Exam Preparation Classes
Вартість

Уроки англійської мови Buckswood Overseas Summer School Online для дітей у віці від 8 до 17 років засновані на підході, орієнтованому на учнів. Зміст онлайн уроків ретельно готується енергійними і відданими вчителями на основі потреб кожного студента. Усі вони кваліфіковані вчителі усіх рівнів - від початкового (A1) до просунутого (C2). 

Онлайн уроки розроблені так, щоб допомогти студентам отримати максимальну віддачу від занять. BOSS Online English об'єднує уроки з абсолютно безкоштовними онлайн-заходами BOSS. Таким чином підтримується розумний баланс між академічною і неакадемічною діяльністю, що дозволяє студентам практикувати те, що вони дізналися на онлайн уроці в більш невимушеній, природній атмосфері.

Переваги BOSS Online English

 • Вивчайте англійську з дому
 • Гнучкий розклад
 • Кваліфіковані вчителі - носії мови увашому власному будинку
 • Немає реєстраційних зборів

Індивідуальні уроки англійської онлайн призначені для студентів, які дійсно прагнуть поліпшити свою англійську і вивести ії на новий рівень.

Розмір класу: 1

Вікова група: від 8 до 17 років

Пропоновані рівні: від А1 до С2

Включено: Діагностичний тест для визначення рівня та інтересів, матеріали курсу, резюме уроків по електронній пошті і електронний сертифікат у  кінці курсу

Вартість: 31$ / година

Групові заняття призначені для студентів, які хочуть вчитися, практикуватися і вдосконалювати свою англійську у соціальній атмосфері з іншими студентами з усього світу.

Розмір класу: максимум 8

Вікова група: від 8 до 17 років

Пропоновані рівні: початковий, середній і просунутий

Включено: Діагностичний тест для визначення рівня та інтересів, матеріали курсу, резюме уроків по електронній пошті і електронний сертифікат у кінці курсу

19$ / година

Уроки по підготовці до екзаменів з англійської мови призначені для студентів, яким потрібна додаткова допомога у підготовці до іспиту, який вони готують або планують здати. Підготуйтеся до будь-яких іспитів, з викладачами англійської мови, включаючи іспити в Кембриджі - PET, KET, FCE, CAE, CPE та IELTS.

Розмір класу: максимум 4

Вікова група: від 8 до 17 років

Пропоновані рівні: від А1 до С2

Включено: Діагностичний тест для визначення рівня та інтересів, матеріали курсу, резюме уроків по електронній пошті, практика іспиту і електронний сертифікат у кінці курсу

31$ / година

Online One-to-One English Lessons

31$ / година

Online Group English Lessons

19$ / година

Online Exam Preparation Classes

31$ / година

 

Мінімальна кількість занять в тиждень - 4

Отримати консультацію