5 речей, які треба знати до інтерв'ю в Оксбриджі

5 речей, які треба знати до інтерв'ю в Оксбриджі

Однією з найбільш хвилюючих частин процесу вступу в Оксбридж і G5 є співбесіда. Час, який ви приділили піжготовці протягом напруженого жовтневого пів семестру, буде вирішальним у момент, коли ви зайдете в кімнату для співбесіди. У Кембриджі більшість коледжів пропонують дві співбесіди за один день. В Оксфорда ви можете пройти співбесіду в кількох коледжах протягом кількох днів. Ось перелік з декількох пунктів, які допоможуть вам трохи“зняти тиск”.

1. Досконально знайте свій  personal statement

Ваша personal statement — це можливість показати університету, хто ви, познайомити його зі своїми інтересами та продемонструвати, що ви захоплені своєю темою. Personal statement мають бути короткими і не дають вам простору для розширення своїх думок та ідей настільки, наскільки вам хотілося б. З цієї причини інтерв’юери часто фактично допитують вас по тексту вашу особистої заяви, оскаржуючи ваші ідеї , очікуючи, що ви розвините їх далі. Для кожного рядка свого особистого висловлювання запитайте себе, що мене можна запитати з цього приводу? Яким може бути контраргумент?Ви можете попросити надійних друзів або членів сім’ї задати питання про вашу особисту заяву, оскільки вони принесуть іншу точку зору. Переконайтеся, що ви знайомі з будь-якими теоріями, книгами чи ессе, які ви згадали у своєму стейтментіі, і добре подумайте, чому вони актуальні сьогодні. Готуючись до інтерв’ю, прочитайте додаткову статтю, яку ви не згадали в особистій заяві, щоб показати, що ви все ще досліджуєте свої інтереси.

2. Будьте гнучким мислителем

Природно нервувати, обговорюючи свою тему перед двома старшими вченими, однак це фантастична можливість розширити своє розуміння за допомогою супервізії Оксбриджу. Завдання інтерв’юерів полягає в тому, щоб заохочувати вас поглибити своє розуміння та ще більше затвердити свої аргументи. Незалежно від того, чи йдеться про те, що ви висловили у своїй особистій заяві чи у відповідь на невидиму статтю, науковці, ймовірно, запропонують протилежний аргумент або нададуть вам додаткову інформацію, яка може оспорити ваш аргумент. У цій ситуації ви можете подумати, що вам доведеться захищати свої аргументи, але це не завжди так. Якщо ви бачите, що інформація, яку вони запропонували, послаблює вашу аргументацію, скажіть це! Ви демонструєте, що ваша думка ґрунтується на отриманій вами інформації – це важливий навик. так само, не відчувайте, що ви повинні погоджуватися з науковцями; якщо ви вважаєте, що ваш аргумент все ще сильний, захищайте його та поясніть, чому ви все ще займаєте таку позицію.

3. Подумайте про те, як усі ваші предмети пов'язані з вашою освітньою сферою та один з одним

Ви будете брати співбесіду на обрану тему, але, ймовірно, вас запитають про інші курси рівня A, IB або AP. Важливо подумати про те, як ці курси інформують вас про вибраний курс і як ваші предмети взаємопов’язані. Для медичних, інженерних та наукових ступенів ви вивчатимете окремі предмети, і це буде більш очевидним. Проте, якщо ви додатково вивчаєте гуманітарний або творчий курс, подумайте творчо, як вивчення мистецтва зробило вас кращим інженером! Якщо ви подаєте заявку на вивчення гуманітарного курсу, подумайте про можливість передачі навичок та модулів, які перекриваються між вашими предметами рівня А. 

4. Зробіть паузу, щоб подумати, перш ніж відповісти на запитання

Під тиском ми часто забуваємо зробити найочевиднішу річ – дихати! Коли задається важке питання, може виникнути спокуса поспішати з відповіддю. Однак, коли ми це зробимо, наша відповідь, ймовірно, буде не структурованою. Інтерв’юери не очікують миттєвої відповіді і завжди віддадуть перевагу аргументованій відповіді. Кілька секунд дихати допоможе вам розібратися з запитанням і подумати про свою відповідь. Якщо вам незрозуміло питання, не бійтеся попросити інтерв’юера повторити його. Наявність пляшки води також може бути зручною; Ви можете також зробити ковток води при особливо складному питанні, але не робіть цього занадто багато разів!

5. Коли дають непомітну статтю чи проблему, подумайте вголос

Для гуманітарного курсу зазвичай дається 20 хвилин до інтерв’ю, щоб прочитати та коментувати статтю, перш ніж обговорювати її з науковцями. Якщо для вас немає есе-питання, може бути важко зрозуміти, що варто обговорити. Для цього подумайте про свої початкові враження – що здавалося відразу інтригуючим чи незвичайним? Якщо вас щось вразило, напевно, це важливо. Ви також можете отримати невидимий елемент інтерв’ю на місці. Якщо це станеться, висловлюйте свої думки під час роботи. Навіть якщо ви робите неправильний висновок, інтерв’юер зможе підтвердити ваш процес мислення; вони не знають, про що ви думаєте, якщо ви їм не скажете!

Якщо все ще мрієте про навчання в одному з ТОП університетів, наші консультанти завжди готові вам допомогти.

 

Для отримання додаткової інформації та консультації зв'яжіться з менеджерами Domar Travel Education

Viber / WhatsApp / Telegram: +3806874655722

+380444254045

E-mail: info@dteducation.com

м. Київ, вул. Волоська, 24 оф.1

 

 

Усi Статтi