Что изучать, чтобы легко найти работу после окончания ВУЗа?

Як ми знаємо, ринок праці в США змінюється досить швидко, і одне з найчастіших питань, які ми всі чуємо, це: "Що мені вивчати, щоб легко знайти роботу після закінчення ВНЗ?".

Сьогодні ми розповімо вам про напрям, який стає все популярнішим у США, і про те, чому він важливий для наших партнерських ВНЗ.

Що ж таке "sustainability"?

Це слово погано перекладається, але означає екологічну стабільність, безпечне використання природних ресурсів, розраховане на довгострокову перспективу, або фактори, що забезпечують екологічну та соціальну безпеку.

Arizona State University займає в рейтингу 1е місце!

Він не просто відомий унікальними технологіями, пов'язаними з використанням штучного інтелекту при створенні карт унікальних коралових рифів, ВНЗ також створив Global Futures Laboratory - місце, де вчені та активісти підтримки екологічного використання ресурсів на нашій планеті можуть працювати над новими та важливими проектами.

ASU давно пропонує студентам такі програми бакалаврату, як BA Sustainability і BA Business (Sustainability), але зараз до програм додалася BA Community Development, після якої студент може працювати в галузі альтернативних способів отримання енергії та "чистих" способів вирішення кризи продуктів харчування.

Нагадуємо, що вартість навчання на рік у ASU становить $33,000 доларів, і є можливість отримати знижку до $14,500 на рік.

Другим нашим партнером, для якого важлива сфера Sustainability, є

University of Connecticut.

ВНЗ займає 8 рядок у рейтингу, та його бажання вийти на рівень вуглецевої нейтральності до 2040 року.

У період карантину в США ВНЗ запустив онлайн курс про те, які дії кожен студент може зробити для позитивного внеску у покращення кліматичної ситуації у світі. Більш ніж 1000 студентів прослухали цей курс.

UConn займає 9 місце у світі (UConn ділить одну позицію з Прінстоном) за дослідженнями в області computational biology and bioinformatics.

Нагадуємо, що 15 березня - дедлайн для подачі документів до регіонального кампусу ВНЗ Stamford (якщо студенту потрібне там проживання в резиденції)

  • 1 травня - дедлайн для інших кампусів.
 

 

Усi Статтi