Вступ до ТОП університетів Великої Британії

Вимоги з математики

Математика безперечно лежить в основі всього нового світу, в якому ми живемо. Незалежно від того, чи є ви починаючим комп’ютерником, майбутнім банкіром чи спортивним аналітиком, ви міцне розуміння математики, допоможе вам і в пошуку  роботи і в кар’єрному розвитку. Університет Лідса стверджує переваги вивчення математики дивовижно лаконічно:

  • Зрозумійте світ - від повсякденних завдань, таких як підрахунок і покупки, до більш детальних математичних задач, таких як інтерпретація даних, ми використовуємо математику всюди.
  • Станьте розв’язувачем задач. Ви не тільки навчитеся розв’язувати складні математичні рівняння, але й навички, які ви розвиваєте під час роботи над математичними функціями, розвинуть ваші вміння розв’язувати задачі іншими способами.
  • Розвивайте навички, які можна використати в будь якій професії: аналіз даних, організація, критичне мислення, управління часом, спілкування та прийняття рішень.
  • Відмінні результати випускників . Багато випускників математичних факультетів продовжують робити успішну кар’єру в галузі обчислювальної техніки, бухгалтерського обліку, інженерії, науки, банківської справи та бізнесу. 
  • Як завжди UCAS надає нам корисні відомості про склад студентів, які вивчають математику у Великобританії, та можливі варіанти працевлаштування

Що каже Оксфорд?

  • Вступні вимоги: A*A*A, з оцінками A* з математики та подальшої математики.
  • Вступний тест: MAT (з результатами тесту 60% або вище, щоб бути конкурентоспроможними).
  • 34% пройшли співбесіду та 11% успішно.

«Математиків завжди захоплювали числа. Однією з найвідоміших задач є остання теорема Ферма: якщо n≥3, рівняння xn+yn=zn не має розв’язків із x, y, z усіма ненульовими цілими числами. Старіша задача полягає в тому, щоб показати, що не можна побудувати лінію довжиною 3√2 за допомогою лінійки та циркуля, починаючи з одиничної довжини.

Часто розв’язання проблеми вимагатиме від вас думати за межами її початкового обрамлення. Тут це правда, і хоча ви побачите, що друга проблема вирішена на вашому курсі, перша занадто глибока, і її розв’язав Ендрю Вайлс».

Що каже Кембридж?

  • Вимоги до вступу: A*A*A + STEP.
  • Для STEP потрібні роботи для 1 класу в 2.

«Два аспекти курсу, які дуже цінують наші студенти, — це його гнучкість та широта пропонованих предметів. Обсяг вибору збільшується з кожним роком, і після 1 року ви можете вибрати кількість варіантів, які ви вивчаєте. Деякі студенти беруть якомога більше варіантів; інші беруть менше і дуже ретельно вивчають їх.

Ця структура дозволяє вам залишати свої можливості відкритими, даючи вам можливість виявити свої сильні сторони, розширити свої знання та розвинути свої інтереси, перш ніж отримати спеціалізацію».

Що каже Domar Travel Education ?

Математика, безсумнівно, є складним предметом, який з кожним роком стає все складнішим, але якщо ви готові наполегливо працювати і любите математику, то скористайтеся цим. Жоден предмет не налаштує вас у житті так, як ступінь з математики, тому це ваша можливість.

Наші консультанти проведуть вас через кроки, які вам потрібно зробити, щоб досягти успіху, тому зробіть перший крок і зверніться до нас сьогодні.

Для отримання додаткової інформації та консультації зв'яжіться з менеджерами Domar Travel Education

Viber / WhatsApp / Telegram: +3806874655722

+380444254045

E-mail: info@dteducation.com

м. Київ, вул. Волоська, 24 оф.1

 

 

Усi Статтi