Квебек оголошує жорсткіші правила для приватних коледжів без субсидій

Уряд Квебеку розпочне низку заходів з метою кращого нагляду за практикою несубсидованих приватних коледжів та набору іноземних студентів.

Міністр вищої освіти Даніель Макканн заявила у п'ятницю, що хоче виправити "недоліки", виявлені адміністративним розслідуванням після кількох повідомлень у ЗМІ.

Радіо-Канада, зокрема, повідомило про поширення приватних коледжів, що не субсидуються, в регіоні Монреаля та раптовий приріст індійських студентів, яким обіцяли іммігрувати до Канади.

За словами Мак-Кенна, під час аудиту були виявлені сумнівні практики щодо набору персоналу, ділової практики, управління та умов навчання.

Наприклад, за її словами, деякі коледжі мають суттєві розбіжності між кількістю студентів, про які повідомляється в міністерстві, та фактичним набором.

Кадрові агенції та фірми, які беруть участь у процесі тимчасової імміграції в навчальних цілях, поглиблюють плутанину, використовуючи назви коледжів при взаємодії зі студентами. Також, за словами міністра, іноземні студенти, яких просять заплатити кілька тисяч доларів за коротке та професійне навчання англійською мовою, отримують оманливу інформацію.

Зміст статті

Сертифікати коледжів, видані приватними коледжами англійською мовою, не містять жодного посилання на  французьку мову, додала вона, перш ніж детально розповідати про дії, які буде здійснено її урядом.

"План складається із серії коротко-, середньо- та довгострокових заходів щодо посилення правил", - сказав Мак-Кенн на прес-конференції в Національній Асамблеї.

"Ці комбіновані заходи дозволять нам ... гарантувати, що послуги, що надаються нашими приватними коледжами, призначені для навчальних цілей і ... для захисту іноземних студентів", - додала вона.

Квебек, серед іншого, введе обмеження для студентів для цих приватних коледжів, залежно від їх можливостей. Ця цифра буде вписана в дозволи та визначатиме обмеження кількості студентів, які повинні бути зараховані до закладу.

Щоб забезпечити виконання цього зобов’язання, незабаром буде створена спеціальна перевірочна група. Інспектори виїжджатимуть на місця кілька разів на рік для аналізу роботи та практики закладів.

Законодавство про приватну освіту також буде посилено, наприклад, регулятивні зміни для встановлення додаткових зборів, що вимагаються від студентів, з метою їх захисту.

Уряд Квебеку також вивчає можливість інтеграції понять французької мови у навчальну програму цих іноземних студентів, сказав МакКанн.

 

https://montrealgazette.com/news/local-news/quebec-announces-tighter-rules-for-unsubsidized-private-colleges


 

Усi Новини