Міжнародна виставка-форум «Освіта за кордоном - UIEF 2014»

Щорічна міжнародна виставка «Освіта за кордоном - UIEF 2014» допомагає потенційними студентам зорієнтуватися у потоці інформації та отримати відповідь на свої запитання «з перших рук» - безпосередньо від представників іноземних навчальних закладів. Виставка надає можливість відвідувачам вибрати не лише навчальний заклад та програму навчання, але і спланувати своє майбутнє – оцінити переваги навчання та кар’єрних можливостей за кордоном.

Ми запрошуємо:

  • Батьків та дітей, які зацікавлені у навчанні за кордоном на канікулярних та академічних програмах;
  • Випускників середніх навчальних закладів;
  • Студентів університетів та професіоналів у пошуках вищої освіти за кордоном.

В виставці приймають участь провідні навчальні заклади з 10 країн світу.

Ми розуміємо,  що кожен студент, який приходить на виставку повинен отримати максимальну кількість інформації, яка згодом допоможе йому зорієнтуватися в програмах та навчальних закладах для отримання освіти за кордоном. Саме з думкою про наших студентів ми підібрали учасників та розділили їх за наступними категоріями:

  • Канікулярні програми для дітей шкільного віку
  • Школи вивчення іноземних мов за кордоном для студенів вищих навчальних закладів та ТОП менеджерів
  • Вищі навчальні заклади для студентів, які планують навчання на програмах бакалавра та магістратури в Англії, США, Ірландії, Швейцарії та інших країнах
  • Програми підготовки до вступу у вищі навчальні заклади світу для випускників шкіл та університетів
  • Середні навчальні заклади, які готують до вступу в самі престижні університети світу
  • Університети готельного менеджменту
  • Бізнес школи

На виставці буде представлена повна мережа шкіл організації Laureate Hospitality Education, які надають висококваліфіковану підготовку спеціалістів сфери готельного та ресторанного менеджменту. Університети, що входять до складу групи отримали 2 місце в рейтингу світових навчальних закладів гостинності.

Вищі навчальні заклади будуть представлені провідними університетами Великобританії, Ірландії, США, Канади та Швейцарії. Студенти зможуть отримати інформацію про умови вступу, підготовки до навчання безпосередньо від представників прийомних комісій організацій: Kings Colleges, International Study Centres, Bellerbys College, CEG та ін.

Під час виставки у відвідувачів буде можливість пройти безкоштовну консультацію менеджерів компанії Домар Тревел Едьюкейшен, та підібрати програму навчання в університетах та школах, які не представлені.

Офіційними партнерами виставки-форуму «Освіта за кордоном – UIEF 2014» стали: Campus France, DAAD та Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Детальну інформацію про учасників виставки можна отримати на офіційному сайті організації Домар Тревел Едьюкейшен.

Додаткова інформація та реєстрація:

info@dteducation.com

(044) 425-40-45

Реєстрація на офіційному сайті виставки: http://dteducation.com/exhibition/

Усi Новини