Новий імміграційний маршрут для випускників університетів Великобританії. Що це таке і як це може допомогти студентам

11 вересня 2019 року уряд Великобританії оголосив про плани створення нового імміграційного маршруту для випускників. Який знову вводить дворічне право  на роботу після навчання, для іноземних студентів, після того, як вони склали випускні екзамени. Ми склали список питань, які можуть виникнути, і відповіли на них.

 

Коли буде запущений новий імміграційний маршрут?

Запланована дата запуску - літо 2021 року. Це означає, що будь-який, відповідаючий критеріям, студент, який випускається влітку 2021 року зможе подати заявку за новими правилами. Включаючи студентів, які вже почали своє навчання, незалежно від дати початку їх курсу.

Чи існує обмеження на кількість студентів, які можуть подати заяву на отримання візи після закінчення навчання?

Ні, на даний момент немає.

Хто має право на дворічну робочу візу після навчання?

Іноземні студенти, які отримали ступінь бакалавра (RQF6) або вище. Студенти також повинні мати діючу візу Tier 4 на момент подачі заяви.

Чи потрібно студентам подавати окрему заяву на отримання дворічної робочої візи після навчання?

Так, вони повинні подати нову заявку. Візовий збір та імміграційна медична доплата повинні бути оплачені за кожну заяву. 

Що дає новий імміграційний маршрут випускникам?

Іноземні студенти зможуть залишитися і працювати, або шукати роботу у Великобританії на будь-якому рівні кваліфікації - максимальний термін - два роки. Після закінчення терміну дії робочої візи будь-яка людина, що має відповідну роботу і бажає залишитися довше в Великобританії повинна буде перейти на кваліфіковану робочу візу, також відому як віза рівня 2.

Чи потрібно випускникам шукати роботу, відповідну їх навчального курсу, щоб перейти на візу рівня 2?

Ні, це не обов'язково.

Чи очікується, що університети виступатимуть спонсорами для тих студентів, які отримали робочу візу після закінчення навчання?

Особам, які подають заявку на випускник імміграційного маршруту, спонсор не потрібен. Спонсорам першого рівня не потрібно буде виконувати будь-які спонсорські обов'язки для своїх студентів, якщо вони подаються на іміграційний маршрут для випускників, а студентам не знадобиться сертифікат про спонсорство (COS) для подання заявки за цим маршрутом. Спонсори першого рівня, однак, продовжуватимуть нести відповідальність за своїх учнів під час навчання.

Чи буде цей маршрут враховуватися для отримання статусу - резидент  Великобританії?

Маршрут не розширюється і не враховується у переселенні. Однак випускники, які знайдуть відповідну роботу та відповідають вимогам, зможуть перейти на кваліфіковану роботу, що є шляхом до отримання стстаусу резидента.

Усi Новини