Онлайн освіта - вірне рішення на виклики сьогодення!

Коронавірус COVID-19 продовжує поширюватися, школи та університети по всьому світу закриваються на карантин.

Поки немає точних прогнозів, коли студенти зможуть повноцінно повернутися до свого навчання, втрачаючи при цьому час і можливості.

Пропонуємо вам використати цю вимушену перерву як одну з найкращих можливостей для своєї освіти і отримати компетентні знання на ваш вибір в форматі онлайн-навчання

Domar Travel Education має більше 1000 освітніх партнерів по всьому світу (мовні і середні школи, академії та університети), які пропонують тисячі різних програм, з яких нам вдалося вибрати кращі програми для онлайн-навчання, серед яких:

 

 • онлайн-курси англійської мови (8+)

 • онлайн-навчання в канадській школі з отриманням канадського державного атестата (12+)

 • онлайн-навчання в  американській школі з отриманням  американського державного атестата (12+)

 • онлайн-курси з отриманням ступеня бакалавра і / або магістра англійського університету (17+)

 

У наш час онлайн навчання вже не новина, а норма.

 1. Не треба платити за дорогу
 2. Діти в небезбеці і займаються з дому
 3. Використовуємо сучасні технології
 4. Індивідуальний підхід до дитини

 

 Студенти навчаються в будь-який зручний для них час і в будь-якому зручному для них місці, що дозволяє краще засвоювати навчальний матеріал.

 • Студенти виконую велику кількість завдань на засвоення матеріалу.
 • Перевірка виконується автоматично. Студент в реальному часті - знає про рівень фактично засвоєнного матеріалу. 
 • При значно меншому бюджеті, студент отримує документ, який визнається в усіх країнах світу. 

На будь-яку з цих програм ви можете зареєструватися вже сьогодні, отримавши перед цим детальну консультацію. 

 Кілька важливих фактів про онлайн-освіту:

1. За даними IBM студенти вивчають в п'ять разів більше матеріалів на онлайн-курсах з використанням мультимедійного контенту, ніж на традиційних заняттях.

Студенти мають повний контроль над своїм навчанням, вони можуть працювати зі своєю швидкістю: рухатися швидше по тих темах курсу, які їм більш зрозумілі, але повільніше за тими, на які їм потрібно трохи більше часу. Під час онлайн-навчання в канадській школі з отриманням державного шкільного атестата - це одна з ключових переваг.

 

2. Онлайн-освіта вимагає менше витрат часу

У звіті компанії Брендон Холл, лідера онлайн-навчання для корпорацій в США, було встановлено, що такий стиль навчання зазвичай вимагає на 40-60% менше часу студента, ніж навчання в класній обстановці. Важливо відзначити, що онлайн-навчання дозволяє студентам розподілити час, який вони вкладають в курс, в залежності від того, як їм це вигідно. Таким чином, можна швидко вивчити англійську або підготуватися до складання міжнародних тестів.

 

3. Регулярне  оцінювання зменшує відволікаючі фактори

Додавання регулярних коротких тестів може поліпшити залученість студентів. Фактично, дослідження з Гарварда показало, що використання цих тестів вдвічі зменшило відволікання студентів під час курсу, потроїло ведення нотаток і поліпшило їх зміст.

Чим частіше студенти оцінюються, тим краще їх викладачі можуть відстежувати їх успіхи. Підвищене відстеження учнів означає, що викладачі можуть втрутитися раніше, коли буде потрібна допомога. Це є основною перевагою онлайн-програми отримання американського державного шкільного атестата.

 

4. Онлайн-освіта - більш екологічний варіант

The Open University у Великобританії виявив, що онлайн-курси вимагають в середньому на 90% менше енергії і здійснюють на 85% менше викидів CO2, ніж традиційний варіант навчання. Участь в такого роду навчанні може допомогти студентам внести свій внесок у захист навколишнього середовища і дотримуватися своїх особистих екологічних цілей. 

 

 

Хочете дізнатися всі подробиці про найбільш ефективному онлайн-навчанні? 

Нижче ви можете залишити заявку "Отримати консультацію"

або

подзвонити / написати нам за контактами:

067 465 57 22

068 594 45 26

099 367 53 36

 

 

Усi Новини