Про компанію

Domar Travel Education є експертом в освіті за кордоном. Компанію було засновано в 1995 році.

На сьогоднішній день ми офіційні представники понад 1000 навчальних закладів по всьому світі та пропонуємо повний комплекс послуг з підготовки та зарахування українських студентів до кращих шкіл, коледжів та університетів.

 

Зразки договорів

Зразок договору на мовну програму без оформлення візи - скачати зразок.

Договір про надання організаційних та інформаційних послуг з питань освіти за кордоном - скачати зразок.

 

Domar Travel Education

Краще в навчанні за кордоном

 

Витрати на освіту - краща інвестиція в усі часи. Для дорослих людей - нова освіта, мовні курси, підвищення кваліфікації, дають швидкий результат і нові можливості. У той час як інвестування в освіту дітей - це довгостроковий проект, який дає віддачу через кілька років. Але в підсумку і ті і інші отримують безцінний інструмент - вміння будувати своє власне життя і заробляти гроші!

Переваги освіти за кордоном відомі - це визнаний диплом, практика і міжнародний досвід, а головне -можливість працювати в престижних зарубіжних компаніях. Незважаючи на кризові явища в економіці кількість українців, охочих вчитися за кордоном, не зменшилась. Такі тенденції можна пояснити незмінним бажанням - знайти найкоротший шлях до щасливого майбутнього!

Чому обирають нас?

Нам довіряють більше 1000 успішних студентів

 

Більше 20 років досвіду

Перша компанія в Україні на ринку освіти за кордоном. Ми пропонуємо сотні програм в престижних і відомих навчальних закладах по всьому світу.

Членство у міжнародних організаціях

Association of Language Travel Organisations (ALTO), Global Work Experience Association (GWEA), Federation of International Youth Travel Organisations (FIYTO), European Association for International Education (EAIE), National Association of Foreign Student Advisers (NAFSA), American Chamber of Commerce in Ukraine (ACC), European Business Association (EBA).

Більше 1000 прямих контрактів із зарубіжними навчальними закладами

Ми пропонуємо різні освітні програми, починаючи від тижневих мовних курсів, наприклад на Мальті, де Ви зможете істотно поліпшити знання англійської, поєднуючи заняття з купанням в Середземному морі. І закінчуючи академічною програмою, наприклад, в Канаді, яка дасть Вам можливість не тільки отримати затребувану професію, а й пройти 2/3 імміграційного шляху.

Кваліфікований персонал, що знає всі тонкощі освіти за кордоном

У нас працюють тільки кваліфіковані співробітники, які мають відповідну освіту і великий досвід. Вони відвідали більшість навчальних закладів, які ми представляємо.

Лояльні ціни і супровід на весь період навчання

З нами Ви не тільки отримаєте кращу освіту і кращий сервіс, а й найкращі ціни!

Велика мета освіти - не тільки знання, а й перш за все - дії

Починайте вчити мову прямо зараз!

Вивчити англійську мову легко!
Треба просто:

1.
Зателефонувати
2.
Вибрати
3.
Замовити
4.
Оплатити
5.
Полетіти
6.
Вчитися
7.
Насолоджуватися
8.
Стати ще більш успішним!