Австралія і Нова Зеландія

Нова Зеландія

 

На перший погляд здається, що про цю країну відомо не так багато. Але щороку тисячі студентів приїжджають туди, щоб здобути освіту. Що ж приваблює молодих людей з усього світу саме у цій державі? 


Нова Зеландія - це країна, яка входить в десятку найбільш сприятливих країн для життя, тут все зроблено заради комфорту людини і його безпеки. Система освіти в цій державі побудована за британською схемою, яка визнається в усьому світі і є гарантом престижного працевлаштування в майбутньому. На цю сферу уряд Нової Зеландії виділяє шосту частину всього бюджету, а це забезпечує високий рівень кваліфікації і престиж навчальних закладів. 


При цьому, вартість навчання та проживання в цій країні на порядок нижче, ніж в інших західних країнах. Двері всіх університетів Нової Зеландії відкриті для іноземних студентів, пропонуючи всілякі стипендії та гранти за успішність у навчанні, а також можливість поєднувати навчання і роботу, отримуючи необхідні навички і контакти.

Якщо ви бажаєте отримати якісні знання, які визнаються в усьому світі, стати затребуваним фахівцем і пізнати одну з найдивовижніших країн земної кулі, при цьому витратити на це невеликі кошти, то безсумнівно Нова Зеландія - кращий вибір для вас.

 

Австралія


Система освіти в Австралії - одна з найсильніших і значущих в усьому світі. У цій країні навчання побудовано за британською системою, де акцент робиться на самостійність студентів, інноваційний підхід і набуття практичних навичок. 


В цій державі уряд контролює навчальні програми всіх освітніх закладів, які повинні відповідати всім необхідним нормам. Щорічно виділяються мільйони доларів на фінансування освіти та стипендії студентам. Все це визначає Австралію як одного з світових лідерів в цій сфері, при тому, що середня вартість навчання і проживання в цій країні нижче на 25-30% ніж в США, Канаді чи Англії. 


Ще одним плюсом є те, що студент може легально працювати у вільний від навчання час, а зарплати буде вистачати, щоб оплатити проживання та харчування. Дипломи австралійських коледжів і університетів високо котируються роботодавцями всього світу, а знання і навички, отримані під час навчання визначають вас як кваліфікованого фахівця, який знає всі аспекти своєї роботи. 

 

Тому, якщо ви ще не вирішили куди поїхати вчитися, здобуття освіти в Австралії дасть вам можливість побудувати успішну кар'єру і забезпечити собі майбутнє.

 

Менеджери Domar Travel Education завжди готові відповісти на будь-які ваші питання щодо особливостей шкіл, університетів, мовних курсів. А також допоможуть підібрати варіанти навчання, які відповідають саме вашим потребам.

 

Отримати консультацію