Хорватія

ПРО ХОРВАТІЮ

Хорватія (Hrvatska), офіційна назва Республіка Хорватія (Republika Hrvatska) розташована в Південно-Східній Європі на перетині Адріатичного моря та Паннонської рівнини. Хорватія має одне з найприголомшливіших узбереж Європи. Її географічне розташування означає, що ви можете відчути абсолютно різні кліматичні умови, культури та способи життя протягом декількох годин - в одну мить ви можете купатися в морі під теплим сонячним промінням, а в наступну - насолоджуватися горами! Довгі кордони Хорватії з Італією, Угорщиною, Словенією, Сербією, Боснією і Герцеговиною та Чорногорією допомогли створити сучасне, багатонаціональне суспільство - домівку для багатьох різних культур.

КОРОТКІ ФАКТИ 

- Населення: 3 871 833 (2021)

- Столиця: Загреб

- Географічний розмір: 56 594 км2

- ВВП: 45,818 млрд євро (2016)

- Офіційна мова: хорватська

- Валюта: ЄВРО 

ЧОМУ ВАРТО НАВЧАТИСЯ В ХОРВАТІЇ?

ЦЕ БЕЗПЕЧНА КРАЇНА

Хорватія вважається однією з найбезпечніших країн світу. Згідно з рейтингом Глобального індексу миру 2023 року, Хорватія посідає 14 місце зі 163 країн.

АНГЛОМОВНІСТЬ

Хорватія вважається країною з високим рівнем володіння англійською мовою. Згідно з EF English Proficiency Index - найбільшим у світі рейтингом країн і регіонів за рівнем володіння англійською мовою, Хорватія входить до ТОП-15 країн світу з високим рівнем володіння мовою.

ДОСТУПНА ВАРТІСТЬ ПРОЖИВАННЯ

У порівнянні з іншими європейськими країнами, Хорватія відома як відносно дешева країна для проживання. Найбільші витрати в Хорватії - це житло. Однак ціни все ще нижчі, ніж у західних країнах Європейського Союзу. Наведені нижче оцінки є лише дуже загальним орієнтиром: - Гуртожиток - 100€ - 200€/місяць (залежно від місця розташування та наявності) - Приватне житло 350-600€/місяць - Їжа - 200€/місяць - Місцевий транспорт (автобус) - 30€/місяць - Книги - Бібліотека - 150€/місяць - Різне - 150€/місяць. - Охорона здоров'я - Правила медичного страхування для студентів-іноземців залежать від їхнього громадянства. 

РІЗНОМАНІТНІСТЬ

Різноманітність - це родзинка життя в Хорватії. У країні, що складається з 1000 островів, привабливого узбережжя, річок, гір і лісів, ландшафт, клімат та історія диктують, що буде на обідньому столі. Турки, венеціанці, австрійці, французи та угорці приходили і йшли, залишаючи свій вплив на кухні. По всій Хорватії ви знайдете дивовижну кухню, на яку вплинули різні культури і яка пристосована до хорватського клімату та спецій. Окрім різноманітної кухні Хорватії, її розміри та клімат дозволяють студентам побачити різні ландшафти за лічені години. Ви можете насолоджуватися катанням на лижах на горі Слєме і пити каву на березі моря в один і той же день. Доступний і добре налагоджений міжміський транспорт робить Хорватію ідеальним місцем для студентів, які люблять подорожувати, насолоджуватися природою і досліджувати красиві міста Хорватії.

Отримати консультацію