Мовні курси у Великобританії

Класикою, звичайно, вважається навчання англійській мові у Великобританії, де Вас з усіх боків буде оточувати правильна англійська мова. Потрібно бути готовим до того, що в кожному місті Англії розмовляють різними діалектами. 


Так, наприклад, жителі Лондона говорять зарозуміло, і навмисно простягають звук «е», щоб ще раз підкреслити своє походження, жителі Манчестера кажуть більше через ніс, мова шотландців - упертих - під стать їм: грубий і сильно акцентований, але в той же час Едінбург відрізняється правильною англійською вимовою, в повній відповідності з мовною нормою.


Навчання англійській в Лондоні підійде для більш дорослих студентів чи для тих, хто перший раз їде в Англію. Оскільки у вільний від уроків час можна погуляти по місту, подивитися на пам'ятки. Однак для дітей краще вибрати курси англійської в Брістолі, Кембриджі, Брайтоні, Единбурзі. У спокійних і безпечних містах Англії. Боїтеся відправити дитину одну, зупиніть свій вибір на курсі навчання англійській мові в Англії для всієї родини. Курс розроблений таким чином, що в першу половину дня як дорослі так і діти займаються в школі, а Ви зможете приєднатися до розважальної програми школи, або провести тихий вечір вдома чи самостійно погуляти по місту.


Менеджери Domar Travel Education завжди готові відповісти на будь-які ваші питання щодо особливостей  шкіл, університетів, мовних курсів. А також допоможуть підібрати варіанти навчання, які відповідають саме вашим потребам.


 

Отримати консультацію