США

Сполучені Штати Америки - країна з шаленим темпом життя, прагненням до розвитку і великим об'ємом технічних інновацій. Бути частиною цього вічно неспокійного, але такого привабливого світу - мрія для всіх молодих і прогресивних людей.

Навчання в США - безцінний досвід, який не отримаєш навіть в самому престижному вузі нашої країни. Американці, будучи унікальною нацією, що складається з багатьох культур, з великим інтересом ставляться до представників інших країн і до їхньої культури, тому в Америці неможливо відчути себе «не в своїй тарілці». У США акумульовані найзнаменитіші вузи, дипломи яких визнаються в усьому світі і є гарантією якості для роботодавців. 

В Америці, як ніде, цінують розумних і цілеспрямованих молодих людей, які сповнені ідей і ентузіазму, тому університети і коледжі щорічно виділяють мільйони доларів, пропонуючи величезні можливості іноземним студентам з отримання фінансової допомоги, аж до повної стипендії. Навчаючись, студенти можуть проходити практику в компаніях зі світовим ім'ям, зав'язати нові ділові знайомства з людьми з усього світу, відчути смак яскравого і насиченого життя, і найголовніше - увібрати в себе дух справжньої Америки.

Менеджери Domar Travel Education завжди готові відповісти на будь-які ваші питання щодо особливостей шкіл, університетів, мовних курсів. А також допоможуть підібрати варіанти навчання, які відповідають саме вашим потребам.

 

Отримати консультацію

Відгуки студентів

Лучшее образование – за границей, это давно известный факт… Но главное найти доверенные лица, которые помогут с ответом в столь важном вопросе. Спасибо Domar Travel Education за отличную консультацию в этом вопросе!

Диана