Італія

Італійські університети «розмножувалися методом брунькування». Перший університет в Європі був створений в Болоньї в 1088 році, за чотири сотні років до відкриття Колумбом Америки. Фактично він став пробатьком більшості італійських вузів, які були засновані як його відділення. 

У 1200 році від Болонського університету «народилися» університети в Падуї і Модені, за ними послідували університети Риму, Перуджі, Пізи, Флоренції і Неаполя, оформилися в окремі навчальні заклади до 1300 року. До 1400 року за цим же шляхом пішли університети Туріна, Парми і Катаньї, до 1500 року - Кальярі, Сассарі і Мессіни, а до пам'ятного 1812 році - Палермо і Генуї.


Сьогодні в Італії налічується 47 державних університетів і 9 приватних, що мають державну ліцензію. У них навчається близько 1,5 мільйона студентів і викладає понад 60000 професорів. В одному тільки Римі зосереджено п'ять університетів, в найбільшому з яких - La Sapienza - навчається близько 200 тисяч студентів.


Менеджери Domar Travel Education завжди готові відповісти на будь-які ваші питання щодо особливостей шкіл, університетів, мовних курсів. А також допоможуть підібрати варіанти навчання, які відповідають саме вашим потребам.

Отримати консультацію