Чехія

Чому саме Чехія? 

 

Чеська республіка лежить в самому серці Центральної Європи, маючи таких сусідів як Німеччина, Австрія, Польща і Словаччина. Здобувши освіту в цій країні, ви отримуєте диплом європейського стандарту, який котирується в усьому світі і відкриває великі можливості для подальшого працевлаштування.

 

Ще одним важливим плюсом навчання в цій країні є чеська мова, який відноситься до слов'янської мовної групи, і вивчення його не складає труднощів. А найголовніше, що навчання на чеській мові в державних ВУЗах є абсолютно безкоштовним. Також, під час навчання студенти можуть знайти собі роботу, завдяки гнучкому розкладу. 

 

Чеська республіка має дуже розвинену економіку і низький рівень безробіття, при цьому вартість навчання і проживання в цій країні набагато нижче, ніж в інших європейських країнах. Все це сприяє тому, що щорічно тисячі студентів з усього світу обирають саме Чехію для отримання освіти і залишаються задоволені.

 

Якщо ви хочете отримати якісний диплом, відчути на собі атмосферу цієї казкової країни, відкрити для себе двері в усі європейські країни і отримати незамінні знання і навички, то Чехія - це ваш ідеальний варіант.

 

Менеджери Domar Travel Education завжди готові відповісти на будь-які ваші питання щодо особливостей шкіл, університетів, мовних курсів. А також допоможуть підібрати варіанти навчання, які відповідають саме вашим потребам.

Отримати консультацію

Відгуки студентів

Всем привет из Чехии! Я здесь уже более двух лет, обучаюсь в престижном университете, Чешском Техническом Университете благодаря компании Domar Travel Education, спасибо за наставления в этой сфере, вы безумно помогли!

Станислава