Швейцарія

Літні канікулярні програми в Швейцарії є одними з найбільш популярних для українських школярів. Особливість програм полягає в тому, що центри, на базі яких проводиться навчання та дозвілля студентів розташовані в мальовничих містечках, далеко від галасливих мегаполісів. Під час канікулярних програм в швейцарських школах студенти можуть вивчати декілька іноземних мов:

  • англійська
  • французький
  • німецька мова

На жаль студенти не можуть вивчати декілька мов одночасно, але можуть щотижня вивчати один.

Швейцарські школи, літні мовні центри розташовані на базі приватних шкіл пансіонів. Діти проживають, навчаються та проводять дозвілля на території школи. Батьки можуть не турбуватися про безпеку дитини, так як за дітьми ведеться 24 годинний нагляд. Оснащення швейцарських шкіл вважається найкращим для комфортного відпочинку і проведення часу. На території шкіл є басейн, тенісні корти, спортивні майданчики тощо.

Менеджери Domar Travel Education завжди готові відповісти на будь-які ваші питання щодо особливостей шкіл, університетів, мовних курсів. А також допоможуть підібрати варіанти навчання, які відповідають саме вашим потребам.

Отримати консультацію