Leysin American School (LAS)

Приватна школа

 • Розташування: Лезен, Швейцарія
 • Рік заснування: 1960
 • Тип: приватна школа
 • Кількість студентів: 350
 • Мова навчання: англійська
 • Початок занять: вересень
 • Вартість за перший курс: від CHF 95.000
Про Leysin American School
Локація
Проживання
Досуг
Програми
Переваги
Вартість
Американська Школа Лезен

Приблизно 350 учнів від 3 до 19 років з більш ніж 60 країн світу навчаються в Американській Школі Лезен. Школа LAS була заснована в 1960 році родиною Отт. В даний час за добробут школи відповідає третє покоління цієї сім'ї. Місія LAS - навчати громадян світу! LAS належить швейцарському проекту під назвою «Swiss Learning», в який входять школи, що відповідають найвищим стандартам міжнародної освіти.

Навчання і життя в Leysin American School відбувається в міжнародному середовищі - як студенти, так і викладачі, а також співробітники адміністрації приїжджають з різних куточків світу. Широкий спектр художніх і спортивних заходів, зарубіжних поїздок і проектів, організованих школою, сприяє всебічному розвитку учня. Школа пропонує Американську Диплом і Міжнародний бакалаврат IB. Випускники LAS продовжують навчання в найпрестижніших університетах світу, таких як Єльський університет, Браун, Гліон, Оксфорд, Кембридж та ін.

Під час канікул LAS організовує програму літньої школи LAS Summer. У 2018 році вперше була реалізована програма EDGE, учасники якої щотижня працювали, щоб розвинути одну з цінностей, записаних в місії школи LAS - новаторство, почуття відповідальності і співчуття). Під час канікул LAS організовує програму літньої школи LAS Summer.

У 2018 році вперше була реалізована програма EDGE, учасники якої щотижня працювали, щоб розвинути одну з цінностей, записаних в місії школи LAS - новаторство, почуття відповідальності і співчуття).

Школа LAS розташована у франкомовній частині швейцарських Альп в селі Лезен, недалеко від Женеви. Відмінне розташування забезпечує сонце, свіже повітря і красиві пейзажі.

Leysin American SchoolРозміщення

Дівчатка і хлопчики живуть в окремих резиденціях в кімнатах на 2-3 людини. Співробітники школи, які стежать за порядком, залишаються у своїх помешканнях цілодобово і завжди готові допомогти з домашнім завданням, а також проводити з учнями вільний час.

Студенти в кожному гуртожитку мають в своєму розпорядженні телефон, пральну машину, обладнану кухню, кімнати відпочинку, де вони можуть проводити час зі своїми однолітками. Кожна резиденція має свою особливу атмосферу.

Позакласні заходи

У вільний час кожен може знайти для себе відповідні заняття. Велика увага в школі приділяється спорту. На додаток до обов'язкових спортивних заходів студенти можуть займатися аеробікою, тенісом, верховою їздою, плаванням і легкою атлетикою. Можна приєднатися до футбольної команди, баскетболу, хокею на траві, волейболу, регбі та бейсболу. Взимку регулярно організовуються лижні тури.

 

навчання у Leysin American SchoolLeysin American SchoolLeysin American School

 

 

 

 

 

 

Школа ЛезенІндивідуальні види спорту: хокей, верхова їзда, гольф, гірський велосипед, альпінізм, східні бої, сквош, фітнес

Командні види спорту: баскетбол, волейбол, футбол, плавання, теніс.

Музика і мистецтво: танці, драма, хор, ансамбль, фотографічна група. Клуби: Корпус Миру, Мовний Клуб, Модель ООН та ін.

У вихідні дні школа організовує відвідування кінотеатрів, дискотек і поїздок. Взимку два рази в тиждень в компанії інструкторів студенти вчаться кататися на лижах і сноуборді.

 

Освіта за кордоном Школа ЛезенОсвіта за кордоном

 

 

 

 

 

 

American High School
 • IB Diploma Programme
 • American High School Diploma

Американський Диплом Середньої Школи (American High School Diploma)

Програма заснована на кредитній системі, в якій отримання кредиту означає успішне завершення року і проходження курсу. Кредит надається, коли підсумкова оцінка C або вище.

 • Англійська - 4 кредити
 • Математика - 3 кредити
 • Точні науки (хімія / фізика) - 3 кредити
 • Громадські науки - 3 кредити
 • Сучасні мови - 3 кредити
 • Арт - 2 кредити
 • Фізичне виховання - 2 кредити
 • Класи на вибір - 2,5 кредиту

Міжнародний бакалавріат (IB Diploma Programme)

Школа LAS в Швейцарії першою почала пропонувати програму IB в 1990 році. Більшість країн світу визнають і цінують диплом IB.

Тривалість програми - 2 роки.

Вимоги до рівня мови: TOEFL (173).

Щоб отримати диплом, необхідно вибрати 6 предметів: 3 на більш високому рівні і 3 на стандартному рівні. Елементи на вибір з однієї з наступних груп:

 • Мова А1 (англійська або перша мова)
 • Мова B (ESL, французький, німецький, іспанський)
 • Індивідуальне і соціальне (історія, економіка)
 • Експериментальні науки (біологія, екологія, хімія, фізика)
 • Математика (дослідження, методи)
 • Інше (мистецтво, IT, інші)

 

Вся увага - студентам

Визнаючи всю відповідальність за підготовку студентів до університету та кар'єри, школа підтримує студента, задовольняючи потреби кожного.

Кращі вчителі

Викладацький склад LAS грає ключову роль в створенні освіти для студентів школи, яка виходить за рамки класної кімнати і включає в себе соціальний, моральний і емоційний розвиток.

 Лідерство за допомогою натхнення

Натхненні студенти - мотивовані студенти. З цієї причини викладачі та адміністрація працюють над тим, щоб забезпечити надихаюче лідерство для кожного студента LAS.

 Управління з метою

Продумані і послідовні методи управління забезпечують основу для досягнення освітніх цілей.

 Командний дух

LAS прагне підтримувати стабільну приємну сімейну атмосферу. Студенти отримують керівництво через щоденну взаємодію з викладачами, які забезпечують присутність батьків на місці.

 Збалансована програма

LAS пропонує збалансовану програму навчання, занять спортом, відпочинку та культурних подорожей, щоб сприяти всебічному освіті студентів.

 Інтернаціональне взаємодія

Школа сприяє створенню умов для життя і навчання, в яких учні можуть стати «громадянами світу», активно беруть участь в просуванні принципів, визначених у Декларації Прав Людини Організації Об'єднаних Націй.

 Взаємодія з батьками

LAS вважає, що участь батьків є невід'ємною частиною успіху студентів. За допомогою шкільних ініціатив, які заохочують виховання дітей на відстані, батьки LAS можуть стати партнерами в освітньому процесі.

Плата за навчання і проживання 2019/2020 (1 навчальний рік)

Навчання і проживання: 95 000 швейцарських франків (CHF)

Депозит: 8 000 CHF

Реєстраційник внесок - 500 CHF

Шкільний фонд: 5000 CHF

Зареєструйтеся на безкоштовну повну консультацію за посиланням та розпочніть свій шлях разом з нами!

Отримати консультацію