Літні канікули 2022

Літні канікули за кордоном для дітей - це прекрасний спосіб відпочити, поспілкуватися з однолітками, подивитися світ, покращити знання іноземної мови в поєднанні з різними культурними і спортивними заходами.


Канікулярні програми в літній період проводяться на базі мовних шкіл або приватних шкіл пансіонів в Великобританії, Франції, Іспанії, Швейцарії, Німеччини, Канади і США. Найпопулярнішими напрямками в Україні вважаються: Великобританія, Канада, Швейцарія, США, Мальта і Франція.


Літні канікули за кордоном для дітей поєднують вивчення іноземної мови та програму дозвілля. Як правило, кожна школа пропонує 15-20 годин занять іноземної мови. Заняття проводяться в першу половину дня. Деякі літні школи пропонують також додаткові заняття за вибором студентів, наприклад: академічна англійська, предмети академічного циклу (для тих студентів, хто хоче продовжувати навчання в середній школі за кордоном), музика, спорт, мистецтво, танці, кінематограф і багато іншого.


Менеджери Domar Travel Education завжди готові відповісти на будь-які ваші питання щодо особливостей  шкіл, університетів, мовних курсів. А також допоможуть підібрати варіанти навчання, які відповідають саме вашим потребам.

Отримати консультацію