КІПР

Сприятливі кліматичні умови, екологія і мирна середа на Кіпрі- ось що найбільше приваблює не тільки туристів, але і іноземних студентів, які бажають отримати якісну освіту. Кіпр - має високу кваліфікацію в сфері освіти. У підтвердженні цього факту, держава витрачає близько 7% ВВП країни на освіту, що вносить Кіпр в трійку лідерів країн ЄС. Загальна середня освіта на Кіпрі - це шестирічна програма для студентів віком від 12 до 18 років.


Всього на Кіпрі розташовані 7 університетів: 3 державних і 4 приватних. До приватних університетів належать - Університет Нікосії, Європейський університет Кіпру і Кіпрський університет ім. Фредеріка, Університет Неаполіс. Також існує багато приватних інститутів, деякі з них - Кіпрська академія державного управління, Вища школа готельного бізнесу, Середземноморський інститут менеджменту і Кіпрський міжнародний інститут менеджменту. 


Відсоток студентів-іноземців, серед всіх студентів Кіпру, становить 48%. Вибравши освіту на Кіпрі, іноземний студент отримує якісну освіту відповідно до світових стандартів.


Менеджери Domar Travel Education завжди готові відповісти на будь-які ваші питання щодо особливостей шкіл, університетів, мовних курсів. А також допоможуть підібрати варіанти навчання, які відповідають саме вашим потребам.


 

Отримати консультацію
CYPRUS MARITIME ACADEMY

CYPRUS MARITIME ACADEMY

Изучение судоходства. 100% гарантия трудоустройства.