Англія

Вступ до британського університету - запорука безмежних академічних можливостей. Незалежно від ступеня і спеціальності, можна бути впевненим в отриманні професійної підготовки найвищого рівня. Освіта в Великобританії найоптимальніша за часом (ступінь бакалавра можна отримати за 3 роки, а ступінь магістра - за 1 рік (в інших країнах за 1,5-2 роки)).

Під час навчання студенти отримують доступ на різноманітні  лекції, семінари, воркшопи, лабораторні роботи та наукові проекти, де можуть познайомитися з видатними людьми з усієї планети.

Кампуси університетів і коледжів обладнані не тільки аудиторіями, лабораторіями, бібліотеками та резиденціями, а й сучасними спортивними центрами, конференц-залами, студіями. У вартість вищої освіти в Англії включена можливість займатися спортом і розвивати творчі здібності. Сотні клубів за інтересами допомагають знайти друзів з усього світу і відкрити в собі безліч талантів.

Менеджери Domar Travel Education завжди готові відповісти на будь-які ваші питання щодо особливостей шкіл, університетів, мовних курсів. А також допоможуть підібрати варіанти навчання, які відповідають саме вашим потребам.

Отримати консультацію

Відгуки студентів

Недавно поняла, что в родном городе, да и стране, не получу должного образования, на то есть много причин! И подруга посоветовала обратиться в компанию Домар Трэвел Эдюкейшн, благодаря им, я определилась с местом обучения в Великобритании, спасибо!

Анна