КАНАДА

Якщо вибирати країну, де можна отримати дійсно якісну і престижну освіту, де можна відчувати себе безпечно і впевнено, де можна отримати незамінний досвід і навички, то свій вибір необхідно зупинити саме на Канаді. 
 
Канада - це ідеальне місце для втілення своїх освітніх і кар'єрних амбіцій, адже канадська система освіти займає лідируючі позиції в світі за якістю і новаторському підходу до навчання, а уряд щорічно виділяє колосальні кошти на цю сферу, даючи можливість надавати стипендії в Канаді для українців. Так, щорічно в цю країну приїжджають десятки тисяч молодих людей, щоб гарантовано отримати якісний диплом і забезпечити собі успішну кар'єру.
 
Вища освіта в Канаді для українців дозволяє отримувати практичні навички вже на самому початку навчання, пропонуючи велику кількість стажувань в різних компаніях. Інтернаціональні студенти отримують під час навчання дозвіл на роботу до 20 годин на тиждень. Навчання в Канаді та робота під час навчання в Канаді дає можливість студентам розширити мережу своїх ділових контактів і познайомитися з людьми з усіх куточків планети. Підтримка працевлаштування в Канаді для студентів та працевлаштування в Канаді після університету - це важливі сервіси, які надають університети Канади та коледжі Канади для 
 
Зрозуміло, є життя і поза занять і роботи. Студенти можуть вибирати з величезного числа заходів на будь-який смак, різноманітність яких дає можливість дізнатися всілякі сфери канадської культури.
 
Якщо ви бажаєте отримати якісний диплом, познайомитися з людьми з усього світу, стати справжнім фахівцем своєї справи і готові до яскравої і різноманітного життя, то вам дійсно потрібно вибирати Канаду.
 
Вступ до університетів Канади та вступ до коледжів Канади це перший дуже важливий і відповідальний крок на шляху до вашої мети. Саме тому підготовка до вступу в університети Канади або підготовка до вступу в коледжі Канади має надзвичайно велике значення та повинна розпочинатись заздалегіть. Вступна компанія університетів Канади та вступна компанія коллдежів Канади стартує майже за рік до початку навчання при цьому кількість студентських апплікацій обмежена та ця кількість вибирається дуже швидко самими мотивованими студентами. Не меньш важливим є підготовка документів на студентську візу в Канаду. Оскільки для навчання в університетах Канади та для навчання в коледжах Канади разом із зарахуванням до університету або колледжу Канади також потрібний дозвіл Уряду Канади на навчання в Канаді. 
 
Менеджери Domar Travel Education завжди готові відповісти на будь-які ваші питання щодо особливостей шкіл, університетів, мовних курсів. А також допоможуть підібрати варіанти навчання, які відповідають саме вашим потребам.
Отримати консультацію
Arbutus College

Arbutus College

Образование + СТАЖИРОВКА

Mohawk College

Mohawk College

Государственный колледж

University of Manitoba

University of Manitoba

Державний університет

Trent University

Trent University

Державний університет

Lakehead University

Lakehead University

Державний університет

Thompson Rivers University

Thompson Rivers University

Державний університет

 Confederation College

Confederation College

Державний коледж

Geogre Brown College

Geogre Brown College

Державний коледж

Niagara College Canada

Niagara College Canada

Державний коледж

Fanshawe College

Fanshawe College

Державний коледж