Канада

Уряд Канади вкладає величезні кошти в систему освіти. В цей же час динамічно розвиваються і приватні навчальні заклади. Канадське освіта дозволяє іноземцям реалізовувати свої кар'єрні плани за кордоном, так і в Канаді. Іноземні студенти, які отримали освіту в Канаді користуються додатковими правами і перевагами перед іншими іноземцями.


Розпочати навчання в Канаді студенти з України можуть з середньої школи. У цій країні існує два типи середньоосвітніх навчальних закладів - приватні та державні школи. Іноземні школярі можуть навчатися як в державних, так і в приватних школах Канади будь-яку кількість років. Можна взагалі поїхати на один - два роки, а також, якщо студент планує здобути вищу освіту в обраній країні, залишитися там до отримання сертифіката про середню освіту.

                      

Безперечними перевагами такого навчання є  поступове входження в систему освіти обраної країни, природне вивчення іноземної мови до найвищого рівня, надійна гарантія успішного вступу до університету і завчасне вирішення проблеми адаптації.

 

Менеджери Domar Travel Education завжди готові відповісти на будь-які ваші питання щодо особливостей  шкіл, університетів, мовних курсів. А також допоможуть підібрати варіанти навчання, які відповідають саме вашим потребам.


Отримати консультацію