Ridley College

Приватна школа змішаного навчання

 • Розташування: 2 Ridley Rd, St. Catharines, ON L2R 7C3, Canada
 • Рік заснування: 1889
 • Тип: Спільне навчання
 • Кількість студентів: ок.480
 • Мова навчання: англійська
 • Початок навчання: вересень
 • Вартість: від CAD $ 63,000 на рік
Про Ridley College
Локація
Програми
Відмінні риси
Проживання
Вільний час
Вартість

Середня освіта в Канаді Ридлі коледжRidley College - це приватна школа змішаного навчання, яка оточена парками з багатовіковими деревами. Тут навчаються бл. 480 учнів віком 13-19 років, чверть з яких проживає в резиденції, частина студентів (старші класи) навчаються на програмі інтернаціонального бакалаврату IB. Вся територія школи займає площу в 180 акрів.

Ключові фактори

Тут людина швидко знайде приналежність своєї нової сім'ї і зможе інтегруватися в усі види діяльності. Якщо ви приїхали на рік, час пролетить непомітно; навіть якщо ви випробували все від бабиного літа до сніжної зими і майже тропічної спеки.

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина просив ще один рік залишитися в Канаді, тоді Рідлі може стати відмінним вибором. Ми раді розповісти вам більше про цю гігантської школі біля водоспадів. Або також про можливі альтернативи.

 • Middle Years Programme
 • IB
 • University Preparation Courses
Приватна школа Ридли соледж

Коледж Рідлі, заснований в 1889 році, є дуже шанованою школою-пансіоном. Школа пропонує найбільшу програму з усіх шкіл-пансіонів в Онтаріо і регулярно отримує високі оцінки від міжнародного студентського співтовариства.

Кампус прекрасно розташований в місті Сент-Катарінс, всього в 45 хвилинах їзди від аеропорту Торонто і в 10 хвилинах від Ніагарського водоспаду.

У кампусі площею 36 гектарів розташовані 10 житлових будинків і найсучасніші об'єкти.

 

 

 

Оснащення Рідлі коледж

Школярі Ridley живуть в пришкільній резиденції, яка складається з 10 будинків. У всіх житлових будинках недавно були проведені ремонтні роботи. Більшість дітей, які проживають в пансіоні, - іноземні студенти. Студенти розміщуються в сучасних кімнатах в шкільній резиденції, в невеликих затишних корпусах. Більшість кімнат одномісні.

Оснащення

Школа Ridley пишається своїм критим спортивним комплексом, що включає басейн і спортивний зал. Поруч зі школою дуже багато тенісних кортів і полів для командних видів спорту та регбі. Програма дозвілля і розважальних заходів безсумнівно прекрасно організована для будь-якого віку.

Спортивні заходи: бадмінтон, баскетбол, хокей, хокей на траві (дівчата), футбол, гольф, художня гімнастика (дівчата), біг на довгі дистанції, легка атлетика, веслування, регбі, плавання, сквош, теніс, волейбол (дівчата), додатково мінливий пропозицію аеробіки, керлінг, фехтування, Бойові мистецтва, тренування м'язів, вітрильний спорт, сквош, танці, фрісбі.

Мистецтво :, музика, Театр і Танець Широкий вибір, починаючи від вивчення різних художніх занять до участі в хорі, оркестрі або джаз-бенді. Різні театральні постановки не тільки націлені на глядачів, а й дають можливість спробувати себе, наприклад, в якості сценографа або світлотехніка. Оснащення Школа Ridley пишається своїм критим спортивним комплексом, що включає басейн і спортивний зал. Поруч зі школою дуже багато тенісних кортів і полів для командних видів спорту та регбі.


Проживання у Рідлі коледж

Програма дозвілля і розважальних заходів безсумнівно прекрасно організована для будь-якого віку. Спортивні заходи: бадмінтон, баскетбол, хокей, хокей на траві (дівчата), футбол, гольф, художня гімнастика (дівчата), біг на довгі дистанції, легка атлетика, веслування, регбі, плавання, сквош, теніс, волейбол (дівчата), додатково мінливий пропозицію аеробіки, керлінг, фехтування, Бойові мистецтва, тренування м'язів, вітрильний спорт, сквош, танці, фрісбі. Мистецтво :, музика, Театр і Танець Широкий вибір, починаючи від вивчення різних художніх занять до участі в хорі, оркестрі або джаз-бенді. Різні театральні постановки не тільки націлені на глядачів, а й дають можливість спробувати себе, наприклад, в якості сценографа або світлотехніка.

 

 

Освіта у КанадіКожен студент вчиться по-різному і має різні сильні сторони. У Навчальному центрі студенти отримують додаткову підтримку класу. Всім учням потрібно допомогти, щоб вони могли оптимально слідувати уроків. Ridley College заохочує студентів до участі у позакласних заходах на додаток до навчальних предметів. Пропонується більше 75 видів діяльності в галузі спорту, мистецтва, лідерства та громадських робіт. Учні живуть в одному з 10 пансіонатів на території кампуса. Заходи пропонуються по вихідних і вечорами, в тому числі: Ніч боулінгу, катання на ковзанах, ніч Гаррі Поттера, спортивні змагання і вечір кіно. Для любителів зимових видів спорту пропонуються поїздки на вихідні в Монт-Тремблант.

 

 

Від CAD$ 63.700 на рік

У вартість входить:

 • навчання,
 • харчування: сніданок, обід і вечерю сім днів на тиждень,
 • прання,
 • спостереження за учнями 24/7,
 • повна програма заходів.

У вартість не входить:

 • Консульський збір посольства
 • Трансфери
 • Кишенькові витрати
 • переліт
 • послуги опікунства
Отримати консультацію