Канікулярні програми

Провести канікули за кордоном - мрія кожного школяра. Канікули за кордоном для дітей поєднують вивчення іноземної мови та програму дозвілля

Осінні канікули за кордоном - це короткострокові програми мовних шкіл, бордінгових шкіл і шкіл пансіонів, розроблені спеціально для іноземних студентів.

Осінні програми за кордоном тривають менше ніж літні або зимові канікули. Тривалість програми 1 -2 тижні в період планових осінніх канікул в школі. Програми можуть проходити в Англії, Швейцарії, Франції та США.

Літні канікули за кордоном для дітей - це прекрасний спосіб відпочити, поспілкуватися з однолітками, подивитися світ, покращити знання іноземної мови в поєднанні з різними культурними і спортивними заходами.

Канікулярні програми в літній період проводяться на базі мовних шкіл або приватних шкіл пансіонів в Великобританії, Франції, Іспанії, Швейцарії, Німеччини, Канади і США. Найпопулярнішими напрямками в Україні вважаються: Великобританія, Канада, Швейцарія, США, Мальта і Франція.

Менеджери Domar Travel Education завжди готові відповісти на будь-які ваші питання щодо особливостей  шкіл, університетів, мовних курсів. А також допоможуть підібрати варіанти навчання, які відповідають саме вашим потребам.

Отримати консультацію