Велика Британія

Літні канікули на базі шкіл-пансіонів, університетів і мовних центрів Англії дають дітям і батькам прекрасні можливості вибору: діти можуть відпочивати на узбережжі або в невеликому спокійному місті, вони можуть навчатися в знаменитих університетських містах або навіть у Лондоні.


Приватні англійські школи пропонують програми вивчення англійської мови для дітей від 9 до 17 років. За багато років роботи, школи накопичили багатющий досвід по роботі з дітьми, з викладання мови і по організації дитячого дозвілля. Вивчаючи англійську мову методом занурення, дитина зможе познайомитися з культурою та історією Великобританії, відвідати цікаві міста, познайомитися однолітками з різних країн світу.


Особливо корисними будуть канікулярні програми для тих дітей, які планують здобувати середню освіту в приватній школі. Канікулярна програма дозволить спробувати на собі, чи підійде дитині навчання в школі-пансіоні, підготує до необхідних іспитів і підтягне рівень володіння мовою.


Менеджери Domar Travel Education завжди готові відповісти на будь-які ваші питання щодо особливостей  шкіл, університетів, мовних курсів. А також допоможуть підібрати варіанти навчання, які відповідають саме вашим потребам.


 

Отримати консультацію