Battle Abbey School

  • Розташування: Батл
  • Рік заснування: 1912
  • Тип: приватна школа змішанного типу
  • Вік: 11-18
  • Кількість студентів: 421
  • Мова навчання: англійська
  • Вартість: від £27 447
Опис
Локація
Проживання
Досуг
Програми
Вартість

Battle Abbey School зберігає все найкраще з минулих традицій, охоче сприймаючи виклики сучасного світу. Висококваліфіковані викладачі школи обираються за їх здатністю спілкуватися та надихати, а учні, батьки та класні керівники тісно співпрацюють. Цей дух співпраці надає школі особливу атмосферу.

Школа працює над навичками  стратегічного мислення та динамічною навчальною програмою. Школа має давню традицію заохочення творчості у своїх учнів з усіх предметів.

 


В Battle Abbey School приймають учнів з різноманітністю академічних здібностей. Академічний успіх - це те, що в школі дуже цінують, пишаючись досягненнями учнів у всіх галузях.

Battle Abbey School прагне розвивати впевнених молодих людей, готових до наступного етапу свого життя та навчання. Багато хто з випускників отримують місця в університетах групи Russell, включаючи університети Оксфорда та Кембриджу. У 2018 році всі випускники отримали місця у своєму обраному університеті. Також школа має чудовий досвід вступу до вищих шкіл мистецтв для студентів, які слідують шляхом творчості, дизайну та моди. Школа Battle Abbey має міцні зв’язки з місцевими університетами для підтримки навчання та вступу учнів до вищих навчальних закладів.


 

 

Мета пансіону школи Battle Abbey - створити сімейну атмосферу. Значна частина приміщень знаходиться в основному корпусі школи, і учні мають доступ до різноманітних загальних приміщень, аудиторій, бібліотеки, інформаційного комплексу, музичних та мистецьких кімнат після занять та у вихідні дні.

 

Дівчата розміщуються у головній будівлі школи у двомісних або тримісних кімнатах. Хлопчики також розміщуються в головній будівлі в двомісних або тримісних кімнатах.


 

 

 

В Battle Abbey School існує сильна позанавчальна програма, і всіх учнів заохочують до участі. Ці заходи включають офіційні програми, такі як премія Герцога Единбурзького та Премія Спортивного Лідерства, заняття з навчальної підтримки та навчальні посібники, а також клуби та культурно-розважальні заходи. Більшість доступні безкоштовно, хоча деякі, наприклад, верхова їзда на конях та гольф, оплачуються додатково.

 

Зазвичай, на вибір пропонується близько 50 видів дозвілля (кожен термін).

 

Є поїздки, організовані як частина навчальної програми, а також обмінні мовні програми, лижні поїздки та експедиція старшокласників до Кенії.

 

У вихідні дні немає офіційних уроків, хоча деякі викладачі проводять сесії підтримки. Є всі спортивні заняття в школі, і театр драми та музики може провести репетиції майбутніх постановок та концертів.

Щотижня організовуються поїздки для покупок, місцеві атракціони, кіно, боулінг, лазерний квест тощо, а також спортивні заходи, організовані в місцевому спортивному залі.


 

  • GCSEs (2 роки),
  • A levels,
  • BTECs

 

Плата за навчання і проживання 2020/2021 (1 навчальний рік) становить від £27 447 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)

 

Отримати консультацію