Bishop's Stortford College

Приватна школа змішаного типу навчання

  • Розташування: Хертфордшир
  • Рік заснування: 1868
  • Тип: приватна школа змішаного типу навчання
  • Вік: 13-18
  • Кількість студентів: 1175
  • Мова навчання: англійська
  • Початок занять: вересень
  • Вартість за перший курс: від £33 930
Про Bishop's Stortford College
Локація
Програма
Проживання
Досуг
Вартість
Bishop's Stortford College

Bishop's Stortford College - це чудове місце навчання. Місце, яке достатньо велике, щоб забезпечити надзвичайний спектр можливостей для розвитку всебічних, вмілих та щасливих учнів.

Зобов'язання школи - відкрити та розвинути талант у вашої дитини, де б не лежали його таланти.

В основі цінностей - люди. Це енергія та фантазія співробітників Bishop's Stortford College та їх ентузіазм пройти цей шлях з учнями, що створює можливості, досвід та особливу атмосферу, якою користуються вихованці та додає незмірну цінність освіті, яку надає школа.

 

школа Бішопс Стортфорд Коледж

Вихованці школи можуть домогтися високих академічних стандартів, займаючись багатьма іншими хобі. Любов до життя та навчання дозволяє учням перерости у всебічних, вмілих, турботливих та впевнених у собі людей, обладнаних та готових до пригод та можливостей, які може запропонувати життя.

Кожного учня заохочують, навчають і викликають у нього справжній потенціал, занурюючись у середовище відкриття та участі. Школа прагне, щоб час та простір для академічної роботи був збалансований спортом, музикою, драмою та різноманітним вибором інших видів діяльності.

Мета Bishop's Stortford College полягає в тому, щоб учні в результаті навчання мали змогу конструктивно зробити свій внесок у суспільство та грати повну роль у ньому, незалежно від обраного ними шляху.

GCSEs (2 роки)

A levels

Проживання у Bishop's Stortford CollegeПривітна атмосфера в пансіонах означає, що нові мешканці швидко поселяються і відчувають, що вони належать до сім’ї школи. Young House та Trotman House пропонують поселення для дівчат старших класів.

Trotman House - це найновіший дівочий будинок, відкритий у жовтні 2017 року.

Young House - відремонтований традиційний пансіон для дівчат. Robert Pearce House та Rowe House пропонують поселення для хлопчиків старших класів.

Rowe House - це другий абсолютно новий будинок, що був відкритий в жовтні 2017 року. Robert Pearce House відкрився після масштабного оновлення у січні 2018 року.

 

Середня освіта у Bishop's Stortford CollegeОсвіта у Англіїї

 

 

 

 

 

 

Освіта за кордоном у Бішопс Стортфорд Коледж

Основними видами спорту є регбі, хокей, нетбол, крикет та плавання. Учні також можуть брати участь у силових тренуваннях, заняттях з тенісу, легкої атлетики, зумби, бадмінтону, настільного тенісу, бігових кросах, баскетболу, футболу, гольфу, підводного плавання, водного поло, йоги, боксерських занять, сквошу, аеробіки.

У старшій школі проводяться заходи в середу та п'ятницю. Вихованці можуть вибрати з "Міжнародної амністії", археології, мистецтва, бджільництва, мостового клубу, спільноти, кулінарії, танців, дизайну, розсічення клубу, драми, навчання експедицій, вікторини загальних знань, інтерактивної науки, японської мови, журналістики, рятування життя, моделі ООН, музика, гончарне мистецтво/кераміка, робототехніка, виготовлення килимів, поради щодо кар’єри, електроніка, медіа-індустрія тощо.

 

Бішопс Стортфорд КоледжБішопс Стортфорд Коледж

 

 

 

 

 

 

Плата за навчання і проживання 2020/2021 (1 навчальний рік) становить від £33 930 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)
Отримати консультацію