Claremont School

 • Розташування: Робертсбрідж
 • Рік заснування: 1925
 • Тип: приватна школа змішаного типу навчання
 • Вік: 11-18
 • Кількість студентів: 678
 • Мова навчання: англійська
 • Вартість: від £32 250
Опис
Локація
Проживання
Відпочинок та позакласні заняття
Програми
Вартість
 
Claremont School розміщена в районі надзвичайної краси - Східний Сассекс. Створена в 1925 році, молодша школа розташована на маєтку в 125 акрів у Сент-Леонарді та навчає понад 400 учнів, тоді як старша школа, розташована в історичному селі Бодіам з понад 310 учнями.
 
Будь то в класі, на сцені, в громаді чи на спортивному полі в Клермон, школа надає учням найкращі можливості розвиватись, розміщуючи їх у центрі власного навчання. 
 
"Вміти готувати молодих людей до навчання в Гарварді так само ефективно, як і для курсів моди в Лондоні - це те, чим всі наші викладачі глибоко пишаються", - Ед Дікі, керівник старшої школи
 
У березні 2019 року Кларемонт була втретє поспіль оцінена у всіх категоріях «Видатний», що є свідченням постійної прихильності до високих норм у викладанні та навчанні та зосередженості на результатах навчання  учнів.
 
Навчальна програма, що постійно рощирюється, призначена для того, щоб дати можливість студентам творчо мислити, приймати хороші рішення, працювати спільно, вирішувати проблеми і не боятися спробувати щось нове. 

 

Кларемонт розташований в 95 км на південний схід від Лондона прямою поїздною лінією до вокзалу Чарінг-Кросс в центральній частині Лондона за 80 хвилин. До аеропорту Хітроу - 2 години їзди від школи, а до Гетвіка - лише 80 хвилин. 

У Claremont є 2 пансіони: Pyke House та Clyde House. Pyke House розташований у привабливому та історичному місті Батл, приблизно в 10 хвилинах їзди від молодшої школи та 20 хвилин від старшої школи. Будинок був повністю модернізован, від сантехніки та електропроводки, до ліжок, шаф, ванних кімнат та дерев’яних підлог, все абсолютно нове і найвищої якості.

Ємність будинку - всього 48 хлопців та дівчат (проживають окремо), повноцінна опіка співробітників допомагає створити тісну атмосферу громади, де ніхто не відчуває себе осторонь. Є дві кімнати з 4 ліжками, 3 з трьома ліжками, а решта - двомісні та одномісні (остання зарезервована для старшокласників).

 

Широка програма для клубів та заходів представляє студентам різноманітний спектр цікавих та приємних заходів. Студентам надається можливість розвивати нові навички та інтереси у галузях, які вони, можливо, ніколи раніше не пробували. Кларемонтська школа надає широку можливість розширити кругозір учнів, сприяти навчанню протягом усього життя та відзначати різні сили.

Серед них: настільний футбол, настільний теніс, садівництво, теніс, шахи, гірський велосипед, крикет, дзюдо, настільні ігри, футбол для дівчат та хлопців, зумба, волейбол, міжнародний клуб, раундари, регбі, дівчата та хлопці, вільний підйом ваги, стрільба з лука, фільм, гольф, верхова їзда, фітнес, драма, Нетбол, крикет, індивідуальні уроки музики, ансамблі та хори, легка атлетика, барабан та ударні, кулінарний клуб та візуальне мистецтво.

 • GCSEs (2 роки),
 • A levels,
 • BTECs,
 • Pre-A level 
Плата за навчання і проживання (1 навчальний рік) становить від £32 250 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)
Отримати консультацію