Farlington School

 • Розташування: Струд Грін
 • Рік заснування: 1896
 • Тип: приватна школа змішаного типу навчання
 • Вік: 8-18
 • Кількість студентів: 260
 • Мова навчання: англійська
 • Вартість : від £29 670
Опис
Локація
Проживання
Досуг
Програми
ВартістьFarlington School (Фарлінгтон Скул) - незалежна приватна школа спільного навчання для хлопчиків і дівчаток. Школа пропонує денну форму навчання і пансіон (з 8 років). Всього тут навчається близько 400 осіб.

Farlington School була відкрита в 1896 році в місті Haywards Heath (Хейворд Хіт) як сімейна школа для дівчаток, заснована на християнських традиціях виховання дітей. У 1955 році школа переїхала на своє нинішнє місце і знаходиться в парковій зоні Strood Park на кордоні двох графств Суррея і Західного Суссексу.

 

 

Farlington School пропонує чудову всебічну освіту та пишається академічними досягненнями учнів. Завдяки невеликій кількості учнів в школі панує майже домашня атмосфера турботи і дружелюбності, а маленькі класи забезпечують індивідуальний підхід до кожного учня. Основним завданням вважається розвиток впевненості та закладених в кожному учневі здібностей. Farlington School є центром вивчення іноземних мов: з 5 року навчання - французька та іспанська, з 6 року навчання - латинь, пізніше - німецький чи італійський. У школі організовані п'ять факультативних напрямків: «Факультет мистецтв», «Факультет математики і природничих наук», «Факультет іноземних мов», «Факультет гуманітарних наук» і «Факультет соціальних наук».

 

Farlington School розташована на території в 13 гектар з сучасними корпусами і історичними будівлями, які оточені красивою парковою зоною з ігровими майданчиками. Матеріально-технічна база школи постійно оновлюється. 

 

В школу приймають дітей всіх конфесій і віросповідань. Тут не проповідують і не виділяють ніяку конкретну конфесію, а виховують дітей в кращих загально християнських традиціях.


 

Знаходиться школа в мальовничій сільській місцевості недалеко від міста Horsham (Хоршем), графство West Sussex (Західний Суссекс). Найближчі міжнародні аеропорти Gatwick (Гатвік) і Heathrow (Хітроу) знаходяться на відстані 25 км і 64 км. За одну годину можна дістатися до Лондона.


 

Farlington School розміщує своїх учнів в одному з двох пансіонів: Fishponds House, Mansion House. Старшокласники розміщуються в одномісних або двомісних номерах, учні молодших класів - в загальних кімнатах. Тепла і дружня атмосфера будинків дозволяє дітям не тільки знайти нових друзів, а й виховує в них такі якості як дружелюбність, повага, самостійність і взаємовиручка.


 

Farlington School надає широкий вибір занять спортом та творчістю. Основними видами спорту є нетбол, хокей, легка атлетика, плавання і теніс. Дуже популярний в школі кінний спорт. Farlington School підтримує тісні зв'язки з місцевими спортивними клубами: Horsham Hockey Club, Rudgwick Netball Club, Blue Star Harriers, Rookwood Golf Club, Horsham Hawks Basketball Club & Atlantis Swimming Club.

Школа приділяє велику увагу музичній освіті. Крім цього діти можуть займатися образотворчим мистецтвом і театральною майстерністю.


 

 • GCSEs (2 роки)
 • iGCSEs (2 роки)
 • Pre-A level course
 • A levels

 

Плата за навчання і проживання (1 навчальний рік) становить від £29 670 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)


 

Отримати консультацію