Prior's Field

  • Розташування: Годалмінг
  • Рік заснування: 1902
  • Тип: приватна школа для дівчат
  • Вік: 11-18
  • Кількість студентів: 450
  • Мова навчання: англійська
  • Вартість : від £30 825
Опис
Локація
Проживання
Досуг
Програми
Вартість

 

Prior's Field School (Праерз Скул) - незалежна приватна школа, тільки для дівчаток у віці 11-18 років. Школа пропонує денну форму навчання і повний пансіон. Всього в школі навчається близько 450 учениць. 

Заснована Prior's Field School в 1902 році як школа-пансіон для дівчаток. Заснувала школу Джулія Хакслі (Julia Huxley), мати знаменитих братів Джуліана Хакслі (Julian Huxley) і Олдоуса Хакслі (Aldous Huxley), якка була племінницею поета Метью Арнольда (Matthew Arnold) та онукою Томаса Арнольда (Dr. Thomas Arnold) директора знаменитої Rugby School. З таким "букетом" школа спочатку була "приречена" на успіх. Тут навчалися діти знаменитих людей, багато з випускників школи стали в свою чергу знаменитими включаючи актрису Вікторію Хемілтон (Victoria Hamilton) і Баронесу Мері Уарнок (Baroness Mary Warnock). Prior's Field School - це школа де учні можуть вечеряти в суспільстві знаменитого поета, лауреата різноманітних премій, а на наступний ранок тренуватися під керівництвом олімпійського чемпіона, спробувати себе в ролі радіо-ведучого і навіть випустити збірку своїх власних пісень.

 


Діти тут і щасливі і мотивовані чудовими і професійними педагогами, великої навчальною програмою і списком з більш ніж 40-ка позакласних занять. Нещодавно на території школи була обладнана професійна академія великого тенісу, додатковий навчальний корпус, лінгафонний клас і ігрові майданчики. Займає школа територію площею 23 гектара.

Навчання в школі ведеться за традиційною британською програмами GCSE і A Level. Незважаючи на те, що школа не позиціонує себе як "кузня високих оцінок" і на перше місце ставить всебічний розвиток і виховання кожної учениці, успіхи дівчаток приємно дивують. Близько 40% іспитів A level і близько 50% GCSE щороку отримують найвищі оцінки А * і А. До кожної дівчинці тут шукають індивідуальний підхід, і намагаються розкрити всі її задатки і здібності.

 


 

Школа регулярно проходить перевірку комісією Independent Schools Inspectorate (ISI), остання перевірка проводилася в 2019 році. За результатами перевірки школа відповідають всім стандартам, які висуваються до шкіл, в плані організації навчального процесу, керівництва школою, якості навчання та забезпечення належного рівня навчання, здоров'я, виховання учнів.


 

Знаходиться школа в містечку Godalming (Годалмінг), графство Surrey (Суррей), приблизно за півтори години їзди від центру Лондона.


Учениці школи проживають в десяти резиденціях на території школи. Резиденції розділені за віковим принципом. У кожній резиденції проживають досвідчені вихователі.


 

Дівчата регулярно демонструють високі результати в спорті, близько 45% всіх учениць беруть участь в змаганнях в тому чи іншому виді спорту, на регіональному та національному рівнях. Виступають дівчинки і в індивідуальних видах, особливо успішні учениці в тенісі, верховій їзді, лижах і каное.

Крім спорту дівчинки займаються образотворчими мистецтвами, музикою (близько 50% грає на одному або більше музичних інструментах) і звичайно ж театральною майстерністю. Всі учениці в тій чи іншій мірі залучені в театральний гурток, самодіяльність дозволяє набути впевненості в собі і вміння вести себе на публіці. 

GCSEs (2 роки)

A levels


 

Плата за навчання і проживання (1 навчальний рік) становить від  £30 825 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)


 

Отримати консультацію