Roedean School

приватна школа для дівчат

 • Розташування: Брайтон
 • Рік заснування: 1885
 • Тип: приватна школа для дівчат
 • Вік: 11-18
 • Кількість студентів: 628
 • Мова навчання: англійська
 • Початок занять: вересень
 • Вартість за перший курс: від £32 970
Про школу
Локація
Проживання
Дозвілля
Програми
Вартість

Roedean School - це топова приватна школа для дівчат на околицях Брайтона, Східний Сассекс, у південно-східному регіоні Англії (прибережна зона). Це перша незалежна школа для дівчат і одна з трьох традиційних шкіл для дівчат з багаторічною історією. Вона займає прекрасний кампус площею 45 акрів, з додатковими 75 акрами землі, що примикають до основної ділянки.  

Школа була заснована в 1885 році та переїхала на її теперішнє місце у 1898 році. В 2016 році школа була перевірена Незалежної Інспекцією Шкіл та була відзначена відмінними показниками якості серед місцевих навчальних закладів. 

Школа Roedean має на меті забезпечити ґрунтовну фізичну, інтелектуальну та етичну освіту. Вони прагнуть підготувати дівчат до університетської освіти та майбутньої кар’єри. Щороку студентки досягають успіхів не тільки в нацинальних олімпіадах та різноманітних змаганнях, але і на державних іспитах.

Брайтон - це дуже пристойне місто, куда самі англійці їздять відпочивати. Це жваве і безпечне місце для проживання. З Лондона до школи менше години їзди на поїзді. Гетвік є найближчим аеропортом, і подорож займає приблизно 30 хвилин на машині або поїзді. Аеропорт Хітроу - трохи більше години автівкою. 

В Roedean School і є чотири пансіони для проживання, які майже однакові за умовами, а також два пансіони для дівчат старших класів. Культурно-розважальна програма вихідних повна та різноманітна. Поїздки до Лондона включають екскурсії до музеїв та галерей, прогулянки містом. Також регулярно відбуваються творчі та спортивні заходи, такі як верхова їзда та віндсерфінг, гончарний розпис, катання на ковзанах, а також різдвяний ринок Брайтона в період новорічних свят. 

Невеликий розмір кожного пансіонату означає, що персонал кожного будинку надає індивідуальну якісну підтримку кожній учениці.

В Roedean School для учениць доступний різноманітний спектр заходів. Окрім тих, що зустрічаються у багатьох школах, таких як шаховий клуб, музичні репетиції, підприємництво, клуб екології, клуб знавців тощо, школа пропонує і більш незвичайні тематичні заходи, такі як Кулінарія Лейта, підводне плавання та кік-бокс. Для студентів також доступні інші напрямки діяльності, зокрема спорт, творчі мистецтва, виконавські мистецтва, заняття на фермі Родея, громадська активність.

Школі належить театр на 320 місць із залом для гримування, величезною кімнатою для костюмів та реквізиту. Музичні та театральні вистави проходять в театрі щороку. Також ученицям пропонується долучитися до хору та або оркестру, які регулярно виступають поза школою.

 • GCSEs (1 рік)
 • GCSEs (2 роки),
 • Pre-A level
 • A levels

Плата за навчання і проживання (1 навчальний рік) становить від £32 970 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)

Отримати консультацію