Sherfield School

приватна школа змішаного типу навчання

 • Розташування: Шерфілд-на-Лондоні
 • Рік заснування: 2004
 • Тип: приватна школа змішаного типу навчання
 • Вік: 9-18
 • Кількість студентів: 352
 • Мова навчання: англійська
 • Початок занять: вересень
 • Вартість за перший курс: від £30 495
Про школу
Локація
Проживання
Дозвілля
Програми
Вартість

Sherfield School - це одна з провідних приватних шкіл змішаного типу навчання в Англії. Займаючи понад 76 акрів приголомшливого парку в Шерфілд-на-Лоддоні в Гемпширі, учні насолоджуються сучасними класами та оснащенням в прекрасному маєтку, що датується 12 століттям.

Студенти Шерфілду є активними, амбітними людьми з новаторським світоглядом. Вони розвиваються впевнено, зростають сильними, цілеспрямованими та мотивованими. Школа надихає та учні підтримують одне одного. Доброзичлива та дбайлива спільнота забезпечує кожному вихованцеві життєво важливу роль у школі, переживаючи основні цінності впевненості, творчості та зв’язку у всіх аспектах шкільного життя.

 

Новий пансіон Archer's Lodge має 60 кімнат, які включають доступ в Інтернет, робочу зону, зручне ліжко або двоярусні кімнати, приліжкову шафу/комод, шафу для одягу та простору ванну кімнату.

Спальні кімнати для хлопчиків та дівчаток розташовані в окремих крилах для конфіденційності.

У дітей є керівник пансіону та інші вихователі. Персонал відповідає за здоров’я, безпеку та добробут дітей.

Загальні кімнати, їдальні та кухні мають великі розміри на кожному поверсі із зручними місцями для сидіння, відео та цифрового телебачення, настільними іграми та книгами.В сонячну погоду тераса використовується з затіненими столами та сидіннями. Вечорами та у вихідні дні існує різноманітний та веселий графік поїздок та заходів, організованих таким чином, щоб учні могли відпочити активно та з користю. 

 

До популярних видів спорту належать регбі, футбол, хокей, нетбол, раундари, легка атлетика, плавання, крикет, біг на бігу, теніс тощо.

Кожні 3 місяці учні працюють над виставкою, яка демонструє найкращі роботи з груп року. Учні також можуть відвідувати клуб мистецтва, який дає їм можливість попрацювати над іншою майстерністю, такою як скульптура, натюрморт чи портрети, які збагачують їх портфоліо.

Школа проводить мистецькі подорожі, щоб розвивати стилі учнів, а також пропонує можливість зустрічатися з професійними художниками під час приватних оглядів у галереї “Шерфілд”

Музика також відіграє важливу роль у школі Шерфілд, незалежно від того, чи навчаються діти в рамках щоденної навчальної програми, чи вони додатково займаються, чи приєднуються до багатьох хорів, колективів, оркестрів та груп.

 

 

 • GCSEs (2 роки)
 • A levels
 • BTEC
Плата за навчання і проживання (1 навчальний рік) становить від £30 495 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)
Отримати консультацію