Civil Engineering у Великобританії

Інжинірингові спеціальності давно мають особливу популярність, особливо такий напрямок як Civil Engineering. І це не дивно, адже у Великій Британії, наприклад, фахівці у цій галузі заробляють у середньому £45,000 на рік, що на 52% вище за середню заробітну плату в UK. Зарплата інженера-будівельника може сягати £110,000 на рік.

Інженери у цій сфері займаються проектуванням та спорудою практично всього – від залізниць до звичайних житлових будівель. Це справді важлива і завжди актуальна професія, тому важливо розуміти, де їй найкраще навчать. У нас є чудові опції для вас.

Насамперед хочеться згадати University of Bristol – цей університет займає перше місце у Великій Британії за спеціальністю civil engineering. З 2017 року університет вклав понад £22 мільйонів у розвиток інженерного обладнання, за допомогою яких студенти можуть застосовувати на практиці свої знання. Наприклад, у ВНЗ є найбільший у Британії стіл, що імітує землетруси, та робототехнічна установка відносного руху.

Університет також входить до топ-10 Великобританії за рівнем зацікавленості роботодавців у випускниках вузу, що дає студентам Брістоля значну перевагу на ринку праці.

  • Foundation з Civil Engineering у University of Bristol (стандартна двосеместрова програма) коштує £23,100. Рік навчання на програмі бакалавра - £25,900.
  • Інший високорейтинговий варіант із Civil Engineering - University of Glasgow. Університет займає 3 місце у Британії з даного предмета та входить до загального топ 10 вузів у UK. Інженерна школа Джеймса Уатта в університеті пропонує широкий вибір ступенів, де студенти можуть скористатися цінними зв'язками з промисловістю та дослідженнями світового класу.

Багато роботодавців у сфері інжинірингу також беруть участь в університетській програмі трудового досвіду Club 21, яка пропонує оплачуване літнє стажування та навіть спонсорство для деяких студентів.

Foundation з Civil Engineering у University of Glasgow (стандартна двосеместрова програма) коштує £20,500. Рік навчання на програмі бакалавра - £23,000.

  • Наш наступний університет-партнер із сильною інжиніринговою програмою – University of Nottingham. Він займає 13 місце в Британії за спеціальністю Civil Engineering.

Університет надає своїм студентам, які вивчають інженерну справу, інтерактивний досвід навчання за допомогою сучасного обладнання, що веде в галузі, вартістю понад £3 мільйони.

ВНЗ також входить до числа 20 найкращих університетів Великобританії та займає 4-е місце у списку найпопулярніших університетів UK серед провідних роботодавців, тому ви можете бути впевнені, що University of Nottingham – це відмінний старт для кар'єри студента.

  • Foundation з Civil Engineering у University of Nottingham (стандартна двосеместрова програма) коштує £20,600. Рік навчання на програмі бакалавра - £25,000.
  • University of Birmingham займає 12-е місце у Великій Британії за спеціальністю Civil Engineering і входить до топ 15 вузів Британії та топ 100 університетів світу. Його вражаюча нова інженерна школа вартістю £46,5 млн є сучасним простором з передовим обладнанням і займає 5 поверхів.

Міжнародна репутація вузу, чудове викладання та оснащення – все це причини, через які університет також є найпривабливішим у UK серед роботодавців. У студентів є всі шанси знайти роботу своєї мрії після закінчення університету.

Foundation з Civil Engineering у University of Birmingham (стандартна двосеместрова програма) коштує £22,320. Рік навчання на програмі бакалавра - £25,860.

У студентів також є можливість заощадити час та гроші – піти про шляхи International Year One in Engineering. Студенти можуть вступити на цю програму відразу після школи з атестатом (прохідний середній бал - 4,5 з 5), відучитися рік на IYO у нашому коледжі в Лондоні (Kaplan International College London) та прогресувати відразу на другий курс University of Birmingham. Вартість програми – £20,700.

Так, студенти зможуть отримати бакалаврат одного з найкращих університетів Британії за актуальною спеціальністю лише за 3 роки.

Надсилайте заявки на програми Foundation, International Year One та Pre-Master's через наш портал. Основні документи для подачі - application form, паспорт, транскрипт та сертифікат IELTS for UKVI (на програми IYO на Foundation у Бірмінгемі з інтегрованим CAS ми також приймаємо альтернативні іспити, у тому числі Duolingo).

Будемо раді відповісти на будь-які питання, що Вас цікавлять:

Viber / WhatsApp / Telegram: +3806874655722

+380444254045

E-mail: info@dteducation.com

м. Київ, вул. Волоська, 24 оф.1

 

 

Усi Статтi