Статтi

Якщо ви плануєте вступити до коледжу/університету Великобританії після закінчення High School в США, чи можете ви подати документи напряму до університету?

06.10.2023

Головна проблема полягає в тому, що британські університети вимагають вищого рівня підговотовки, тому курс бакалавра триває лише три роки, то ж диплому про середню освіту буде недостатньо, щоб потрапити напряму до університету. Якщо ви поступаєте після US High School потрібні будуть хорошь оцінки з AP, інакше ви навряд чи поступите взагалі.

Докладно
Навіщо вивчати німецьку

05.08.2023

Вивчення нової мови завжди є проблемою для багатьох людей, і тому важко вибрати, яку мову опанувати. Ця стаття присвячена  деяким аргументам на користь вивчення німецької мови. 

 

Докладно
Розгадка секретів кращих студентів: що відрізняє їх від середньостатистичних

31.07.2023

У кожному навчальному закладі є студенти, які постійно відзначаються своїми успіхами та виділяються серед інших. Ці "кращі студенти" мають унікальний набір звичок та поведінкових рис, що дозволяють їм досягати академічних вершин. Хоча розумові здібності та природні таланти грають свою роль, справжній успіх в освіті залежить від їхнього підходу до навчання та відданості. У цій статті ми дослідимо характеристики, які відрізняють кращих студентів від середньостатистичних, розкриваючи стратегії, що ведуть до академічних досягнень.

 

Докладно
Пояснення шкільної системи Великобританії

19.06.2023

Ви починаєте школу в 5 років з 1 класу. В 11 років учні переходять із початкової школи до середньої, щоб розпочати 7-й клас (вони мають багато назв, і в деяких районах все ще є гімназії для найбільш академічного навчання, де учні повинні скласти іспит на 11+, щоб вступити.

 

Докладно
Мамо, тато, я хочу бути promt інженером!

11.04.2023

З розповсюдженням генеративних додатків AI ( Artificial Intelligence - штучний інтелект), таких як ChatGPT, відкривається нові  кар’єрні можливості: prompt інженерія, мистецтво (а не наука) створення ефективних інструкцій для моделей AI.

 

Докладно
США підвищують плату за візу для студентів на 15%

06.04.2023

Державний департамент США оголосив про підвищення зборів за обробку візових заяв для низки категорій неімміграційних віз, у тому числі для студентів.

Підвищення торкнеться гостьових віз, виданих для ділових чи туристичних цілей, та інших категорій, таких як студентські візи та візи для відвідувачів за обміном, ціна яких зросте на 15 відсотків, зі 160 до 185 доларів, повідомляє Erudera.com.

 

Докладно