Новини

Уряд Канади набирає висококваліфікованих іноземців у США для переїзду до Канади

27.07.2023

Уряд Канади набирає висококваліфікованих іноземців, які працюють у Сполучених Штатах та передислокують їх до Канади. Ця програма виявилася настільки успішною, що досягла мети в 10 000 заявників лише за один день

 

Цього тижня уряд запустив спеціальний дозвіл на роботу для іноземних працівників, які вже отримали візу H-1B у США, яких налічується майже 600 000.  Квота програми на 10 000 осіб була заповнена в перший день тижня, повідомив Associated Press міністр імміграції Канади Шон Фрейзер.

 

 

Докладно
Іноземні студенти заснували половину провідних компаній США зі штучного інтелекту: дослідження.

27.07.2023

У Сполучених Штатах іноземні студенти в галузях, пов’язаних із STEM, очолюють компанії, які займаються вирішенням реальних проблем за допомогою машинного навчання та штучного інтелекту.

 

Докладно
Змінено! Змінилися вимоги до балів IELTS Academic band для отримання дозволу на навчання.

07.07.2023

IDP Education, співвласник IELTS, із задоволенням повідомляє про нещодавні зміни, внесені Управлінням імміграції, біженців і громадянства Канади (IRCC) щодо загальної вимоги до 6.0 балів в академічному тесті IELTS для студентів, які подають заявку через категорію Student Direct Stream (SDS). для отримання дозволу на навчання в Канаді. Нова політика, яка набуде чинності з 10 серпня 2023 року, позбавляє учасників тесту IELTS Academic для Канади набирати мінімальний бал 6,0 за всіма окремими розділами тесту.

Докладно
Совсем скоро закончится прием заявок в главный кампус University of Connecticut – Storrs.

08.02.2022

UConn - один из топовых университетов США (#25 место среди гос вузов), он расположен в штате Коннектикут, недалеко от крупных городов - Нью-Йорк и Бостон. У университета есть своя медицинская школа, куда принимают международных студентов, а также вуз занимает 9 место в мире (UConn делит одну позицию с Принстоном) по исследованиям в области computational biology and bioinformatics. Помимо этого университету присвоена классификация tier 1 research university, самая высокая в США.

Докладно
Тестирование по прибытии в Великобританию: с 24 октября тесты ПЦР заменены на LFD

20.10.2021

Мы рады сообщить, что правительство Великобритании объявило об изменении требований к тестированию по прибытию (день 2) в Англию с 24 октября.

ПЦР-тесты больше не потребуются. Вместо этого прибывшие должны будут пройти более простой и дешевый тест LFD после прибытия в страну. Тест ПЦР потребуется только в случае положительного результата теста LFD.

Как всегда, не стесняйтесь обращаться к нам с любыми вопросами или комментариями.

 

Докладно