Новини

Програма ECC Foundation веде до бакалаврату з доклінічних основ візуалізації

02.03.2024

Програма ECC Foundation веде до бакалаврату з доклінічних основ візуалізації в Університеті Едіт Коуен
Програма Фонду в Коледжі Едіт Коуен (ECC) тепер може привести студентів безпосередньо на перший курс бакалаврату з доклінічних основ візуалізації в Університеті Едіт Коуен (ECU).
 

Докладно
ARU пропонує 96% ступенів бакалаврату з можливістю проходження практики

01.03.2024

Університет Англії Раскіна (ARU) пропонує 96% ступенів бакалаврату з додатковим факультативним роком стажування, що означає, що студенти можуть заробляти під час навчання, проходячи оплачуване стажування під час навчання. Студенти ARU, які проходять оплачуване стажування, заробляють в середньому 18 000 фунтів стерлінгів на рік і раніше вже отримали роботу у таких відомих брендах, як Sony, Microsoft і Toshiba, в таких популярних місцях, як Великобританія, Європа, США та Індія. Розвивайте професійні навички своїх студентів, подавши заявку на навчання в ARU College вже сьогодні.

 

Докладно
Стипендії Destination Australia відкриті в SAE Byron Bay

29.02.2024

Ми раді повідомити, що стипендії Destination Australia відкриті для подачі заявок. Програма доступна для іноземних студентів, які розпочинають навчання на бакалавраті у 2024 році, зі спеціалізацією: 

Animation

  • Аудіо
  • Кіно
  • Ігри
  • Музика

Розвивайте свою творчу кар'єру в одному з найбільш затребуваних регіональних напрямків Австралії - ласкаво просимо до SAE Байрон-Бей.

Уряд Австралії та SAE Creative Media Institute тепер пропонують стипендії Destination Australia місцевим та іноземним студентам, які навчатимуться в SAE Byron Bay, штат Новий Південний Уельс.

 

Докладно
UK Immigration. Візові зміни

05.01.2024

Сполучене Королівство Міграція: ЗМІНИ В ПРАВИЛАХ ВІДВІДУВАННЯ, ПОЧИНАЮЧИ З 31 СІЧНЯ 2024 РОКУ

Докладно
Уряд Канади набирає висококваліфікованих іноземців у США для переїзду до Канади

27.07.2023

Уряд Канади набирає висококваліфікованих іноземців, які працюють у Сполучених Штатах та передислокують їх до Канади. Ця програма виявилася настільки успішною, що досягла мети в 10 000 заявників лише за один день

 

Цього тижня уряд запустив спеціальний дозвіл на роботу для іноземних працівників, які вже отримали візу H-1B у США, яких налічується майже 600 000.  Квота програми на 10 000 осіб була заповнена в перший день тижня, повідомив Associated Press міністр імміграції Канади Шон Фрейзер.

 

 

Докладно
Іноземні студенти заснували половину провідних компаній США зі штучного інтелекту: дослідження.

27.07.2023

У Сполучених Штатах іноземні студенти в галузях, пов’язаних із STEM, очолюють компанії, які займаються вирішенням реальних проблем за допомогою машинного навчання та штучного інтелекту.

 

Докладно